Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 44

  • 28 059
  • 755
# 180
Спасена Yum
Виж целия пост
# 181
Моделиана, жена на около 30 години.
Виж целия пост
# 182
Макая - новородено инфлуенсърско бебче
Виж целия пост
# 183
Като макак и мъка в едно. Flushed
Виж целия пост
# 184
Това Макая ми е топът... Идвах с един Тонизар, но бледнее.
Виж целия пост
# 185
Макая - новородено инфлуенсърско бебче
Ох поредното с изчанчено име  Това на кой инфлуц е ?
Виж целия пост
# 186
Това Макая ми е топът... Идвах с един Тонизар, но бледнее.
Оф, прочетох Тонизавър
😂😂😂

Макая е на сем.Кузманови.
Иначе тях мн ги харесвам. И са с нормални имена.
Виж целия пост
# 187
За Трифозара чух аз наскоро.
Виж целия пост
# 188
Макая-Пикая  . Горкото дете
Виж целия пост
# 189
Това Макая ми е топът... Идвах с един Тонизар, но бледнее.
Оф, прочетох Тонизавър
😂😂😂

Макая е на сем.Кузманови.
Ааааа от тези го очаквам. Сигурно им е прошепнато от Бог чрез пастора им.
Виж целия пост
# 190
Като за измислено име, Макая изобщо не ми изглежда зле на мен. По-добре от Дария, което винаги ми звучи като диария
Виж целия пост
# 191
Има светица Дария - отдавна е измислено. Wink
Помислих си Кузманови да не са пиленцата от Монако, ама други били.
Виж целия пост
# 192
Сега четох, че Макая било от латино произход и значи чист, честен. На български е поредната нелепица. В моя край много кръщават Македонка и на галено Маке, Маки, та и тези така явно ще са. А може и Ая 😂

Идвам с един Зариан, обаче живеят в UK и на тортата (а и на други места) пишеше Zariyan.
Ха сега де 😄 с Я ли е, с А ли е, не е ясно.
И ме подсеща за една позната. Дъщеря й е ДеА, обаче бяха объркали украсата за рожден ден и преправяли в последствие. Но с тези колебливи за изписване имена - туй то 😄

Виж целия пост
# 193
В групата на моя син в детската градина има Деа и Дея. Не знам как ги различават на глас. Wink Иначе имах съученичка Дея и по-късно се запознах с Деа (към момента трябва да е около 55-годишна), но тогава този род имена не бяха толкова на мода.
Виж целия пост
# 194
След толкова Деа, Дая ,Ая , някой няма ли да си кръсти детето Уя. Тъкмо ще е уникално златното яйце Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия