Какъв крем за лице използвате? – 25

  • 100 312
  • 750
# 75
Аз пък съм с една изключително опростена рутина. Ползвала съм какви ли не продукти и марки от среден до премиум клас и такива резултати съм нямала. Кожата ми е мека, хидратирана и сияйна.



Бюджетни и лесно достъпни. Кремчето на CeraVe нанасям сутрин на измито само с вода лице а останалите два продукта вечер преди лягане. Не знам колко е правилно, но за мен тази комбинация за сега работи чудесно 🍀
Виж целия пост
# 76
И аз ползвам показаните кремове и съм много доволна, особено от този на CeraVe, идеален е за кожата ми.
Виж целия пост
# 77
И аз използвам CeraVe и Ревиталифт - нощен, но този серум не съм го виждала. Записвам си.
Тофи, с каква кожа си?
Виж целия пост
# 78
Kaто ми свърши Avene Hyaluron Activ B3  -нощен крем мога да пробвам Ревиталифт . Крема на Авен е топ и направо се влюбих в него, но ме убиха с цена. Последно го купих за 60 лв., сега е 90+.
Преди него използвах юсерин, но от този на авен съм по доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 79
И аз използвам CeraVe и Ревиталифт - нощен, но този серум не съм го виждала. Записвам си.
Тофи, с каква кожа си?

Бих казала нормална към суха. Преди да започна с тази рутина кожата се усещаше суха, без блясък и с онези гадни ситни пъпчици по челото, които не се виждат но ако минеш с пръсти се усеща грапаво. Не знам дали от продуктите, но изчезнаха 🍀
Мицеларната вода на нивеа ми е първа опаковка, но виждам резултат и със сигурност ще си я запазя в рутината. Кремчетата не знам коя по ред опаковка са. Ревиталифт съвсем случайно го открих. Майка ми изобщо не беше доволна от него и си го присвоих 🤭 взе че ми хареса как се отразява на кожата ми и си останах с него. Доказателство, че всичко е толкова строго индивидуално.  
Оставям линк за мицеларната вода ако някой иска да прочете повече 🌸

https://www.nivea.bg/produkti/mitselarna-voda-regenerating-serum … 003777420168.html

Може би е важно да отчета, че грим не нося в ежедневието си, не консумирам цигари и алкохол и вярвам, че това също влияе на състоянието на кожата✨
Назолабиалните линии бяха доста изявени, след използване на лореал крема вече не са така. Не знам до колко би се справил с по-дълбоки бръчки, но за кожа само с леки фини линии се справя чудесно.
3те продукта ми излизат около 60лв +-, зависи дали ще открия някой на промоция, което мен ме устройва идеално. 🤭
Виж целия пост
# 80
Kaто ми свърши Avene Hyaluron Activ B3  -нощен крем мога да пробвам Ревиталифт . Крема на Авен е топ и направо се влюбих в него, но ме убиха с цена. Последно го купих за 60 лв., сега е 90+.
Преди него използвах юсерин, но от този на авен съм по доволна Simple Smile
В Нотино е на добра цена кремчето.
Виж целия пост
# 81
Chanel N.1 с Camellia. Няма такъв разкош за кожата. Но за да не фалирам го редувам с Eucerin Q10. Доста, доста са сходни! Кожата ми е в отлично състояние благодарение на тяхната хидратация. Но аз имам нормална към суха кожа. Не препоръчвам за смесена или мазна.
Виж целия пост
# 82
А защо точно нощен крем за лице от серията Avène Hyaluron Activ B3?
Използвам вечерно време ето този.
https://www.eau-thermale-avene.bg/p/regenerirasch-akva-gel-krem- … 70393408-943d0b40
Кремчето е 2 в 1 ,крем и маска действаща 24 часа.
А цената на този крем ,ако се купи пълнител излиза на 40 и няколко лв.
https://galen.bg/avene-hyaluron-activ-b3-regenerirasht-akva-gel- … ko-palnitel?_gl=1
Видях тази цена на Гален. Но може и да има в други аптеки на по-добра цена. ☺️
Виж целия пост
# 83
Момичета, мен ме интересува маска, която да си правя 1-2 пъти в месеца примерно, за подхранване, озаряване или просто да си "поглезя" кожата на лицето.

Преди време използвах маската на Lierac, всъщност от цялата серия само от нея имаше някакъв ефект и бях доволна, но ми се иска да дам шанс и на някоя друга.



По описание тези маски ми хванаха окото, две от марките не са ми познати, ако някоя от вас има наблюдения ще се радвам да сподели. Приемам и други препоръки, тези ги слагам като примерни, какво горе долу си търся 🌸

https://www.notino.bg/juvena/specialists-mask-khidratirassha-i-p … hki-vidove-kozha/

https://www.notino.bg/im-from/rice-podkhranvassha-i-stjagassha-m … javane-na-liceto/

https://www.notino.bg/clinique/moisture-surge-nosshna-khidratira … -kozha-na-liceto/
Виж целия пост
# 84
Някой ползвал ли е тази марка крем
Виж целия пост
# 85
А защо точно нощен крем за лице от серията Avène Hyaluron Activ B3?
Използвам вечерно време ето този.
https://www.eau-thermale-avene.bg/p/regenerirasch-akva-gel-krem- … 70393408-943d0b40
Кремчето е 2 в 1 ,крем и маска действаща 24 часа.
А цената на този крем ,ако се купи пълнител излиза на 40 и няколко лв.
https://galen.bg/avene-hyaluron-activ-b3-regenerirasht-akva-gel- … ko-palnitel?_gl=1
Видях тази цена на Гален. Но може и да има в други аптеки на по-добра цена. ☺️
Този е по-подходящ за суха кожа, а аз съм с комбинирана и кремовете за суха кожа ми идват тежки.
Да попитам за сравнение между тези две кремчета, ако някой е използвал и двата.

Миналата година използвах юсерин и бях много доволна, този на Биодерма никога не съм пробвала.
Виж целия пост
# 86
За сравнение не мога да кажа, но първият ми правеше лек кир ефект. Иначе нощния от същата серия Pigmentbio на Bioderma много ми хареса.
Виж целия пост
# 87



Пак ударих на камък с моята мазна кожа-поръчах този на Korres,кожата ми лъсна още след 4 часа ,но поне не ми дразни очите и не прави кир ефект Sad
Виж целия пост
# 88
Пак ударих на камък с моята мазна кожа-поръчах този на Korres,кожата ми лъсна още след 4 часа ,но поне не ми дразни очите и не прави кир ефект Sad
И моята е мазна и след 4-5 часа веднага лъсва Т- зоната, какъвто и крем да мажа, просто някои действат една идея по- добре от другите, но пак лъщи, макар и след малко повече време. Пробвайте все пак да нанасяте преди крема някакъв серум за свиване на порите.
Виж целия пост
# 89
Направо ми е омръзнало ви казвам Rage
Купчина пари,през 1-2 месеца се сдобивам с нов ,уж препоръчан и надежден и пак няма файда..
Сега съм хвърлила око на един серум на Кодали ,на заплата ще си го поръчам и ще пиша отзиви
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия