Махане на тире от фамилията - възможно ли е?

  • 5 230
  • 92
# 90
Но и тя приема същата фамилия, а не става Кюри-Жолио.
Впрочем, сетих се, че покрай приемането ни в ЕС имаше практика разни елементи от криминалния контингент да приемат фамилиите на жените си и да се "избелват" документално.
Виж целия пост
# 91
Няма такъв шанс! Сменях фамилно име миналата година, дело и после всички лични документи се вадят наново.
Е, да, аз си върнах моминската фамилия и делото беше по - обширно.😉

Здравейте, може ли да опишете процедурата?
За протокола след развода запазих фамилното си име , сега тринадесет години по-късно искам да си върна моминската фамилия.
Виж целия пост
# 92
Аз съм с тире, ама сега ще сменяме и мъжът ми и той да е с тире (дефакто да сме с еднакви фамилии). Дано не настане бъркотия. Близките ми жени не си смениха фамилиите при брака, но аз си я смених за фасон.

Тоест - вие сега не сте с еднакви фамилии? Чия фамилия си прикачила с тирето тогава?
Той ще вземе твоята, с тире, или как?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия