НАБОР 2005 Слънчево лято за нашите птички, до края на темата - студенти всички! (юлска тема)

  • 92 267
  • 1 490
# 660
Дайте да направим график, кой кога да влиза, за да не крашне сайта JoyJoy
Виж целия пост
# 661
В СУ - КСК 2024 : Nataliya Doktorova - Председател на комисия по образователна дейност в Студентски съвет при СУ
                                 След 13 ч!

                                   Дано да е вярна информацията.

Лошото е, че "след 13" е доста дълъг период.
То и 16:00 и 17:00 и утре след 17:00 часа все е след 13:00 часа днес Simple Smile
Виж целия пост
# 662
Б@си безобразието. Какво се подиграват и правят на велики. Да го пускат накрая.
Аз там не рИфрешвам, чакам вие да кажете
Виж целия пост
# 663
Залагам на 13 или малко след 13 часа.😊
Виж целия пост
# 664
Честити да са рождениците!Живи и здрави!
Късмет на всички,очакващи първо класиране в СУ!
Изложиха се с обърканите балове и това късно публикуване на резултатите.
Да попитам за всички унита ли важи,че връщат част от заплатената семестриална такса,ако кандидат-студентът изтегли документите си?
Виж целия пост
# 665
Може пък след почивката и обяда да го пуснат , че след това спокойно да подремнат и да не ги тревожат с въпроси. Yum
Виж целия пост
# 666

Да попитам за всички унита ли важи,че връщат част от заплатената семестриална такса,ако кандидат-студентът изтегли документите си?
СУ връщаше 80 или 90% от таксата, която е внесена.
Виж целия пост
# 667
А може да подремнат и след това със свежи сили да обявят класирането.
Вътрешно съм сигурна,че четат тук.Та дано си вземат бележка,а не само да гледат как родители и деца се пържат на бавен огън.
Виж целия пост
# 668
А може да подремнат и след това със свежи сили да обявят класирането.
Вътрешно съм сигурна,че четат тук.Та дано си вземат бележка,а не само да гледат как родители и деца се пържат на бавен огън.
                  Това не може! Smiling Imp
Виж целия пост
# 669
Честити да са рождениците!Живи и здрави!
Късмет на всички,очакващи първо класиране в СУ!
Изложиха се с обърканите балове и това късно публикуване на резултатите.
Да попитам за всички унита ли важи,че връщат част от заплатената семестриална такса,ако кандидат-студентът изтегли документите си?

За Велико Търново знам, че не връщат нищо
Виж целия пост
# 670
И аз съм сигурна, че четат... СУ, видяхте за киселините, нали?...
Виж целия пост
# 671
УНСС ме интересува дали връща част от таксата.
Виж целия пост
# 672
И аз съм сигурна, че четат... СУ, видяхте за киселините, нали?...
Първо да пуснат заветното класиране и после дружно до аптеката за Омепразид или Нексиум
Виж целия пост
# 673
И аз съм сигурна, че четат... СУ, видяхте за киселините, нали?...
LaughingLaughingLaughing
Виж целия пост
# 674
УНСС ме интересува дали връща част от таксата.
Вчера им звънях на УНСС с този въпрос. Когато започне семестъра, записаният студент подава заявление до ректора за връщане на сумата. Възстановяването става в края на септември и е 70 % от целия размер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия