"НавсякъдИ е страшна жегЪ, Кукундрела я мързи да гледЪ!"

  • 13 989
  • 747
# 570

Да ви питам за една песен, мноу мий пузната, но кой я изпълнявъши не мога да се сетя???
https://www.facebook.com/reel/1243336546912667/

Ай как се кърши, като кукуруз у жега!

Не чух песента, отит май съм хванала, ама ми изглежда да е "лоби либу да"
Виж целия пост
# 571
Добро утро, банда!
Днес с най- малката внучка черпим! Имаме си имен ден.





Виж целия пост
# 572
Честити да сте, Алфи!!! Много хубави емоции днес!!!

Виж целия пост
# 573
Алфи, Честит имен ден на малката принцеса!! Да е жива и здрава!



Сънши, нямам идея коя е песента 😁🤣 Но
 случайно да знаеш дръжката на вратата от де е? 🤣🤣🤣

Соулчи, заради тоя батка ще да е пожарът. Друго логично обяснение не виждам. То и аз ш мъ избие на палежи ако е наоколо този. 🤣

Опс,еля го на един...
Виж целия пост
# 574
Соулчи, заради тоя батка ще да е пожарът. Друго логично обяснение не виждам. То и аз ш мъ избие на палежи ако е

Не тъ знам ко гледаш, ама не е един, ного са....!!!!

АРе, петък следобед!!!!

Виж целия пост
# 575
Мноу са даааа и все убави.


Мале тази седмица ми изхвърча. Не разбрах кога стана петък.
Виж целия пост
# 576
Оф, и на мен така.....гадна седмица, гаден месец, дано се оправят нещата.....
Виж целия пост
# 577
Благодаря, момичета!
Айдеее, седмицата каквато и да беше свърши.
Тия пуженкари само на картинки да ги гледати.
Айди с времи да съ фащами на хорото.

Виж целия пост
# 578
Морнинг кукс!

Станах в ранни зори да ви правя баница.


Че и кафе врътнах.


Как застудя за една нощ. От 25 градуса е 15 сега. Не бях извадила зимните дрехи .
До вчера бях с чехли навън,направо не е истина.
Виж целия пост
# 579
Тенкс за банишката и кофиту.
И тук е бая хладно. На на мен все ми е студено, ама змиите сме така....
Виж целия пост
# 580
Добро утро и от мене!
Благодаря, Нерко, за баничката и кофито.
Тука две сутрени е минус един, обаче не виждам бяло по тревата. То  и трева толкова има, изгоря лятото.
Каквото е - такова.
И аз още не съм вадила нито есенни, нито зимни дрехи. Като почна този процес голямо пререждане правя на целия гардероб.

Виж целия пост
# 581
Добро утро момичета
Виж целия пост
# 582
Добро утро!
Честита нова седмица!

Виж целия пост
# 583
Виж целия пост
# 584
Соулчи, що тъй слизаш? Краче ли те боли?
Пийни си кафенце!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия