RYANAIR - 26

  • 41 277
  • 762
# 540
Над месец всеки ден проверявах пуснаха ли пролетното разписание. Пуснаха го, видях цените София-Бари и оставих.
Днес четох един пост за купени билети 9 месеца по-рано и после следене като цената само се е качвала. Хм, чак 9 месеца, но нека проверя. Изненада! Цената преди час беше с почти 150лв разлика в мой плюс от цената при пускане.
Ами купих ги, нищо че са за юни.
И тук пишете, но следене си е цялата тайна, и най-вече реакция при добра цена.
Като гледам целия юни са сложили стандартна цена по 30евро в посока, което не е никаква далавера за тази дестинация.
Виж целия пост
# 541
Е то не на всеки целта е далаверата и келепира.
Щом те кефи цената-купуваш и не мислиш повече.
То и няма как авиопревозвачите да се издържат с билети по десетина евро.
Виж целия пост
# 542
При конкуренцията до края на 2024г. има цени и по 20лв.
Виж целия пост
# 543
Не знам какво и как са заложили, но при същите условия първоначалната цена ми беше 780лв,  а снощи платих 640.
Купени са вече, не го мисля повече, но е факт, че от пускането има разлика, а постоянно гледах само за едни и същи определени дати, така че не е и това.
Виж целия пост
# 544
Не знам какво и как са заложили, но при същите условия първоначалната цена ми беше 780лв,  а снощи платих 640.
Купени са вече, не го мисля повече, но е факт, че от пускането има разлика, а постоянно гледах само за едни и същи определени дати, така че не е и това.

Цените си се движат непрекъснато, едно със покупките се изчерпват най-евтините, второ те си следят дали вървят продажбите и реагират, трето напоследък при пускането слагат височки цени за да вземат парите на най-нетърпеливите и после ги намаляват. Или играеш играта, или плащаш колкото ти искат.
Виж целия пост
# 545
Е то не на всеки целта е далаверата и келепира.
Щом те кефи цената-купуваш и не мислиш повече.
То и няма как авиопревозвачите да се издържат с билети по десетина евро.
Казвам, че 30 евро в посока не е добра цена за тази дестинация, понеже Eli70o0 е писала да се следи и реагира веднага при добра цена. Естествено когато си обвързан с конкретни дати си е риск да оставиш за последния момент, но и когато купуваш 9 месеца предварително с нискотарифна компания трябва да си готов за промени в полетите.
Иначе Уиз като си пуснаха разписанието не бяха взели предвид Великденските празници и аз намазах билети по 20лв в посока точно от петък до понеделник.
Виж целия пост
# 546
30 евро в посока е брутално добра цена.
Кой кога какъв "късмет" имал - имал.
Виж целия пост
# 547
При налични по 10 евро 30 хич не са ми оферта.
Виж целия пост
# 548
При конкуренцията до края на 2024г. има цени и по 20лв.
   
Екстра е като цена.
Но потребителката търси за 06.2025 г.
Виж целия пост
# 549
Ако ти трябват конкретни дати 30€ си е супер!
Ако търсиш къде да прекараш няколко дни и не си обвързан с конкретна дата, тогава е друго.

Преди няколко месеца бях с фиксирани дати за Барселона. Успях само с 1 ден да мръдна, разликата беше 50€. Полетът в понеделник беше с 50€ по-скъп от полета на следващия ден.
Виж целия пост
# 550
Ох, хубаво напомнихте за Великден. А следващата година съвпадат католическия и православния, което хич не е приятно от гледна точка на цени на билети🤭
Виж целия пост
# 551
При конкуренцията до края на 2024г. има цени и по 20лв.
   
Екстра е като цена.
Но потребителката търси за 06.2025 г.
Тя не търси вече купила си е билети.
Виж целия пост
# 552
Зависи от дестинацията.Много пътувам и като цяло София е скъпа дестинация,което е супер несправедливо като се има предвид,че самолетите са винаги пълни,но пък непрекъснато трият линии.
Пътувала съм не веднъж в почти празен самолет из Европата,но пък с полети по три пъти на ден за дестинацията.Това нискотарифните.

За 10 евро Никига не съм се вреждала,но не съм гъвкава изобщо и ми трябват конкретни периоди.

Тязи година коледните билети са невероятно скъпи.
Виж целия пост
# 553
По 14.99 евра има Бари, може на някоя промоция и 20-25% надолу да излизат.
Виж целия пост
# 554
Зависи от дестинацията.Много пътувам и като цяло София е скъпа дестинация,което е супер несправедливо като се има предвид,че самолетите са винаги пълни,но пък непрекъснато трият линии.
Пътувала съм не веднъж в почти празен самолет из Европата,но пък с полети по три пъти на ден за дестинацията.Това нискотарифните.

За 10 евро Никига не съм се вреждала,но не съм гъвкава изобщо и ми трябват конкретни периоди.

Тязи година коледните билети са невероятно скъпи.
След новогодишните са още по-скъпи. Аз съм пуснала да следя 5 и 6.01 и не ми харесват изобщо цените. Но може би ще взема от конкуренцията билет с флекс и ще чакам Раян да ги намалят, както се случи тази година.
Иначе за коледен билет се прежалих и сега като хвърлям по един поглед от любопитство, цените растат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия