RYANAIR - 26

  • 41 276
  • 762
# 585
Аз разпратих скрийншоти с бордовите карти и всички минаха успешно. Няма как да си дам профилното име и парола на други хора, освен това имам спомен, че при вход онлайн в райън профила от друго устройство може да поиска потвърждение при входа.
Значи може със скрийншот, защото аз закупих от моя профил на няколко души билети. Като дойде време за пътуване, мога да ги им изпратя.
Виж целия пост
# 586
Всякак може, разбира се, стига да ги покажат. Дали ще си предавате телефона, листчета или имейл все едно.
Има особеност - приложението вдига яркостта на макс. Така че ако случайно скрийншота не се чете от екрана, вдигнете яркостта преди да изпадате в паника.
Виж целия пост
# 587
Здравейте, искам да си купя билети за Коледа, докато има по-евтини. Обаче личната ми карта изтича средата на декември и другата седмица ще отида да я подновя. Мога ли да купя билети със старата лична карта/старите данни и да си ги променя в системата като получа новата ЛК
Виж целия пост
# 588
При самата покупка не се иска номер на ЛК. А вече и за доста дестинации при самото чекиране. С две думи- купувайте спокойно.
Виж целия пост
# 589
При купуване на билет и сгрешина 1 буква в името (Tzveta, а трябва да е Tsveta) необходимо ли е да търсим контакт с тях?
Виж целия пост
# 590
Не
Виж целия пост
# 591
Май до 3 букви няма проблем. Скоро говорих с някого по въпроса.
Виж целия пост
# 592
Здравейте, искам да си купя билети за Коледа, докато има по-евтини. Обаче личната ми карта изтича средата на декември и другата седмица ще отида да я подновя. Мога ли да купя билети със старата лична карта/старите данни и да си ги променя в системата като получа новата ЛК

Купувайте спокойно, при покупка не е нужна лична карта.
Виж целия пост
# 593
Краси,кои билети са по-евтини в момента?

Раян са адски скъпи в момента за всичките ми дестинации...
Виж целия пост
# 594
Зависи. До/от Станстед ми се мернаха и за 16 паунда през ноември
Виж целия пост
# 595
Имах предвид за Коледа.Толкова скъпи билети не съм виждала никога.
Виж целия пост
# 596
Около Коледа/НГ видях евтини до Ма̀лага и Катания, но не помня вече дали Уизеър или Раянеър.
Виж целия пост
# 597
Имах предвид за Коледа.Толкова скъпи билети не съм виждала никога.
   
Моите германци 8 г. не си дойдоха за Коледа. Края на ноември ние ходихме за коледните базари при тях.
След 15.01 има достатъчно евтини билети и пътуваха тогава.
То голямо чудо, че няма да се натъпчем със сарми и да преядем на Нова година на една маса. Най-много да се изнервим от готвене, маси и очаквания за празник.
Може и виритуални наздравици да вдигнем. А като пуснат евтини билети си се виждахме без проблеми.
Виж целия пост
# 598
Здравейте,
Може ли да се добави само 10 кг. ръчен багаж, без да се взима приорити?
Виж целия пост
# 599
Здравейте,
Може ли да се добави само 10 кг. ръчен багаж, без да се взима приорити?

Повечето хора си вземат приорити точно заради багажа. Не разбирам точно въпроса, питате дали има някаква по-евтина тарифа ли, само за багаж, без приоритетно качване на борда? Ако в това- няма. Но е възможно да има чекиран багаж на по-ниска цена от приоритета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия