From / Отвъд - Тема 2

  • 41 529
  • 756
# 630
И аз живея на шести етаж, но спах една вечер на цъкната лампа Simple Smile
Виж целия пост
# 631
Ние сме в затворен комплекс от къщи, с жива охрана, но срещу спалнята ни има един парцел само с плодни дървета, дали не се озъртах и ушите ми не бяха като пилингатори цяла нощ?
Виж целия пост
# 632
Е и аз съм на шестия етаж, ама все пак говорим за зомбита. Надали височината им е проблем Joy
Виж целия пост
# 633
Аха, а с пътуването как сте....паднали дървета ,такива работи Joy
Виж целия пост
# 634
Прокълнати хора/чудовища са всъщност.Качват се по стълби,отварят врати и прозорци,в грешка сте че висок етаж ще ви опази от Смайли 🤣.
Виж целия пост
# 635
Паднали дървета не ме притесняват, ама този Фромвил вайб ме стресира. Като падне мъгла, стане мрачно и тъмно и все едно си в градчето бррр
Виж целия пост
# 636
Наскоро имаше паднало клонченце ... бая си се почудих да го прескоча ли, да го изритам ли, на другия тротоар ли да ходя?!
Иначе на Смайлито му отварям прозореца, да идва.
Виж целия пост
# 637
Иначе на Смайлито му отварям прозореца, да идва.

Ей това е.. все някой ще се влюби в зомби и ще прецака работата Joy
Виж целия пост
# 638
Аха, а с пътуването как сте....паднали дървета ,такива работи Joy
Онзи ден видях паднал клон и направо изтръпнах, а от както гледах Дарк отказвам да влизам в пещери, защото не знам кога ще излезна. ☺️
Виж целия пост
# 639
И аз живея на шести етаж, но спах една вечер на цъкната лампа Simple Smile
Чак толкова не ми е влиял сериала, май единствено от един филм на ужасите съм се влияла доста Аметивил нещо си беше, има записи реални уж. Grinning

За пътуването се напрягам като се кара зад камион с дърва, който знае, знае Grinning
Виж целия пост
# 640
Joy
Виж целия пост
# 641
Толкова свикваш с чудовищата, че направо ми липсваха в последния сезон! Bowtie Много за кратко се появяваха..
Виж целия пост
# 642
Докато го гледахме с моя мъж, след всеки епизод ме питаше " заключи ли вратата".
Виж целия пост
# 643
Аха, а с пътуването как сте....паднали дървета ,такива работи Joy
На мен днес ми  пратиха това понеже знаят,че следя сериала Joy

https://vm.tiktok.com/ZNeoerDuR/
Виж целия пост
# 644
Аз и без това не обичам да пътувам, та само паднали дървета ми липсват. Съвсем ще изкукам Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия