












Ще е яко отново да го видим в роля на музикант и посвирии и попее с меденото си топло секси гласче. Вкъщи свири има муз. студио но нишо не споделя от това. 



































Винаги чета с удоволствие интервютата му и припомням. При Чаатай няма фалш. Той е естествен , честен , непренуден земен и не се възгордява от слава ,пари и успехи. Знам, че интервютата се редактират преди публикуване и трябва да се одобрят ,но при него се усеща зрялост и мислене по друг философски начин в кариерара и живота. Някой неща не се променят и досега и пази пространството си и не плаща данък обществено мнение. 
























Обикновено е затишие, когато гради визия .. нищо официално и достоверно няма за проект още . Не искам да ви плаша , но може вече да е с мустакЯ за пехливана и наддава кила.. Може и да не е така , предполагаме и гадаем. Много се кефя , като запази визията си след Гаддар , но още ли е така ? 








Препоръчани теми