НАБОР 2005 Слънчево лято за нашите птички, до края на темата - студенти всички! (юлска тема)

  • 92 245
  • 1 490
# 720
И ние чакаме класиране за СУ, специалност право. В Пловдивски университет и УНСС сме приети, но иска в СУ.
Въпросът ми е - някой чул ли е, че при подаване на документите за записване, може да посочиш в кой поток и коя група искаш да бъдеш ?
Също така имам питане за общежитията на СУ  - в какво състояние са, по колко човека са в стая, какво е заплащането...

Здравей!
Миналата година като записвах дъщеря ми в СУ право, никой не ни е питал коя група и поток искаме. Подадох документите с пълномощно от нея/ тя работеше на морето/ в канцеларията и от там ни дадоха група и фак. номер. Общо са 16 групи, 2 потока.

Честито на всички новоприети студенти!
Виж целия пост
# 721


Значи ли че е приет
Моля ви да ми кажете
Според мен точно това означава!
Честито!
Виж целия пост
# 722


Значи ли че е приет
Моля ви да ми кажете
Приет е!
Виж целия пост
# 723


Значи ли че е приет
Моля ви да ми кажете
Аз го разбирам като приета
Виж целия пост
# 724


Значи ли че е приет
Моля ви да ми кажете
Да
Виж целия пост
# 725
Ако има момче прието МО, ще се радвам да споделите за мин.бал.
Виж целия пост
# 726
Приет по първо желание Софтуерно инженерство с максимален бал 25.50 при минимален бал 24.44. Доволни и щастливи. Поздравления за всички младежи.
Виж целия пост
# 727
Браво,честито на всички!
Виж целия пост
# 728
Ето малко балове за момиче:


Бяхме пуснали пробно, МО пък съвсем Joy
Виж целия пост
# 729
Е, това не е истина- психология жени/ редовно/ 30 от 30. Нямам думи! Честито на печелившите!
Виж целия пост
# 730
Ако има момче прието МО, ще се радвам да споделите за бала.
22,23 минимален. На сина ми беше второ желание.
Виж целия пост
# 731
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА !!!!! Flowers Hibiscus

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРИЕТИ- НА ОСТАНАЛИТЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ ЗА ВТОРО КЛАСИРАНЕ!!!!
Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

Редактирам  
Качвам за статистиката Мин. балове Психология за момчета
Виж целия пост
# 732
Дидинка, Ще ме накараш  да чета балообразуването
Виж целия пост
# 733
Приет по първо желание право, бал 23,88, държавна поръчка.
А колко е минималния при момчетата?
vnd, приет е.
Виж целия пост
# 734
Да Психологията мин бал за жени е 30 от 30. Наборката е 89 резерва за ДП и.15 за платено.
НБУ здравей!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия