Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 44

  • 28 057
  • 755
# 165
Ирем (момиче)
Адеан
Стилиян Габриел
Зори
Верена
Риа
Раяна
Елиз (момиче)
Емел (момиче)
Мира Алис
Сарп
Айви
Рой
Златея
Сания
София-Серен
Адая
Тония
Димона
Адреяна
Виж целия пост
# 166
Верена ми харесва, познавам дете с това име.
Ирем, Елиз, Емел, Сарп са турски имена. 

От мен Фей, това е цялото име.
Виж целия пост
# 167
Красиела, тийнейджърка
Виж целия пост
# 168
Верена ми харесва, познавам дете с това име.
Ирем, Елиз, Емел, Сарп са турски имена. 

От мен Фей, това е цялото име.

Бяха с бг презиме и фамилия, затова ги написах. Особено Ирем с нетурски имена си звучи като име с правописна грешка.
Виж целия пост
# 169
Дарен - с ударение на Е. бебе
Виж целия пост
# 170
Ренан- момче на 1 годинка
Виж целия пост
# 171
Богорис - бебе Rolling Eyes
Виж целия пост
# 172
Прасковия. Прочетох го на бадж на служителка в супермаркет.
Виж целия пост
# 173
Прасковья е руското Параскева. Да не е рускиня или украинка?
Виж целия пост
# 174
Малтица е производно от Малта.
Древно име.

1.Древногръцко име-,,медена,,
2.Финикийско-,1.,закриляна,,2.убежище,пристанище,,

Верена-латинско име ,означава ,,истина,,
Среща се в Германия ,Чехия,Полша,скандинавските страни

Адреана е с правописна грешка
Нито е Адриана -от старогръцки ,,богата,силна,,или латинското Адрия-област в Италия
Нито е Андреана-от Андрей

Ведра
Красна
Храбра-това ми прозвуча груба
Зелма
Опра
Юстиния


Виж целия пост
# 175
На мен Адеан, Адреана и Димона си ми звучат като правописни грешки 😂 както и Тония. Антония добре, ама това... 🤭
Виж целия пост
# 176
На мен Адеан, Адреана и Димона си ми звучат като правописни грешки 😂 както и Тония. Антония добре, ама това... 🤭
е , то целта е да си уникален. на мен Канира ми звучи като порода едро куче. за майка й е идеалната комбинация м/у баба Мира и баба Катя. + била единствена с това име.
Виж целия пост
# 177
Майкъл-Никола
Асенна
Планимир
Виж целия пост
# 178
Как ще работи презимето с този Майкъл-Никола Joy
Виж целия пост
# 179
Планимир беше май от Сливен. Или не, оня беше Градимир.

Ако целта е да си уникален, какво ще съчетават имена (и защо не Камира на баба Мира) - да вземат десетина-двайсет срички по свой избор за първа сричка, толкова за втора и съответно за трета, и да ги джуркат поотделно. Каквото се изтегли от всяка група, образува името. Примерно Палиса, Дазола, Васуна...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия