ЧААТАЙ УЛУСОЙ ❤️ Вдъхновение, талант и чар ❤️ Проекти, колеги, приятели - Тема 13

  • 18 926
  • 734
# 600










Поредна доза сексапил , красота и харизма .  Чаатай Улусой е актьор от висшата лига , който играе със сърце и душа вярваш му и те разтърсва и оставя следа след себе си. Heart
Това искаше и го постигна. Човек трябва да вярва в мечтите и способностите си ! Разбира се много труд и талант . Красив не само от вън , но и отвътре !
Виж целия пост
# 601
Ох нищо ново и около вас голяма пустош навсякъде

Това ми харесва да го пусна

Виж целия пост
# 602
Здравейте, дами!


С кафе в ръка, готови за предстоящата седмица.
Чаша оптимизъм за бърз старт и начало на познатата ни рубрика.


Чаатай Улусой - екскурзия в миналото

SHINE IN THE DARK | БЛЕСТИ В МРАКА


Интервю за Lofficiel Hommes Turkiye
(октомври, 2016)

Нашият живот, навлизайки в нова ера на комуникация, беше белязан от появата на такъв феномен като Чаатай Улусой. Сменил имиджа си от глава до пети за сериала "İçerde", той беше много подходящ за новия брой на L'Officiel Hommes на тема "промяната". Но основната причина да е тук са безкрайните изисквания на феновете му. Надяваме се, че сега всички са щастливи.



От време на време на Земята падат големи звезди. Това се случва толкова рядко, че в началото оставаме зашеметени от случилото се. След това се присъединявате към неуморната и все по-голяма тълпа от фенове. Между вас и тази звезда възниква необратима връзка.
Чаатай Улусой преди шест години, когато за първи път се появи на екрана, избухна като бомба в сърцата на милиони и за много кратко време се превърна в най-голямата икона на поколение Z. Може би тук започва ерата на нашия активен интерес към социалните мрежи.



Нова ера започва с Чаатай Улусой. Започнахме да говорим за един млад, харизматичен, с неописуеми физически качества и в същото време феномен, който се развива като актьор във времето. Доказателство за актьорския му талант е, че ролите му са толкова различни една от друга. Доста мрачен, невероятно романтичен и супер богат Емир; Яман, родом от несъществуващото Тозлудере; пилот на F-16 Ахмет; представител на съвременната младеж от Топкапъ и Баръш, който страда от биполярно разстройство.



 А сега пред нас е нова роля, още с първия епизод, спечелилия рейтинг сериал "İçerde" и ролята му на Сарп Йълмаз. Човек с трудна съдба и също толкова неконтролируем характер.
Невъзможността да се предвидят действията му и чувството му за хумор поддържат темпото на сериала. Завладяващата история и саркастичната атмосфера на зрителя го правят още по-прикован към екрана.



Когато се подготвяхме за този брой за промените, първото нещо, което ни хрумна беше Чаатай Улусой и подготовката му за ролята на Сарп. Но въпросът е не само в съвпадението на темата на броя и промените в образа на Чаатай, но и в постоянното желание на феновете му да го видят на страниците на нашето списание.
И най-накрая този ден дойде. Когато започнахме да снимаме, сериалът още не беше започнал, на екрана се показваха тийзъри за него.
Чаатай разказа колко е развълнуван и е невъзможно да не се зарази от това вълнение.



Сериалът вече е по екраните и сега феновете му изпитват това вълнение. Беше първият ден, откакто Чаатай се върна от ваканция.
 Ето го, загорял, с къса коса и атлетично тяло пред нас. Докато бил на почивка, докато се гмуркал, се убождал на морски таралеж. Много е болезнено. Но Чаатай изглежда не го интересува. Сякаш дори набираше сили от тази болка. Сякаш се беше гмурнал в дълбините на живота и търсеше нещо в неговите дълбини.



 Може би така ми се е струвало. По време на нашия репортаж, слушайки го как говори за тъмнината, се убедих, че не съм сгрешил.
Чаатай Улусой иска да вземе нещо от живота си, от ролите, които е играл, от опита на други хора, от това, което е прочел.
Това силно желание за духовно развитие може би е основното за него днес.
Очевидно усмивката му изобщо не се е променила от детството му, а когато тя се разлива по цялото му лице, е лесно да се повярва, че никой от бившите му не е успял да го забрави.



Той има една от най-красивите усмивки, но сега има нещо друго. От първия удар на сърцето в сърцата на феновете,
Чаатай Улусой, с всичките си трансформации и изиграни роли, днес е истинска мъжка звезда. Неговата популярност и енергия са вечни. Те винаги ще говорят за него, защото от сега нататък и завинаги той е „вътре“, в сърцата на своите фенове.



Желая ви светъл и ползотворен понеделник и седмица богата на положителни емоции.
Виж целия пост
# 603
Привет Heart

Виж целия пост
# 604
Привеееет на всички Sunglasses







Вижте тази фенка  с какво се е похвалила  Coffee
Дали се прдодават такива чаши или е поръчала да и направят? 



 жунлгиращ чаровно усмихнат сладур отговарящ на блиц въпроси на английски

 


най новата лятна песен на аркадаша Mustafa Mert Koç - Sormadın
Виж целия пост
# 605
Вижте тази фенка  с какво се е похвалила  Coffee
Дали се продават такива чаши или е поръчала да и направят

Феми, такива чаши, тениски, шапки с лика на любимците се поръчват, като ти си носиш снимка, която искаш да бъде отпечатана.
Ако искаш мога да ти направя такива и да ти ги изпратя на лични, а може и колет да ти спретна.


Както обикновено нищо ново около Чачо, но ние имаме тренинг в търпеливото чакане.
Архивите са нашето оръжие в такива моменти и ще ги разгърнем отново с Абдурахман Балджилар.
Да се разхладим с великолепния коктейл, подготвен от рускините и да се разнообразим с написаното от блогъра.


Абдурахман Балджилар в своя блог:
"От А до Я - Чаатай Улусой."


Fanları/ Фенове:😍🌍😍👫👬👭
„Чаатай Улусой има милиони фенове, както в страната, така и в чужбина.
Те са в социалните мрежи и в Twitter, постоянно правят TT за него, държат го на дневен ред."



Gala Geceleri/ Гала вечери:🎬🐝
„От 20 декември се проведоха гала вечери на филма „Delibal“:
Истанбул, след това Анталия, Ескишехир, Берлин и Щутгарт, Измир, Баку и Анкара.
Срещнах се със стотици зрители и изживях много емоционални моменти.
Срещнах го в Измир. Говорихме, видях с очите си щастието на лицето на Чаатай."



Giyim Tarzı/ Стил на облекло:😇😚👏👍
„Той е човек, който има стил.
Çağatay Ulusoy беше избран за най-стилен мъж на 2014 г. и получи награда от Elle Style Awards 2014."



Хазал Кая/Hazal Kaya:🎬😍❤
„Това е партньорът на Чаатай в първия му сериал.
Çağatay Ulusoy: „Хазал е много добър човек. Тя ме подкрепи, нейното място е специално за мен.
Все още се виждаме. Наблюдавам дейността й. Тя е човек, който се е наложил в Турция.
Много успешна. Сигурен съм, че ще бъде още по-успешна."



Hedefi/ Цели:👊👏👊
Çağatay Ulusoy: „Сега не знам докъде мога да стигна в продължението на кариерата си.
Напълно фокусиран съм върху работата. Поставил съм си определена цел, но не знам дали мога да я постигна.
Но в този сектор се движа, слушам гласа на сърцето си, вярвам, че то ще ми покаже правилния път.
Така ще продължа."



Hobileri/ Хобита:✨🐠
Çağatay Ulusoy: „Наистина харесвам риболова и пешеходния туризъм (къмпинг). Това са навици, които идват от детството.
Обичам да ходя на безлюдни места, да оставам сам със себе си, да слушам природата, да се занимавам със земята."



İdolüm/ Идол:😍👑🎬👬
Çağatay Ulusoy: „Много обичах моя брат Kenan (Kenan Imirzalıoğlu) и все още го обичам много.
Той не ми е съперник, той е по-големият ми брат.
Неговият опит ми е полезен. Виждаме се от време на време.
Дава ми идеи."

Виж целия пост
# 606
Емкааааа , да ми поръчаш с Аполона и любимите шорти , ха , хааа



https://x.com/magazin_buradaa/status/1825530854891831751?s=46
 Ерсин Араджъ аркадаша  на Чачо се жени днес . Надяваме се да видим и патрона , но може и в тесен кръг да е тържеството
Виж целия пост
# 607
Салих Heart



И Сю Heart



Виж целия пост
# 608
Здравейте!

Чаатай е на сватбата на Берил и Ерсин от Чапкъна.

Виж целия пост
# 609
Здравейте!

Чаатай е на сватбата на Берил и Ерсин от Чапкъна.

Снежи, благодаря ти за фотката на Чачо. Аз цял ден надзъртам в темата ви, за да видя Мерт дали е на сватбата, а вие ме изненадахте и с Чачо.
Браво на нашия красавец!
Много добре изглежда!



Виж целия пост
# 610
Да благодаря на Снеж и тук за Чаатай Heart

И една страхотна пареща снимка на Арас

Виж целия пост
# 611
Здравейте!

Чаатай е на сватбата на Берил и Ерсин от Чапкъна.


Снежи, извини ме!
В еуфорията си забравих да ти благодаря, че ни донесе фотката в темата.
За нас ще бъде удоволствие ако ни радваш с присъствието си и тук.
Да сложа още веднъж нашия прекрасник!



Виж целия пост
# 612
https://www.instagram.com/stories/gozdekansu/3438284037316264852/?hl=en

От сторито на Гьозде Кансу - Мустафа Мерт Коч с жениха Ерсинко

Още от юбилея на Салих Heart


Виж целия пост
# 613
Здравейте!

Чаатай е на сватбата на Берил и Ерсин от Чапкъна.


Снежи, извини ме!
В еуфорията си забравих да ти благодаря, че ни донесе фотката в темата.
За нас ще бъде удоволствие ако ни радваш с присъствието си и тук.
Да сложа още веднъж нашия прекрасник!




И аз благодаря Снежи за този красив прекрасен подарък.Gift Heart  Има навика да се изпокрива, като мечките и сега за всички ни е радост и еуфория.  Много добре изглежда още по отслабнал и загорял. Стилът му е небрежно  елегантен в любимият черен цвят и с тела в ръка не се разделя с него. Тази небрежно лека усмивка и пораснала косица е Трепач!  Умопомрачителен спира ти дъха ! Не съм изненадана, че е на тържеството. Чаатай уважава близките си приятели и колеги с които се вижда и общува. Присъстваше и на сватбата на Хазал Кая и на  Танер от Приливите. Има снимка и от сватбата на Иляс Гюнгюр, ако не греша младоженците. Тогава е с визията от "Див мед".  

Диди , и ММК ли е там значи ще пее или йок?
Енгин бей случайно да си го фиксирала с Чачо са като дупе и гащи.  
Онурката там ли е като продуцент на Чапкъна?

Дано има още снимки и видео може да друсне хорце, както с Хазалчето направиха.Голям купон , усмивки и настроение и бяха на чИрешата Чачо и Алито.  Много добре се разбират със зетя..
Ще издиря купона и гифките  от архивите.
Виж целия пост
# 614
Мустафа Мерт с жениха от Баран Болюкбашъ / Тарък от Чапкъна и Кадир от Сакла Бени

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия