RYANAIR - 26

  • 41 277
  • 762
# 510
Момичета,имам нужда от помощ.Резервирала съм билети преди месец за мен ,мъжа ми и сина ми на 11г.до Париж.Днес влизам да се чекираме  
,аз и мъжа ми с лична карта,детето с червен паспорт .При детето се оказа ,че съм направила резервацията на името Борил Железов,а в червения паспорт е фамилия -Железов,имена -Борил Живков.Дефакто на имена е изписано и бащиното ,а аз съм резервираме само с име и фамилия.Дали ще се окаже проблем ,ако го чекирам с двете имена или да платя за смяна на името и да добавя и бащино?
Ако оставя така и  чекирам с двете имена и има проблем,мога ли на летището да платя за корекцията или няма да ни пуснат на самолета?
Благодаря на отзовавалите се предварително....не съм летяла от 2016 и се притесних днес като видях грешката.
Виж целия пост
# 511
Момичета,имам нужда от помощ.
И Вие мислите, че явно само момичета пишат в тази тема. Поне десетина мъже пишат в темите за авиокомпаниите.

Свържете се по чата през сайта на Раянеър със сътрудник. Чака се, но поне ще Ви дадат отговор и евентуално, ако се налага, да Ви ринеймнат грешно въведеното име.
Виж целия пост
# 512
Търсих билети за края на ноември София - Тревизо, но последните полети са в края на октомври. Някой нещо да знае за зимния период да не са спрени?

Очевидно са спрени, щом не продават билети.

Момичета,имам нужда от помощ.Резервирала съм билети преди месец за мен ,мъжа ми и сина ми на 11г.до Париж.Днес влизам да се чекираме 
,аз и мъжа ми с лична карта,детето с червен паспорт .При детето се оказа ,че съм направила резервацията на името Борил Железов,а в червения паспорт е фамилия -Железов,имена -Борил Живков.Дефакто на имена е изписано и бащиното ,а аз съм резервираме само с име и фамилия.Дали ще се окаже проблем ,ако го чекирам с двете имена или да платя за смяна на името и да добавя и бащино?
Ако оставя така и  чекирам с двете имена и има проблем,мога ли на летището да платя за корекцията или няма да ни пуснат на самолета?
Благодаря на отзовавалите се предварително....не съм летяла от 2016 и се притесних днес като видях грешката.

Може и така да го оставиш, щом имената ги има в паспорта
Виж целия пост
# 513
Няма да има проблем с имената не се притеснявайте излишно.
Виж целия пост
# 514
И аз имам въпрос с ryanair: дъщеря ми ще бъде на 12 години при евентуалния полет. Затова при търсенето я отбелязах като подрастваш 12-15 години. Само че като излезнат билетите вече пише "Подрастващ на възраст между 13 и 19 години ", тоест има несъотвестие между двете им страници и не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 515
Абе нали пишеш годината на раждане, тя е важната. Може и да смениш езика да не е български, сигурно няма да я има тая грешка
Виж целия пост
# 516
Относно безплатния ръчен багаж дали правят проблем ако е по-широк от 25 см? Всичките ми раници са с ширина около 30 см, например Ташев 35 литра, дори когато са празни. На сайта им размерът е 40-25-20. Реално ние си имаме платен голям куфар и не е необходимо да препълвам раницата ръчен багаж, но ширината ще е над допустимата. Някой може ли да сподели скорошни впечатления?
Виж целия пост
# 517
С мека раница не е проблем. Не се мери с ролетка, а да влезе в габаритната рамка. А тя винаги ще влезе щом не е пълна и само едното измерение надвишава.
Виж целия пост
# 518
Не я пълнете и ще влезе, щом е раница е мека. Те мерят спрямо рамката, а не в сантиметри.
Виж целия пост
# 519
Здравейте. Направих чек ин и ми влезна в главата муха, че съм сбъркала номера или дата на личната ми карта. Има ли как да проверя въведените данни? И ако съм ги сбъркала какви са ми вариантите за поправка?
Виж целия пост
# 520
Няма значение. Никъде не се вижда какво пише и няма кой да го гледа. Може да си пишеш измислени числа там.
Виж целия пост
# 521
Здравейте. Направих чек ин и ми влезна в главата муха, че съм сбъркала номера или дата на личната ми карта. Има ли как да проверя въведените данни? И ако съм ги сбъркала какви са ми вариантите за поправка?
Пиши на съпорта. Искай live agent и ги накарай да проверят. И аз имах такива съмнения.
Виж целия пост
# 522
Просто няма смисъл. Не е нужно да покажеш същия документ, както и не се вижда какво е въведено, така че няма как да сравнят
Виж целия пост
# 523
Просто няма смисъл. Не е нужно да покажеш същия документ, както и не се вижда какво е въведено, така че няма как да сравнят
Каква идеята на въвеждането на данните от дукемнт за самоличност в този случай? Това ми е второ пътуване и хич не съм запозната.
Виж целия пост
# 524
Привет!
Два бързи и тъпи въпроса, на които намирам противоречиво инфо.
Може ли при прекачване (вече при шенгенската ситуация) да не минавам втора проверка през скенери, а да си остана вътре и да се шмугна към гейта за следващия полет? И по-важното - какво се случва с покупките ми от нашето дюти фри във външна торбичка? Излишно е да казвам, че ще са цигари:)
Мерси!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия