"НавсякъдИ е страшна жегЪ, Кукундрела я мързи да гледЪ!"

  • 13 989
  • 747
# 555
Мерси, мерси.
Престарала съм се с харесването май, че не ми дава да те лайкна.
Ето на това стълбище се израдвах днес

Виж целия пост
# 556
Добри, браво на младежът!
Ама тия компоти би ли ги заменила с нещо твърдо плийз. 😁🤣
(Много яко стълбище.)

Соулчи, ей един за плакнене на очите.
Виж целия пост
# 557
Добри, браво на младежът!
Ама тия компоти би ли ги заменила с нещо твърдо плийз. 😁🤣
(Много яко стълбище.)


не става, бре джанъм!
тук пият чай, сокове и вода, в този ред.
сватба само на вода виждала ли си? още сънувам кошмари. Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Ми то си е за кошмари Добри.
Къв купон без плячка, че и някоя друга цигара с или без трева 😁😁😁
Луди ора 🤣🤣
( Не знам дали съм споменавала но аз не употребявам алкохол. Много рядко мога да изпия 1 пръст вино. Сега като се замисля, май в последната 1 година не съм. А като ме чете човек,шъ рече тая не изтрезнява. 🤣 )

Та ...да си додим на думата. 😁


П. С.
Някоя от вас ако има изпитана рецепта за мекици би ли я споделила.
Ама лесна,най- лесната за която се сетите.
Благодаря !
Виж целия пост
# 559
На мен направо мекиците ми дайте.

Изпреварвам въпроса.

Това правя. Докарала съм го до 20 януари. Температури от -5 до +10
Виж целия пост
# 560
Ох, мацки, ние се бъзикаме за пожарникари, ама снощи имало пожар два етажа под нас. Добре, че бързо са загасили и няма нещо по-лошо. Ама си беше две пожарни коли,  полиция....
Обаче се замислих, ако стане нещо ,няма кой да ни каже, няма време да се излезе,  направо сме в капан. Нито пожарна система имаме, нито датчици, нито нищо... Вчера разбрах, чак като видях под терасите, колите на полицията и камионите на пожарната. Иначе в нас съвсем леко миришеше на пушек, но в коридора на стълбите беше страшно задимено....
Виж целия пост
# 561
Дубрутру!🤗
Този риск го има навсякъде, Душа! И при нас се е случвало, да пази Господ само!
Не ми мина номеръ, ма пуне пробвъх!

Да вий хубав диня, кукс!
П.С. Аз няа ви пускам местните ченгета, че ше припадните. 😂
Виж целия пост
# 562
Пускай, пускай, те и там при вас май са убавци....
Виж целия пост
# 563
Добро утро!

Соулчи, добре че сте се отървали само с малко дим. И тук няма системи и датчици,но на спешният телефон пращат с пожарната и полиция. Ние имахме мин лято в блока,полицията ни изкара под строй всички на улицата. Комшиите мъркаха че е посреднощ.

Сънши, пускай! 😁

Добри,много хубаво!
Виж целия пост
# 564
Нерка, лошото е, че явно няма как да се разбере преди да е станало късно.
На мен една от съседките ми се обади, че е долу, но огънят е загасен вече. Като погледнах по стълбището беше много задимено и прецених, че няма нужда да се надишваме с дим, докато слезем до долу. Обаче какво правим, ако не бяха изгасили пламъците? Задимено, ние сме на горен етаж, т.е. огън и дим идват нагоре и ни затварят пътя към изхода..... Пожарната е дошла след 10 мин (вече загасено било). За 10 мин ще изгорим като стой, та гледай....Ужас....само като си помисля какво можеше да стане. Остави жилището и всичко, което имаме, ами ние направо ще си умрем вътре....
Все се сещам за изгорялата сграда в Лондон и какъв ужас са изживели хората там. Sob
Виж целия пост
# 565
Нищо не можеш да направиш Соулчи.
Молиш се да не се повтори. Едни сензори за дим вършат добра работа ,ама и тук няма навсякъде.  Дано не се случва вече.
Виж целия пост
# 566
Пускай, пускай, те и там при вас май са убавци....

ама аз не се шегувах, като написах, че ше припадните 😂
Абе има и такива като италенските им кулеги, ама в по ограничену куличество, ама няма ка да ги фотна.
Виж целия пост
# 567
По едно следобедно? Или сме на по твърдо
Виж целия пост
# 568
да не сте утишли да си лейти куршуми зарад полицайчито 🤔
Да ви питам за една песен, мноу мий пузната, но кой я изпълнявъши не мога да се сетя???
https://www.facebook.com/reel/1243336546912667/
Виж целия пост
# 569
Таз песен не я знам, ача вратата утзаде искам да знам откъде да си я поръчам...

Оназ вечер сигурно зарад тез пожарникари са напрайли пожара....(то не е смешно, де, ама по-добре да го гледаме от шеговитата страна...)

https://www.facebook.com/reel/1235053357639210
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия