


Абсолютно съм съгласна. Не им търпя истеричните пристъпи...


Това е много секси. Тази материя повтаря извивките на тялото и е по-секси отколкото ако беше гола.
Имаме си коремче, хапваме си, тя е просто естествена и красива без да е анорексична, както са другите актриси.
Бог я е надарил с това.
Има план за Туба, както и за всички нас...


Поставила е в ИГС едно русо момиче, което започна да гледа турски филми/сериали, за да упражнява турския си език...сега трябва да плаща не само за курсове по турски, но и за психотерапия.
„Защо всички турски филми са толкова пълни с драма? За немски сериал от 100 епизода би било достатъчно да видите момиче под игото на баща си и нещастна майка. Но не! В турската версия 🙈 момиче погребва баща си - заминава за друг град - забременява - губи дете - връща се - и тук би живяла щастливо, но нееее - болест - умира - край.
Изобщо няма щастлив край!! И така, какво трябва да гледам сега, за да изтрия тази драма от главата си?“
Явно не съм сама... 😀

Туба е сложила в ИГС си

ДОБРИ НОВИНИ
Всички страни се съгласиха; Във Великото народно събрание на Турция е създадена анкетна комисия за защита на децата! @changetr
Следи и се вълнува от всичко...
А ние дори не ходим да гласуваме. Може би трябва да вземем пример от любимите актьори.


Хубава вечер!


















Туба ни е показала дъждовен Париж.




























И вие сте ги донесли-Снинова,Линка и Канти,за което ви благодаря! 
А др.публикации във ВК във връзка с 11.10.- Международния ден на момичетата не открих.Може да ги има в ИГ,но аз нямам.




















