Nika Fasion - отзиви.

  • 1 098
  • 7
Здравейте, някой пазарувал ли е от сайта  Nika Fasion? https://nika-fashion.com/
Общите им условия са много противоречиви и донякъде не са съвсем законни.
Качеството на дрехите какво е, обявените материи реални ли са? Пише, че са производител, но не съм убедена, че не внасят китайски стоки.
Харесала съм си няколко рокли, но се колебая дали да поръчам, ако нямам опция за възстановяване на парите.
А никъде по сайте не е описан нито вариант как това се случва, нито срокове.
Много ще съм благодарна ако дадете отзиви след собствен опит.
Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Хубаво е да сложиш линк за да сме сигурни, че говорим за една и същи фирма.
Аз намирам тази https://nika-fashion.com/ Има си ясни условия за рекламация - само замяна.
Фирма с 1 служител, регистрирана в Пловдив на адрес, на който са регистрирани още 5 фирми. Доставчик фирма, регистрирана в Лондон.
Мобилен телефон за връзка и мейл в abv.bg
Снимки, които можеш да намериш в много други онлайн бутици включително Македонски, Ливански. Някои от моделите, произведени в България се намират в онлайн бутици от Сърбия … плащането става … в брой на куриер …. Дали искаш да поръчаш?
Виж целия пост
# 2
Въобще не бих се занимавала с тях.
Директно и нагло нарушават закона. Първо, в сайта трябва да има физически адрес и МОЛ за контакт. Второ, според ЗЗП потребителят има право да върне дадена стока в 14-дневен срок.
Тези са някакви евтини търговци.
Виж целия пост
# 3
Хубаво е да сложиш линк за да сме сигурни, че говорим за една и същи фирма.
Аз намирам тази https://nika-fashion.com/ Има си ясни условия за рекламация - само замяна.
Фирма с 1 служител, регистрирана в Пловдив на адрес, на който са регистрирани още 5 фирми. Доставчик фирма, регистрирана в Лондон.
Мобилен телефон за връзка и мейл в abv.bg
Снимки, които можеш да намериш в много други онлайн бутици включително Македонски, Ливански. Някои от моделите, произведени в България се намират в онлайн бутици от Сърбия … плащането става … в брой на куриер …. Дали искаш да поръчаш?

ДА, за същата фирма става въпрос.
По телефона ми отговориха, че имали възстановяване с наложен платеж.
Тоест връщам стоката, и ми връщат сумата с наложен платеж.
Но това никъде не е описано в сайта.

Май няма да поръчвам.
Виж целия пост
# 4
Има достатъчно избор и парцаляк на пазара, за да финансирам подобни нагляри. Реват си за проверка.
Виж целия пост
# 5
Поразгледах обстойно, много крадени снимки. Масово полиестер, обявен като памук. Реват не за проверка, а за затваряне и конфискация.
Виж целия пост
# 6
Купуват от Алиекспрес нищо общо с произход България, никакъв памук на двойни цени.
Виж целия пост
# 7
Аз си купих ,няколко комплекта .Много лошо качество .Полиестер е и буквално ,буквално след втората пералня са на бобчета ! Не препоръчвам!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия