PANDORA - Тема 10 Юбилейна

  • 35 438
  • 783
# 780
К@тя, ако нямаш възможност, мога и аз да пусна.
Виж целия пост
# 781
А, пък и прозрачната кутия може да си седи на тъмно в някой шкаф.

Моите всичките  стоят точно там. Имам две оригинални кутии на Пандора за бижута и тази прозрачната.
Виж целия пост
# 782
Още преди  години в магазина ми казаха, че бижутата трябва,да се съхраняват според техните указания. Дали това се отразява - не бих се наела да правя обобщения изключения.
По онова време със всяко бижу вървеше и черна кадифена торбичка.
Всеки сам преценява, как да си съхранява бижутата. Аз ги държа в тяхна добре затваряща се с цип кутия.
Виж целия пост
# 783
К@тя, ако нямаш възможност, мога и аз да пусна.
Довечера ще пусна, ако не е късно.

Заповядайте в новата тема> https://www.bg-mamma.com/?topic=1736380

За съжаление не можах да пусна ново мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия