PANDORA - Тема 10 Юбилейна

  • 35 445
  • 783
# 300
Благодаря, момичета! Интересен е талисманът, дели се на две по-малки сърца, а и е различен от двете си страни. На мен ми седи супер и самостоятелно да се носи даже, без други талисмани.
Може ли да споделиш снимка как изглежда разделен на две по-малки сърца?
Дааа, ето Simple Smile


Малко са ми тъмни снимките обаче 😒

Самото сърчице също е цялото гравирано в страничните си части с Love Simple Smile
Виж целия пост
# 301
mamaLina това са два от любимите ми чифта обеци.

Имам и други модели, всички са на винчета и съм много доволна.
Виж целия пост
# 302
Колекцията с планетите я има и в България вече. Казва се Солар и някои неща са хубавки.
Виж целия пост
# 303
Колекцията "Солар" явно няма да преплува океана или поне не и на този етап.
Ако купите, моля покажете Hug

Новата колекция излиза на октомври 24-ти.
Виж целия пост
# 304
Погледнах новата колекция “Солар”.
Много ми харесаха тези обеци, но минават психологическата ми граница за цена.

199 лв., еми само ще си ги гледам Grinning
Виж целия пост
# 305
Еха, наистина са скъпички обеците, но са интересни и нестандартни.
Виж целия пост
# 306
Много са хубави обеците но наистина малко са се поуляли с цената 🙂
Виж целия пост
# 307
Да, определено са хубави, но цената им ми идва много нагоре и не мога да си ги позволя.
Виж целия пост
# 308
Само на 19-ти: -20% на всичко *Отстъпката важи за всички бижута на редовна цена на брандовете Pandora, Thomas Sabo, UNOde50, Ti Sento Milano, Blush & Bliss.*
Код за отстъпка: glamour24
https://silvercourt.bg
Виж целия пост
# 309
Само на 19-ти: -20% на всичко *Отстъпката важи за всички бижута на редовна цена на брандовете Pandora, Thomas Sabo, UNOde50, Ti Sento Milano, Blush & Bliss.*
Код за отстъпка: glamour24
https://silvercourt.bg
Супер, какви бижута сте си набелязали?
Тези дни ще погледна какво има в сайта и ще обмисля дали ще направя поръчка.
Виж целия пост
# 310
Само на 19-ти: -20% на всичко *Отстъпката важи за всички бижута на редовна цена на брандовете Pandora, Thomas Sabo, UNOde50, Ti Sento Milano, Blush & Bliss.*
Код за отстъпка: glamour24
https://silvercourt.bg
Ужас 😂😂
Аз тъкмо си взех ето тази гривна, на живо е много красива! Даже не ми се иска да я нося в ежедневието, че да не й стане нещо хахаха.

Доста трудно се откопчава, може би защото е нова още. Сърцето с камъчета е толкова красиво, че дори и без талисмани пак седи супер стилно и ефектно.
За намалението... Ами аз напоследък все Роуз голд си набавям, та ми се иска някой чарм висящ, но и новите Мурано - бебешко розово и синьо също много ми допадат. А може и някой клипс. Или някой добре нищо, че ще се разоря тотално 🤦🤦
Виж целия пост
# 311
Аз не съм решила окончателно какво ще е, но ще се разпиша със сигурност.
Виж целия пост
# 312
Нямам желание за нови придобивки, но ще се радвам на вашите вълнения и покупки, момичета Blush
Виж целия пост
# 313
Ще чакам да покажете вашите придобивки, аз чакам новата колекция Simple Smile
Виж целия пост
# 314
Нямам желание за нови придобивки, но ще се радвам на вашите вълнения и покупки, момичета Blush
А носиш ли си гривната?  Аз в този период и гривната не си носих.
За поръчка се колебая между още едно бяло мурано, което имаме и двете и един от така наречените "розов бонбон" мурано Simple Smile .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия