Стани богат - тема 23

  • 16 812
  • 747
# 720
Виж целия пост
# 721
Е, добре де, не е ли чувала за трите лъва, а и няма ли спомен как по дяволите изглежда герба ни. Пф.
Днес наистина много странни и въпроси и участници. Simple Smile
Виж целия пост
# 722
И аз мислех, че са три като лъвовете, но са 4 (плюс една голяма).
Виж целия пост
# 723
Гьон или Темерут? Щото и двете стават. Yum

Три корони са,май. Две на двата лъва и една на щита с изобразен лъв,който държат двата лъва.
Виж целия пост
# 724
Разсъждава в абс.погрешна посока - лъвовете са с корони (не държавите)
Виж целия пост
# 725
Ох, ще ме карате сега да търся герба ни

п.п. Еми, да, четири са! Ааааа. А участничката щеше да изгори, ама Ники я спаси и тя пак иска и още един жокер. Ами след като не са три ще са четири. Остана само една или четири. Една абсурд. И тя иска още жокер?!

Лъвовете са три бе човече и този плямпа за два лъва. офффффф
Виж целия пост
# 726
Кънчев не иска да отпада толкова рано, затова я мотае.
Успя.
Върна я в играта.
Виж целия пост
# 727
Ето - 4 са, едната е миниатюрна:
Виж целия пост
# 728
Е, какво го мисли още. Ох, сега и този…
Виж целия пост
# 729
Какво разсъждение! Гербът е въведен от Демокрацията. Предишният беше друг. По-млада съм (може би), но го знам.

Именно. Нормално е да не се сеща, аз се сетих за две, но пропуснах страничните лъвове, но да казва, че гербът бил след девети септември???  А и в Гугъл излиза толкова лесно, че е срамота да хаби толкова жокери.
Още след 50:50 беше ясно.
Виж целия пост
# 730

Сори, ПиКю х3 - писах и копирах, докато ти си го пуснала.
Голяма трагедия с герба - въпросът си е готин като за предаването. И за да не се чудят по-младите, наистина по 9.9.44 гербът е друг:
Виж целия пост
# 731
Е, какво го мисли още. Ох, сега и този…
Joy
Три жокера за този въпрос.
Трите лъва, явно никой не е нито виждал, нито чувал.
Виж целия пост
# 732
Подозирам, че днешните участници са ги упоили преди ефир. Нямам друго обяснение.
Виж целия пост
# 733
А първата жокерка можеше да направи една бърза проверка и въпросът щеше да се реши.
Виж целия пост
# 734
Повтаряли сме го многократно: много важно е адекватното избиране на Тел.Жокера - после и неговото адекватно поведение, като го извикат по тела...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия