"НавсякъдИ е страшна жегЪ, Кукундрела я мързи да гледЪ!"

  • 13 989
  • 747
# 525
Мацки, в Италиту съм малко аз (наистина)
Виж целия пост
# 526
О дарлинг,хубаво да си изкараш!
Бъди добра френдка и снимай някой готин италианец ей тъй да оплакнем очото и ние.
Еспресо + готин мъж= ехеееее...
Весело!
Виж целия пост
# 527
Тенкс, дарлинг.
Аз убаф италянец не видох. Ко видя, ше снимам...
Виж целия пост
# 528


Тия стават ли за плакнене?
Joy
Виж целия пост
# 529
Добро утро!
Честит петък!
Да почнем с кафето!



Соулчи, хубаво изкарване там в Италията!
Нерко, ами то много италиянци има в Италия, кого да снима по- напред.
Добри, ти на конкурс ли ги избира тия, мноу слаботелесни. Дай някуй по-закръглен!
Виж целия пост
# 530
Тенкс, дарлинг.
Аз убаф италянец не видох. Ко видя, ше снимам...
ЧакЪм  !

Добри,тия 6-ма на един мотор как се събраха? 🤣 верну отбеляза Алфи, че са слаботелесни.

Идвайте шъ идем.
Виж целия пост
# 531
нери, не са ли 5? пак трябва да погледна Simple Smile Simple Smile
по трима виждаме редовно, по 4 - също. пет и над 5 по-рядко се появяват. Simple Smile

алфи, утре отиваме в хан халили. ще ти намеря и закръглен Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Хаха Добри, 5- ма са. 🤣 написах го ей така 🤣🤣. И тук арабите се возят цялото фемили на мотора. Хем е забранено ,хем не им пука. И деца и жени,абе ужас. Оправия няма с тях.
А мигачите не мисля че знаят как се използват.
Виж целия пост
# 533
Добро утро момичета
Виж целия пост
# 534
Дубрутру, мацки!
У Италето да ви кажа ноо убави мъжове не видох. Само карабинери, наистина добре сложени... Не посмях да ги снимам (неудобно някак), ама пък е ви на тука едни от нета, да оплакнете очото....

Виж целия пост
# 535
Добър дян! Пучивъти ли си?
Соучи, върна ли съ вечи?

Виж целия пост
# 536
Върнах са нущеска. Толкоз!
Виж целия пост
# 537
Гутен сабалян!
Тюх Соулчи, ама пъ да ни моиш уплакна учо, не е честно.
А добре завърнала се.

Виж целия пост
# 538
Буонджорно, рагаци!!! Аре пу италянски да ви срещна нескъ....

Виж целия пост
# 539
ти да не си у францата? пу италЯнско е с метзо вино Wink





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия