В момента чета ... 90

  • 48 444
  • 743
# 405
Близо две години ми се подмята "Симон", че след "Да живееш нататък" не исках повече да посягам към Абгарян, нямам вече сили да чета сърцераздирателни истории за смърт и страдания. Но "Симон" се оказа абсолютна наслада за душата, толкова опияняваща, че не мога да спра да поглъщам страница след страница.
Виж целия пост
# 406
На мен изобщо не ми хареса. 😃 Но тя Абгарян не е моята авторка определено.
Виж целия пост
# 407
"Живот в скалите" и аз я пропуснах през ръцете си, как ли не я подмятах, как ли не се мъчех все пак и аз да съм от "просветените", но не разбирах това прескачане от мисъл в мисъл, от тема в тема, от размисли към страсти и т.н., по-скоро отделните цитати, които срещам из нета, стават като постулати, но....до там, всичко събрано в книга - не става. Съжалявам да го кажа наистина, понеже съм гледала интервюта на Мария Лалева и е много интересен и интелигентен човек.
Подариха ми на Ники Френч - "....понеделник" нещо си, и мисля да го започна паралелно с "Нишка", ей така малко за разнообразие. Ако ми хареса мисля да си взема следващите от поредицата.
Виж целия пост
# 408
“Бел ами”
Виж целия пост
# 409
Връщам се тази вечер от кино, не можах да прочета докрая книгата, преди да отида, но искам да спомена, че прескачах Колийн Хувър, защото си мислех, че е в стил 50 нюанса и не е интересна. Оказа се изключително интересен автор, който пише не само за душата, но и на злободневни теми, като една от тях е насилието в семейството. "Никога повече" или "It Ends with Us" се оказа една много важна история, история за това, че понякога, когато обичаш, трябва да намериш сили да се изправиш пред вътрешните си демони и да се пребориш с тях. История за това, че не трябва да оставяш любовта да те заслепи, а да направиш всичко възможно да излезеш от една отровна връзка... Разкошен филм, книгата, до там, до където съм стигнала е прекрасна. Мисля, че много жени трябва да я прочетат... За пръв път виждам зала, в която на такъв женски филм не се чуваше звук освен от филма...
Виж целия пост
# 410
Дочитам Лусинда Райли - книгата за Мая и ми хареса. Не е уау, но е приятна. Обемът е твърде голям, но ще взема и следващите от поредицата по-натам.
Ще започна Щиглец по препоръка от форума.
Виж целия пост
# 411
Момичета, заинтригувахте ме с “Да срежеш камъка”. Ако някоя от вас я има и е склонна да я продаде, моля да ми пише на лични. Не мога в нито една книжарница да я открия.
Виж целия пост
# 412
Момичета, заинтригувахте ме с “Да срежеш камъка”. Ако някоя от вас я има и е склонна да я продаде, моля да ми пише на лични. Не мога в нито една книжарница да я открия.

Аз я четох от библиотека, но наистина никъде я няма. Дори в Книжен пазар Sad
Виж целия пост
# 413
Благодаря, Happy Mijjj, за идеята. Ще я потърся по библиотеките, ако не успея да си я купя Simple Smile
Виж целия пост
# 414
Точно сега коментираме на лични с една съфорумка, че е първата книга от много време насам, на която попадам без ЛГБТ персонажи. Ама нито един нямаше, дори за цвят  Joy  И никак не се усети липсата им, да ви кажа!
Виж целия пост
# 415
Това е може би, защото книгата е от 2009 година. Напоследък много нашумяха тези ЛГБТ елементи. 🤦🏼‍♀️
Преди 15 години ги нямаше толкова много тези "неща" и показното им навиране в очите на читатели и зрители...
Виж целия пост
# 416
Започнах “Закуска за шампиони” на Вонегът, чела съм някои негови книги в оригинал и не бях впечатлена, но тази засега е интересна.
Виж целия пост
# 417
Момичета, заинтригувахте ме с “Да срежеш камъка”. Ако някоя от вас я има и е склонна да я продаде, моля да ми пише на лични. Не мога в нито една книжарница да я открия.

Аз я четох от библиотека, но наистина никъде я няма. Дори в Книжен пазар Sad
Ха,лоша работа

В базар я има Joy

Виж целия пост
# 418
Във Флибуста я има на руски, за който ползва езика.
А в Рулит и на английски.
Виж целия пост
# 419
E, не ... Не бих дала 180лв. на книжни спекуланти. Все се надявам, че "Лабиринт" ще я преиздадат.
В Сторител я има на руски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия