"НавсякъдИ е страшна жегЪ, Кукундрела я мързи да гледЪ!"

  • 13 989
  • 747
# 540
Таз гуспожа ут нашта партия! Ай, салюти!!!!

Виж целия пост
# 541
са-люти-е-бачи!

врачански виц. 18+
че сме люти еб@4и е ясно, ама таА италЯнка от къде знае?
Виж целия пост
# 542
Гутен пладне, гърлс!
И яз моя да парларя на чуждоземски. ( да е живо и здраво гуглето)
За слидобиден дисерт с унучката напраихме кекс и да се пучерпите



Скрит текст:
още нещо щях да ви пиша, ама докато намеря картинка на кекса забравих какво беше

Скрит текст:
Не се смейте!
Виж целия пост
# 543
Ша са смейм, ша са смейм!!!!



Виж ни нас как ядем от кекса, ноо е арен!!!!

Виж целия пост
# 544
Кой се смее бре?


Нищо Алфи,кат съ сетиш ила пак.
Кейксът е убиец!
 
🤣
Виж целия пост
# 545
Кат немъ кузъ , ши търсим крави и свине



Нерку, видох тъ.....ама що лъжеш, на четвъртоара си!



Най-накрая да си кажем истината.....

Виж целия пост
# 546
Добро утро!



Соулчи, знам кофти е.


Алфи,видях ти статусът у фейсъ.
Виж целия пост
# 547
Дубру утру, банда!
Мирсаж за кофито, добре ми дойде!
Айде на баницата, има за всички.



Нерко, супер статус!
Вий двечките със Соулчито рабута нямъте ли? На къде сти тръгнали?



Пилето и Добри ощи кофи пият, кога шъ работят - не знам

Виж целия пост
# 548
Дубрутру  и тенкю за кофиту, Нерка! Точно, както го харесвам....

Алфи, тенкю за банишкъта, малиииии......как съм гладна!!!

Днес било деня на десертите. Да ни е сладко!



Тъз седмицъ пък няя да работя у четвартак!!!



Нерка, май не си допила кафето, а?



Алфи не си дава дистанционните!



При Добриту нещо интересно има.....



Пили, туй не е прежда за размотване!

Виж целия пост
# 549
А Соулчи, щом е ден на десерта шъ гу уважим.  Ний сме уважителни 🤣


Алфи,кво готвиш?


Соулчи, ти си най- добрата.


Бях на един семинар в полицията.  Тукашният КАТ,голям купон. Едни полицаи едно чудо 😁🤣въх-въх 🤣🤣
Виж целия пост
# 550
Мали, малииии....снимки няа ли да покажеш?!? Да оплакнем очото....
Виж целия пост
# 551
Хахахаааааа
От нета са,нямаше как да снимам.
Виж целия пост
# 552
М дааа...биват!

Виж целия пост
# 553
Младо ярешко ви се дощяло! Хиени лилаво вие...

Мина изпитът на чадото, сега мога да си легна пак.

А наздраве по тоя повод.
Виж целия пост
# 554
Айде, наздраве за твоя юнак!

Champagne
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия