Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 52

  • 96 339
  • 743
# 540


💚🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 541
Постът, който си цитирала е от 7 август, а снимките на Афра от Австрия излязоха на следващия ден. Потребителката няма ясновидски способности, че да знае, че към онзи момент Афра е в чужбина. 😄 А за свиренето на барабаните никой не е писал, че баш в онзи момент свири. Ти откъде знаеш, че преди да замине за Австрия не е свирила.😜🤣
Виж целия пост
# 542
Постът, който си цитирала е от 7 август, а снимките на Афра от Австрия излязоха на следващия ден. Потребителката няма ясновидски способности, че да знае, че към онзи момент Афра е в чужбина. 😄 А за свиренето на барабаните никой не е писал, че баш в онзи момент свири. Ти откъде знаеш, че преди да замине за Австрия не е свирила.😜🤣
Не смей да опровергаваш Тино! Тя/той знае всичко. Х - крейзовците се настаниха и в тази хубава групичка. Изваждайте 🧿🧿🧿 свиркайте си 😉🤪 Прекрасен уикенд на всички ❤❤❤https://x.com/gecediebirisinn/status/1821972890394489273?s=46&t= … zoMIFqEf2ieEhVOBQ
Виж целия пост
# 543
Eхееее JoyJoyJoyJoyJoy Какво става тук?
Тино, разбрахме, ти си най-осведомена, знаеш всичко. Мерт е по курви, Афра е с мъж на детокса, така романтично!



Здравейте, дружки Kissing Heart

💚🧿🧿🧿



Не са ел еле, ама карай Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 544
Постът, който си цитирала е от 7 август, а снимките на Афра от Австрия излязоха на следващия ден. Потребителката няма ясновидски способности, че да знае, че към онзи момент Афра е в чужбина. 😄 А за свиренето на барабаните никой не е писал, че баш в онзи момент свири. Ти откъде знаеш, че преди да замине за Австрия не е свирила.😜🤣
Пак опираме до доказателствата, който липсват. А и в моя цитат се споменава думата"факти".
Към днешна дата за мен фактите говорят, че не са заедно. За обратното няма дори и дребни намеци. Дано се съберат. Пък ще видим какво ще стане.

 Семейството на Мерт я лайква понякога, но близките на Афра лайкват ли го? Изпариха се. За сметка на това баща ѝ следва Принтера. И не само той. Лютфата даже на почивка е ходила с младите влюбени преди години.
Мерт никога не е получавал такова отношение.
Виж целия пост
# 545
Нищо не знае, много ясно! 🙄 Само преписва от фалшивите акаунти в Х и после пише глупости с такава увереност, все едно истина пише! Добре, че и ние четем, че да не позволяваме да ни заблуждава! 👍
Постът, който си цитирала е от 7 август, а снимките на Афра от Австрия излязоха на следващия ден. Потребителката няма ясновидски способности, че да знае, че към онзи момент Афра е в чужбина. 😄 А за свиренето на барабаните никой не е писал, че баш в онзи момент свири. Ти откъде знаеш, че преди да замине за Австрия не е свирила.😜🤣
Виж целия пост
# 546
Мерт е по курви, Афра е с мъж на детокса, така романтично!

Абе уредиха се и двамата. 🤣🤣🤣 Афра сигурно е в Австрия с Принтера, щом баща й го следва. 😎
Виж целия пост
# 547
И с на принтера майка му сигурно! Даже май тя я снима докато е в камерата на -100 градуса! 😂😂😂😂
Виж целия пост
# 548
А майката на Афра като е била с нея и Принтера на почивка, какво? Да не би да им прокопса връзката?😃
Виж целия пост
# 549
Аз съм доволна , че свързват Мерт с разни каки , лели, моми. Можеше да е и по-зле. Например снимката в мъжката компания. Да не вземат пак да питат Афра , дали е гей ? Тогава да видиш чудо.
Как не са се сетили да питат защо тя е често само в женска компания ?!  Пиша слаб на хейтърите ! Simple Smile
И защо толкова голяма внимание се отдава на това , заедно ли са  или  не. И да не са заедно няма да свърши света.Ще срещнат други хора , ще ги обичат , ще се разделят. Това е живота !
Защо нищим само връзката на Афра , Мерт сигурно и той е имал връзки. Някоя "принтерка" няма ли , да я почоплим и нея малко.
Това къде е ходила с Принтера и кой е бил с тях  е вече минало. Сигурно и Мерт и ходил някъде , с някоя, нали ?
Виж целия пост
# 550
Въобще не съм написала това. Май на вас ви липсва четенето с разбиране. Написах, че го уважават въпреки всичко, което той направи.Бащата изглежда няма нищо против него, щом си го държи.
Афра и тя негови роднини следва. Но никога роднини на Мерт. Лютфата по почивки е ходила с тях, с Мерт не е.

Царици сте в изопачаването на думите ми. Като не ви изнася и спирате да търсите доказателства и факти.


Аз не знам Мерт да се е появявал публично с жени, освен с Афра.

https://www.hurriyet.com.tr/galeri-afra-saracoglu-ve-mert-yazici … -geldi-41562394/3
Ето, гледай, но снимките не са за хора със слаби сърца.
Виж целия пост
# 551


🧿🧿🧿😎
Виж целия пост
# 552
Въобще не съм написала това. Май на вас ви липсва четенето с разбиране. Написах, че го уважават въпреки всичко, което той направи.Бащата изглежда няма нищо против него, щом си го държи.
Афра и тя негови роднини следва. Но никога роднини на Мерт. Лютфата по почивки е ходила с тях, с Мерт не е.

Царици сте в изопачаването на думите ми. Като не ви изнася и спирате да търсите доказателства и факти.


Аз не знам Мерт да се е появявал публично с жени, освен с Афра.

https://www.hurriyet.com.tr/galeri-afra-saracoglu-ve-mert-yazici … -geldi-41562394/3
Ето, гледай, но снимките не са за хора със слаби сърца.

А сега Тино сещаш ли се милата година като хванаха Мерт и Афра по същият начин както тук Афра и Мерт Я. Аз мисля че разликата е коренно различна, Рамо не се спря да целува Афра ,както и тя му отговаряше на целувките
Виж целия пост
# 553
Ками, аз следя Мерт от много време, много преди някои негови фенки да се обявят за такива ахахаха.
Споменаван е само с едно гадже, Сера Арътюрк, но така и не са попадали техни общи снимки.
Затова пък, ето ви едно видео, от времето на Учителят. В него момчето казва, че когато са очи в очи Афра и Мерт, той се забравя. Mert iptal, evde yok.

https://x.com/i/status/1822152619873165755
Виж целия пост
# 554
Ами те миналата година лятото станаха скандали и Лютфие и майката на МЯ се блокираха нещо, до колкото си спомням, ама е по-важно да се изтъкват неща от преди години. И какво като са ходили на почивка и са се целували с МЯ. Те и други работи са правили 4 години. Сега чорапите ли са си разплетем, не разбирам.
Даже не разбирам защо го обсъждаме. Тино, не си човекът, който ще казва на хората какво да мислят и кои са фактите. Ти си мисли каквото си искаш и вярвай в каквото искаш. Влизай с рогата напред и прави сеири в темата, вместо просто да напишеш какво мислиш по даден въпрос, както правят всички останали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия