На море в България на All inclusive 2024 г. - тема 2

  • 55 435
  • 720
# 660
Аз съм доволна от гранд хотела във влас. Даже и извън сезона е супер ол инклузива, спа-то и чистотата. Аз лично бих повторила, ако ми отговаря на бюджета. на първа линия е.
Снимките не са ли от Гранд Хотел Свети Влас?
Виж целия пост
# 661
Здравейте и честита Нова година! Някой със скорошен отзив от Ефект Алгара Кранево и по-специално настанване във вилите? Има ли подходящи забавления за дете на 4 години? Интересува ме и качеството на храната и напитките,  хигиената в стаите, басейните и общите части? Анимацията за деца на какъв език е? И каквото друго ви е направило впечатление. Благодаря.
Виж целия пост
# 662
Ние ходихме миналата година, хареса ми. Но по-миналата ми хареса повече. Плажът е хубав, но има едни гадни растения, които се забиват по ходилата и е неприятно, може да се ходи само с чехли. За деца не бих казала, че има кой знае какви активности.
Виж целия пост
# 663
Благодаря! А дали бихте споделили какво не е било толкова добре миналата година в сравнение с по-миналата? В сайта пише, че имат детска анимация (цитирам "танци, учене, игра, актьорско майсторство")? И вилите далече ли са от плажа, че не мога да се ориентирам?

Ние ходихме миналата година, хареса ми. Но по-миналата ми хареса повече. Плажът е хубав, но има едни гадни растения, които се забиват по ходилата и е неприятно, може да се ходи само с чехли. За деца не бих казала, че има кой знае какви активности.
Виж целия пост
# 664
Не са далече вилите, не и по-далеч от хотела. Храната ни се стори на всички по-малко разнообразна, но все пак имаше достатъчно и беше вкусна, качествена. Анимация има, но не е такава, каквато съм виждала в други хотели. Моите деца не ѝ обърнаха внимание, а обичайно посещават активности на такива места. Иначе ни хареса отново, просто предходни години беше още по-хубаво.
Виж целия пост
# 665
Здравейте, някой може ли да даде отзив за Мартинез в Созопол от миналия сезон?
Виж целия пост
# 666
Положителен е нашият - спрямо цената, която платихме 300лв. съотношението цена/качество беше ок. Чисто, ново, на първа линия. Басейнът с пързалките е отделен от основния, което оценихме високо понеже бяхме за малко без дете. Храната беше вкусна и добре приготвена без да е уау блок маса откъм разнообразие. Кафето и алкохола бяха прилични. Анимация не ни е вълнувала, но имаше такава.
Срещу хотела има общински платен паркинг с доста места, та драми с паркирането няма.
Но срещах из групите неласкави коментари свързани с канализацията в определени крила, с което ние не сме се сблъсквали, просто споделям.
Виж целия пост
# 667
Положителен е нашият - спрямо цената, която платихме 300лв. съотношението цена/качество беше ок. Чисто, ново, на първа линия. Басейнът с пързалките е отделен от основния, което оценихме високо понеже бяхме за малко без дете. Храната беше вкусна и добре приготвена без да е уау блок маса откъм разнообразие. Кафето и алкохола бяха прилични. Анимация не ни е вълнувала, но имаше такава.
Срещу хотела има общински платен паркинг с доста места, та драми с паркирането няма.
Но срещах из групите неласкави коментари свързани с канализацията в определени крила, с което ние не сме се сблъсквали, просто споделям.
Благодаря за отговора! Вечер шумно ли е от улицата или съседни хотели и как е плажът?
Виж целия пост
# 668
Положителен е нашият - спрямо цената, която платихме 300лв. съотношението цена/качество беше ок. Чисто, ново, на първа линия. Басейнът с пързалките е отделен от основния, което оценихме високо понеже бяхме за малко без дете. Храната беше вкусна и добре приготвена без да е уау блок маса откъм разнообразие. Кафето и алкохола бяха прилични. Анимация не ни е вълнувала, но имаше такава.
Срещу хотела има общински платен паркинг с доста места, та драми с паркирането няма.
Но срещах из групите неласкави коментари свързани с канализацията в определени крила, с което ние не сме се сблъсквали, просто споделям.
Благодаря за отговора! Вечер шумно ли е от улицата или съседни хотели и как е плажът?

Навътре от улицата се пада хотела, има малко зеленко, после детските басейни. Евентуално стаи, които са от страната на заведенията, но като цяло не беше шумно.
Плажът е Харманите, мисля че е със син флаг, имаше свободна зона също достатъчно.
Ние бяхме на басейните.


Интересна оферта за Златни попаднах -
https://splendidomare-hotel.net/
Цената е доста ок, реновирано.
Виж целия пост
# 669
Ние изтеглихме късата клечка със стаята и при нас лично беше доста шумно от казиното на улицата. Имаше и миризма , стаята беше тясна. Всичко останало беше Ок , особено като за цената. Басейните са хубави, храната също, плажът е на две крачки и точно като бяхме ние нямаше вълни. Иначе морето там си е дълбоко и в 80 % от времето много бурно. Но пък на 4-5 км е плаж Златна рибка, който е прекрасен.
Виж целия пост
# 670
Момичета мнения и впечатления за Вили Елените. Предлагат много ок цена и са ми под въпрос. Даже и аквапарк.
Виж целия пост
# 671
Добър отзив за Елените не съм чела последните години,  но може да погледнете тези из гугъл конкретно за вили Елените и да прецените:

Виж целия пост
# 672
Добър отзив за Елените не съм чела последните години,  но може да погледнете тези из гугъл конкретно за вили Елените и да прецените:

Мда, от най-скорошните първият казва достатъчно, за да се бяга с 300 от това място.
"Belyan Mihaylov преди 2 месеца на  Google 1/5 Не ходете там хора ! Не става! Стаи1,0Услуга1,0Местоположение1,0"
Виж целия пост
# 673
Обмислям едно ранно море в края на м.май във "Воя", май основно хубави отзиви чета за там.
Виж целия пост
# 674
Здравейте, може ли мнение за хотел Нирвана в Слънчев бряг,  някой почивал ли е там миналото лято? Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия