НАБОР 2005 Слънчево лято за нашите птички, до края на темата - студенти всички! (юлска тема)

  • 92 269
  • 1 490
# 435
Има ли група за ИТ в индустрията ТУ София?
Виж целия пост
# 436
Може ли да споделите оценки от втората Химия на МУ- моето направи голямо вдигане от 5.60 на 5.64 Simple Smile. При нея биологията е по-силна като оценка, въпреки че химията я радва повече
Виж целия пост
# 437
Ние чакаме НБУ, първо желание Графичен Дизайн, чакам какдидатката да се върне от работа и да провери.

Редактирам се, приета е, това й е голямото желание!

Виж целия пост
# 438
Рима, изтрепа рибата твоята девойка с постиженията си не само от КСИ, но и от учебния етап. Поздравления и на добър час в науките!
Виж целия пост
# 439
Честито на децата! Браво!
Виж целия пост
# 440
Рима, изтрепа рибата твоята девойка с постиженията си не само от КСИ, но и от учебния етап. Поздравления и на добър час в науките!

Благодаря, Шарлотче! Чакаме и СУ, но НБУ иска да си избере.
Виж целия пост
# 441
Браво на децата,честито! И успехи в университета!
Виж целия пост
# 442
Поздравления за дъщеря ти, Rima! Щом това и е на сърце - да и върви като повода и да е успешно следването! Simple Smile Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 443
Нашият младеж в НБУ е приет и в трите си желания. Обадихме се да питаме  и отговорът беше - приет и по 1,2,3-то желание и може да избира което иска. Не знаех ,че дават такъв избор.
Виж целия пост
# 444
Нашият младеж в НБУ е приет и в трите си желания. Обадихме се да питаме  и отговорът беше - приет и по 1,2,3-то желание и може да избира което иска. Не знаех ,че дават такъв избор.

И нашият е приет по трите първи желания, супер странно.
Виж целия пост
# 445
Нашият младеж в НБУ е приет и в трите си желания. Обадихме се да питаме  и отговорът беше - приет и по 1,2,3-то желание и може да избира което иска. Не знаех ,че дават такъв избор.

И нашият е приет по трите първи желания, супер странно.
               Ние имаме само три желания и доста се чудихме приет ли е и къде.  За това и звъняхме.
Виж целия пост
# 446
Ау това ли означава. Значи Рекламата с много голям бал щом с 858 не се класира. То верно, че и е трето желание, ама...
Виж целия пост
# 447
Сега видях , че е качен бала в СУ на профила на сина ми.
Виж целия пост
# 448
Оффф това с плащането в ТУ има продължение... Да се посмеете и вие малко.
Звъннал юнакът на баба си, че с баща му сме извън града, а той е твърдо решил ДНЕС да се запише.
Отива да плаща тя - лична карта й искат, заявление да попълни "майка ти", че е съгласна да се изтегли сумата от картата..Майка ми е на 60, спокойно минава за негова майка, щото е фръц баба.  И като ги подхванала, само дето с декана не се затръшкала да се среща (че са колеги)... Изобщооо 30 мин. драма в учебен отдел 🤣🤣🤣 разпитала ги до 9ти коляно кво, що, кога, как... Разпечаталии им програми, декларации една камара, за стипендии, за учебници, за преподаватели, за самата специалност ала-бала кво що, че нова... изпратили ги с куп информация и ги черпили с бонбони 😆😆😆
Виж целия пост
# 449
Ау това ли означава. Значи Рекламата с много голям бал щом с 858 не се класира. То верно, че и е трето желание, ама...
                 Неговото второ желаниие беше със специализиран изпит /есе + събеседване с комисия - на английски език/ и има пълни 100 т. В това си желание влиза с бал 899 т. , първото му е с по-нисък бал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия