ЧААТАЙ УЛУСОЙ ❤️ Вдъхновение, талант и чар ❤️ Проекти, колеги, приятели - Тема 13

  • 18 934
  • 734
# 300
Виж целия пост
# 301


Чаатай Улусой - екскурзия в миналото

ЧААТАЙ - Музиката е в душата му
















Скрит текст:








Здравейте , дружки ето че дойде и новата седмица и лятото ще се изниже като миг затова да му се насладим всеки ден и забавляваме.  

Преди да изчезна на басейн да цитирам поста с ”Музиката е в душата му”. Невероятен е особено на любимите ми барабанки.  Луд Звяр. Stuck Out Tongue Ще е яко отново да го видим в  роля на музикант и посвирии и попее с меденото си топло секси гласче. Вкъщи свири има муз. студио но нишо не споделя от това.  
Виж целия пост
# 302
Здравейте, дами!


С настроение и оптимизъм започваме новата седмица. Чачо ни облекчава максимално и ни подсеща, че лятото е време за почивка, за екстремни и незабравими преживявания. За трупане на спомени и слънчеви мигове.
Да се насладим на удоволствията, които ни поднася реалният живот.
А в свободното време ще продължим с виртуалната екскурзия в миналото на Чаатай. Има какво да си припомняме, има с какво да се забавляваме.


Чаатай Улусой - екскурзия в миналото

Çağatay Ulusoy - Чувствах се като Джеймс Бонд

списание Hello 2-8 ноември 2016 г.


В новия сезон на списание Hello най-обичаният актьор Чаатай Улусой, който за пореден път направи своята звезда да блесне, тръгва по стъпките на Джеймс Бонд. Този път заснемаме една напълно различна и незабравима картина в историческите и луксозни места на Монако.
Чаатай Улусой, който през последните години се издига стабилно и за когото се говори много с екшън сериала през новия сезон, влезе в казино Монте Карло по стъпките на Джеймс Бонд за списание Hello.


"ВСИЧКО Е В МЕН НЯКЪДЕ"
Акценти от изявленията на Sarp, Çağatay Ulusoy от İçerde пред списание Hello:
Не съм забравил нито един от героите, които съм играл досега, всички те са някъде в мен. Те вероятно се разбират много добре помежду си; Защото всички те са много солидни характери.


„МОЩНОСТТА Е НАЙ-СПЕЦИФИЧНАТА ХАРАКТЕРИСТИКА“
Мощността е най-очевидната и сходна характеристика. Всичко друго е различно. Тяхната гледна точка за живота, преживяванията, финансовото им състояние... Научих по нещо от всички тях.


„АЗ СЪМ ИСКРЕН ЧОВЕК“
Аз съм просто искрен човек в ежедневието си. Така че всъщност не мога да кажа, че съм скитник, опитвам се да бъда възможно най-скромен.


"ОБИЧАМ ГИ"
Разбира се, героите, които играя винаги съдържат нещо от мен. Всички те имат специално място за мен. Обичам ги.


„ИЗИСКВА ЖЕРТВА“
Не съм много свободен в Истанбул. Има някои аспекти на тази работа, които изискват жертви. Например, трябва да внимавате какво правите и стъпките, които предприемате.


КЪДЕ ОТИВА КАТО ИЗБЯГА?
Когато искам да избягам, отивам в Лос Анджелис, гръцките острови, Айвалък или залива Сарос.


"МЕЧТАТА НА ИГРАЧА"
Най-голямата мечта на всеки играч е да направи нещо на международната сцена. Информираността ми нараства благодарение на проектите, в които участвам. Това е много ценно за мен. Надявам се един ден да участвам в международен проект. Имаме проучвания и срещи за тази цел.


БЕЗ ДИСКРИМИНАЦИЯ ОТ ПРОДАВАЧИ И КАСА
Не оценявам проектите като арт филми или блокбъстъри. Работя по всеки проект, който ми харесва и ме прави щастлив да участвам.


„ХОРАТА СА ЛЮБОПИТНИ“
Зад кулисите са много ценни. Това е място, което не се вижда на екрана, но чиято дълбочина се усеща от всеки ъгъл. Човек се чуди: "Какви бяха чувствата на този режисьор, докато снимаше това?"


„АЗ ВИНАГИ РАБОТЯ“
Постоянно работя, за да добавя нещо към себе си и героите, на които давам живот. Научих се да свиря на барабани, как да използвам близък бой и оръжия за Сарп.


„НАУЧАВАМ НЕЩО НОВО“
Актьорството вече е област, отворена за развитие. Затова винаги научавам нещо ново.


„ЧУВСТВАХ СЕ КАТО БОНД“
Това е много вълнуващ и специален момент за мен. Чувството е много различно да бъдеш в тази сграда. Снимането тук след филмите за Бонд вече ви кара да се чувствате специални. Да, мога да кажа, че се чувствах като Бонд.


Нека понеделник е началото на една успешна седмица, изпълнена с вдъхновение и мотивация!
Приятен ден!
Виж целия пост
# 303
Хелоууу Heart



Мале тая песен...

https://x.com/i/status/1815110807505731692
Виж целия пост
# 304



С настроение и оптимизъм започваме новата седмица. Чачо ни облекчава максимално и ни подсеща, че лятото е време за почивка, за екстремни и незабравими преживявания. За трупане на спомени и слънчеви мигове.
Да се насладим на удоволствията, които ни поднася реалният живот.
А в свободното време ще продължим с виртуалната екскурзия в миналото на Чаатай. Има какво да си припомняме, има с какво да се забавляваме.


Чаатай Улусой - екскурзия в миналото

Çağatay Ulusoy - Чувствах се като Джеймс Бонд

списание Hello 2-8 ноември 2016 г.


В новия сезон на списание Hello най-обичаният актьор Чаатай Улусой, който за пореден път направи своята звезда да блесне, тръгва по стъпките на Джеймс Бонд. Този път заснемаме една напълно различна и незабравима картина в историческите и луксозни места на Монако.
Чаатай Улусой, който през последните години се издига стабилно и за когото се говори много с екшън сериала през новия сезон, влезе в казино Монте Карло по стъпките на Джеймс Бонд за списание Hello.


"ВСИЧКО Е В МЕН НЯКЪДЕ"
Акценти от изявленията на Sarp, Çağatay Ulusoy от İçerde пред списание Hello:
Не съм забравил нито един от героите, които съм играл досега, всички те са някъде в мен. Те вероятно се разбират много добре помежду си; Защото всички те са много солидни характери.


„МОЩНОСТТА Е НАЙ-СПЕЦИФИЧНАТА ХАРАКТЕРИСТИКА“
Мощността е най-очевидната и сходна характеристика. Всичко друго е различно. Тяхната гледна точка за живота, преживяванията, финансовото им състояние... Научих по нещо от всички тях.


„АЗ СЪМ ИСКРЕН ЧОВЕК“
Аз съм просто искрен човек в ежедневието си. Така че всъщност не мога да кажа, че съм скитник, опитвам се да бъда възможно най-скромен.


"ОБИЧАМ ГИ"
Разбира се, героите, които играя винаги съдържат нещо от мен. Всички те имат специално място за мен. Обичам ги.


„ИЗИСКВА ЖЕРТВА“
Не съм много свободен в Истанбул. Има някои аспекти на тази работа, които изискват жертви. Например, трябва да внимавате какво правите и стъпките, които предприемате.


КЪДЕ ОТИВА КАТО ИЗБЯГА?
Когато искам да избягам, отивам в Лос Анджелис, гръцките острови, Айвалък или залива Сарос.


"МЕЧТАТА НА ИГРАЧА"
Най-голямата мечта на всеки играч е да направи нещо на международната сцена. Информираността ми нараства благодарение на проектите, в които участвам. Това е много ценно за мен. Надявам се един ден да участвам в международен проект. Имаме проучвания и срещи за тази цел.


БЕЗ ДИСКРИМИНАЦИЯ ОТ ПРОДАВАЧИ И КАСА
Не оценявам проектите като арт филми или блокбъстъри. Работя по всеки проект, който ми харесва и ме прави щастлив да участвам.


„ХОРАТА СА ЛЮБОПИТНИ“
Зад кулисите са много ценни. Това е място, което не се вижда на екрана, но чиято дълбочина се усеща от всеки ъгъл. Човек се чуди: "Какви бяха чувствата на този режисьор, докато снимаше това?"


„АЗ ВИНАГИ РАБОТЯ“
Постоянно работя, за да добавя нещо към себе си и героите, на които давам живот. Научих се да свиря на барабани, как да използвам близък бой и оръжия за Сарп.


„НАУЧАВАМ НЕЩО НОВО“
Актьорството вече е област, отворена за развитие. Затова винаги научавам нещо ново.


„ЧУВСТВАХ СЕ КАТО БОНД“
Това е много вълнуващ и специален момент за мен. Чувството е много различно да бъдеш в тази сграда. Снимането тук след филмите за Бонд вече ви кара да се чувствате специални. Да, мога да кажа, че се чувствах като Бонд.



Не мога да не отразя най любимата си фотосесия от Монте Карло. Турският Джеймс Бонд.  Елегантност , класа и топ визия. Heart Eyes Винаги чета с удоволствие интервютата му и припомням. При Чаатай няма фалш. Той е естествен , честен , непренуден земен и не се възгордява от слава ,пари и успехи. Знам, че интервютата се редактират преди публикуване и трябва да се одобрят ,но при него се усеща зрялост и мислене по друг философски начин в кариерара и живота. Някой неща не се променят  и досега и пази пространството си и не плаща данък обществено мнение.  

Дидкоооо , прочетох че наш Ози ще влиза в историческо дизи втория сезон. Офффф ,хич не искам това, щото не гледам такива.. Искам го в нещо готино романтик или екшън..
Какъв ще го играе важен човек ли ще е и ще пуска ли бради и мустаци.. Ще е яко да видим как върти меча. Така си гарантира сезона ,щото няма да спрат сериала и турците харесват и гледат такъв жанр.
Виж целия пост
# 305
Е Фемко той ще е французин.Орландо Блум е играл същата роля в Небесно царство.
След Камъка в който беше главен и го нямаше по цяла серия дори всичко приемам вече - дъното го видяхме.Кел файда ,че работиха със Салих две сцени на кръст да имат.
Виж целия пост
# 306
Озиш да не учи френски или поне някоя дума за ролята.
Партньорка ще има ли или ?
Камъкът тръгна добре и го промотираха от канал Д ,но след това забуксува и Салих много се разочарова ,както и колегите. Салих мисля беше споделил това в соц мрежите и нещо с продуцента не се разбраха. Като сменяш сценаристи и почти винаги е с обратен ефект. Наистина ли са имали толкоз малко общи сцени двамата ,а така се радвахме, че ще са в общ проект.
Виж целия пост
# 307

Феми, фотосесията на Чачо от Монте Карло и на мене ми е любима. Страхотен е нашият Джейм Бонд!
Изобщо рубриката ни "Чаатай Улусой - екскурзия в миналото" е право в десятката.
Припомням си много неща, научавам и доста нови.
Всичко за Чачо, събрано на едно място, какво по-хубаво от това. Пък и на мене ми доставя удоволствие да се ровя из стари снимки и интервюта на любимците. Ще го правя и занапред, а от вас ще научавам всички новини около турските актьори и продукции. Любопитно ми е да зная как се развива турската киноиндустрия, а вие, момичета, сте много по-запознати с актуалната информация.
Чета ви с най-голям интерес!
Бавно и полека ще отразя фотосесиите на Чачо през годините, ще слагам и интервюта, които не сме пускали скоро. И след това ще премина към филмите и сериалите, в които участва нашето талантливо момче.
Още малко фотки от тази фотосесия:







   





Виж целия пост
# 308
Привет Nature Sunny

Редувам набързо за да може Еми да ни поздрави и какво е подготвола за рубриката ,която с удоволствие си припомняме и е право в целта. Много ми хареса и интервюто за Делибал при Хакан Гендже. Професионално зададени въпроси и искрени отговори за ролята му , живота и любовта.
Тогава по се отпускаше да говори и нямаше такова затишие ,като сега.  Много повече фотосесии и срещи с публиката.
Виж целия пост
# 309
Здравейте, дами!


Новини за Чачо няма, но сайтовете преливат от стари фотки и спомени за нашето момче.
Феновете му търпеливо чакат, убедени, че всяка нова проява или прект на Чаатай ще ги взриви, без значение кога ще избухне.
Чачо почива активно, прегърнал новата си роля, а ние гадаем и се ровим в миналото му.


Чаатай Улусой - екскурзия в миналото

Модел в гангстерски стил




Блиц анкета от #VogueMan юни 2014 г

🔴За заснемането измислихме образа на американски студент през 70-те години. Колко близък ви е този стил?
🔵Наистина ми хареса. Харесвам ретро стила, но тъй като в ежедневието не обичам да се ограничавам в определени граници, предпочитам да нося удобни дънки, тениски и пуловери.




🔴Как се промени вашият гардероб с настъпването на популярността? Интересувате ли се от модните тенденции? А имате ли личен стилист?
🔵 Напоследък светът се превърна в консуматорско общество. И това се отнася не само за модата. Консуматорството е засегнало много области от живота ни. Това се отнася за облеклото, колите, които караме, и храната, която ядем: Всичко се променя бързо. Въпреки това се опитвам да следвам модните тенденции, доколкото мога. Имам личен стилист, с когото ходя на шопинг.




Слънчев, ползотворен и прохладен ден ви пожелавам!  
Виж целия пост
# 310
Привеет!

Виж целия пост
# 311
Момичета, привет❤️

Съжалявам, тези дни не съм влизала. Малко в повече ми се насъбра покрай краят на учебната година, срещи, доклади от институции, планиране на учебен план за следващата година, всичко успоредно и с работата...🥴🥴🥴 Понякога ми се ще денят да има малко повече часове, ама няма😉

Имам да наваксвам със социалките, че и там 2 дни не влизах изобщо. Като гледам няма и някакви новини за нашето момче, които да съм изпуснала.
Надявам се при вас всичко да е наред, да се забавлявате и наслаждавате на лятото😀
Нашата ваканция е почти подготвена. Живи и здрави 11ти август се прибираме в България🎉☀️🌊🍹

Виж целия пост
# 312

Ани, добре че се отби. Притесних се, но се радвам, че при вас всичко е наред и учебната година е приключила успешно.
Във форума си е все същото, новини няма, но ние успяваме да се развличаме и да не скучаем.
Оттук - оттам подбрах нещо по-различно.
От сторито на Сюмейе - тренира упорито:


Цитат
💫📸 Хазал Кая, нейният съпруг Али Атай и големият син Фико



Различен и уникален! Heart

Виж целия пост
# 313
Анииии , сега ти е натоварено , но август ще имаш заслужен релакс и ще си дойдеш в родината да видиш що е то африканска жега и разхладиш на моренцето и хапнеш прясно уловена рибка. Нали не си се отказала от Несебър:heart_eyes:
Вчера бяхме на басейн и планински въздух и сега сме по свежи ..

Иначе не си изпуснала нищо ново ... нашият се изпокри, като мечките.. и на него му е жега.  Сега  лежи лежерно и наслаждава на любимите хобита .. сам ли е с кой е с акрадаши ли ? Може и некоя мацка да крие.. лятни авантюри и забавление  стига е прайл шоу на папараците Joy Обикновено е затишие, когато гради визия .. нищо официално и достоверно няма за проект още . Не искам да ви плаша , но може вече да е с мустакЯ за пехливана и наддава кила.. Може и да не е така , предполагаме и гадаем. Много се кефя , като запази визията си след Гаддар , но още ли е така ?
Виж целия пост
# 314


Благодаря, момичета.
Приключихме и тази година да, успешно😀 Направили сме и план за следващата. Радвам се, че запазваме същите учителки, защото имат навика тук да им ги сменят всяка година. Едната учителка е българка, да ви споделя. Много съм доволна от екипа тази година ( учителка и ресурсни учители) и се радвам, че се запазва същият и следващата година.
Сега, докато дойде моята отпуска, съм го записала на всякакви спортни активности, които можах да намеря от общината ни, само и само да не седи вкъщи😆

Разгледах и аз туй онуй из социалките, но си е скука наистина.
Любопитно ми е каква бомба се кани да ни пусне Бирсен? За 2 големи имена в проект? Да се надяваме нашият Чачо да е едно от тези имена.
Надявам се и да не качва кила и да не пуска мустаци😀 Не че няма да го гледам всякак де, но и не мисля, че тази игра с теглото е много здравословна, дори и в името на голяма роля🤔 Сега както си е, си е екстра. Мъж като мъж. Няма нужда да е и 3-крилен гардероб, напомпан до неузнаваемост. Истината е, че от тези моите 3ма любимци, май само Баръш тренира усилено. Той и по време на снимки тренира😀

Малко от Ахсенче



Серенай за корица на Вог Турция


А тук Сюмейе ми е много готина. Естествена и замечтана някъде там😊


Ергюн гримьорът работи с Бурак Дениз и Ойкю Карайел в момента


За Хазал Кая нали се пишеше, че ще прави филм с мъжа си в Ел Ей? Говори се и за нов сезон на полицейския й сериал, който чакаме да пуснат? Дали това са само слухове или ще успее и с двете си начинания?



Скрит текст:
Проектът на Озан е много амбициозен. Много харесах Орландо Блум в Небесно царство и тук ще паднат доста финанси, ако повторят тази продукция. Ще е интересно да се види, определено.

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия