Стани богат - тема 23

  • 16 812
  • 747
# 705
ЖСК Славия
Виж целия пост
# 706
Славия и Локомотив
Мисля, че беше ЖСК.

п.п. Ето сега можеше да пита Мартин. Ама той го пита за култовата сцена от Първичен инстинкт, тц тц тц
Виж целия пост
# 707
Мисля, че човекът се спече и спря да мисли.
Виж целия пост
# 708
Аз това не го знам, но този участник е трагичен.
С тези жокери и вероятно ще си тръгне с 1500 лева, ако не е късметлия.

Да, отказа се.
Виж целия пост
# 709
По водещия: на теб може само да ти "казват", но ние си знаем, че всички там екипа на СБ са "керпедени"... Simple Smile
Виж целия пост
# 710
Само където се е разкарвал до студиото.
Виж целия пост
# 711
Той се притесни нещо, засрами се, стана му неудобно.
Ето до какво води психиката.
Това нещо може да спре дори и отлично подготвен състезател.
Виж целия пост
# 712
И аз не съм чувала керпеден никога никъде. А в работа съм виждала списък на доста богата номенклатура ръчни инструменти, но тази дума не. Ако е жаргон това обяснява, пак не съм. Но и не поправям дъски.
Може просто да не знае и той, иначе спичането може да повлияе на грешния подход с жокерите.
Виж целия пост
# 713
Притеснение или незнание не знам, “случайно подбрани въпроси“ ли заради жокерите - също не знам, но той не се опитваше да разсъждава изобщо. Дойде, използва трите жокера и си тръгна.
И то какви жокери!
Виж целия пост
# 714
Аз съм вадил пирони от дъски с клещи, а даже като голобрад юноша работих близо 10 месеца на строеж като общ работник в бригадата на баща ми ама никога не съм чувал тази дума. Странно. Но здраве да е. Ето защото обичам Стани богат, хем е динамично, хем научаваш нещо ново.
Виж целия пост
# 715

Отг. първи в Гуг - излиза от Уикито.

Чувал съм, че Кън помага  като пише въпроси в сегмента до 500.
Виж целия пост
# 716
Хех, четири трябва да е Grinning
Една голяма и по една на лъвовете
Виж целия пост
# 717
И аз мисля, че са 4.
Виж целия пост
# 718
Май познавам тази участничка, но не много добре. Малко по-трудни са ми някои от въпросите й последните.
Виж целия пост
# 719
Какво разсъждение! Гербът е въведен от Демокрацията. Предишният беше друг. По-млада съм (може би), но го знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия