НАБОР 2005 Слънчево лято за нашите птички, до края на темата - студенти всички! (юлска тема)

  • 92 267
  • 1 490
# 645
Еее, много са тежки от СУ. 🙄 То аз дето нищо не чакам,  рифрешвам тук, чакайки да видя 12445 отговора в темата и съм се напрегнАла,а на вас, дето чакате, си представям какво ви е. Не остана, но на финала най-бавно минава времето. 🤗
Виж целия пост
# 646
И аз съм точно като Изида Smiley
Виж целия пост
# 647
Сетих се!!  СУ чакат да се събудят кандидатстващите, вилнели навън до сутринта!
Виж целия пост
# 648
И аз съм точно като Изида Smiley
+1 като вас Wink
Виж целия пост
# 649
Не стига ,че объркаха баловете , ми сега след 15.00ч , все едно НЕ  са готови.
   Аз следя за гаджето на сина, за моите не съм се напрягала толкоз.Те само ме информираха, нито съм подавала, нито съм следяла.А сега,направо сън не ме хвана тая нощ.
   Успех желая на чакащите!!!И дано стане по-скоро.
Виж целия пост
# 650
Синът ми е в някаква Месинджър група за КСК 2024 и ме информира току що, че майката на някоя от кандидатстващите девойки е звъняла в СУ и са казали, че след 15 ч ще има резултати.... Не знам доколко е достоверно, но поне да поработим малко днес до 15 ч 😁
Садисти Angry
Виж целия пост
# 651
Това е безобразие. Толкова много чакат пред други университети с риск да изпуснат записване , заради прословутия СУ
Виж целия пост
# 652
Последен слух - след 13.00 часа. Да наддаваме?
Виж целия пост
# 653
Дано !!!! Още малко!!!!
   Дано им приседне кафето в 15 часа!!!! Мъчат децата,мъчат майките, мъчат майките на гаджетата..........Мъка!
Виж целия пост
# 654
Дано !!!! Още малко!!!!
   Дано им приседне кафето в 15 часа!!!! Мъчат децата,мъчат майките, мъчат майките на гаджетата..........Мъка!
И киселини от обяда да получат!
Виж целия пост
# 655
Дано !!!! Още малко!!!!
   Дано им приседне кафето в 15 часа!!!! Мъчат децата,мъчат майките, мъчат майките на гаджетата..........Мъка!

Аз, която нищо не чакам, се напрегнах...
Виж целия пост
# 656
В СУ - КСК 2024 : Nataliya Doktorova - Председател на комисия по образователна дейност в Студентски съвет при СУ
                                 След 13 ч!

                                   Дано да е вярна информацията.
Виж целия пост
# 657
Дано !!!! Още малко!!!!
   Дано им приседне кафето в 15 часа!!!! Мъчат децата,мъчат майките, мъчат майките на гаджетата..........Мъка!
И киселини от обяда да получат!
Аааа, това ако стане, ще решат, че им е каръшки ден и ще го пишат дъждовен. И стана утре по обяд... Заедно със седмокласниците...
Да им пожелаем да хапнат добре, да си починат подобаващо и в ранния следобед да пуснат класирането.
Виж целия пост
# 658
В СУ - КСК 2024 : Nataliya Doktorova - Председател на комисия по образователна дейност в Студентски съвет при СУ
                                 След 13 ч!

                                   Дано да е вярна информацията.

Лошото е, че "след 13" е доста дълъг период.
Виж целия пост
# 659
Даммммм...... неопределено понятие
като : следобяд
RageRageRage
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия