Седмокласна 01.08-08.08 - четвърто класиране и най-накрая - ВАКАНЦИЯ!

  • 46 146
  • 649
# 45
Е, стига де. И в 12 клас ли се налага да ги ръчкаме?
Виж целия пост
# 46
Е, стига де. И в 12 клас ли се налага да ги ръчкаме?
При мен за едното не се наложи,за др тази година със сигурност ще трябва.
Виж целия пост
# 47
При мен дванадесетокласничката се справяша сама и ми беше винаги, като глътка чист въздух. Седмокласникът ми стопи лагерите... Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 48
Току-що излизам от 2АЕГ  - с размерите на тениските бях поомазала нещата. Та си ланкахме с леля Руми и я питах почва ли почивката за нея. И тя ми каза, че има 3 места  свободни още - може да не е разбрала правилно жената, или днес да се запишат и другите, има време до края на работния ден. Та да не подведа някого, май ще има 3 места още, утре ще видим дали е така и за момче или момиче са.
Виж целия пост
# 49
Аз тази година крещях по абитуриентката само. Дребната е отговорна и се справяше сама. Обаче голямата.... крещях като за двама.
Виж целия пост
# 50
Бебчо, да не си поръчала тениски XL? Мерихме с младежа и взехме XS. Той уж не е от дребните, освен, че е много слаб, но тези тениски XS на неговия приятел например, ще му стигат до колената. Joy
Виж целия пост
# 51

Освен ако не е някой като Венета Райкова, за която знам от майка на съученик на нейния син (в 133-то), че нон стоп е побърквала ръководство, учители и други деца респ. техните родители.

     Нейният син беше в съседния клас Grinning

    Иначе и аз си поддържам формата с класиранията, че ме чака класиране на девойка след 5 години и косата ми се изправя.
Виж целия пост
# 52
Не е толкова необходимо "ръчкането", има деца сред мои познати дето никога не са "ръчкани", има дето ги "ръчкат" и в университета, въпреки че не са "ръчкани" преди това, зависи и от амбициите на родителя... и други фактори. Аз също си
ги "ръчкам" до седми клас за сега, ще видя за наборката  в последствие, дано не се налага. 🙂
Виж целия пост
# 53
Съседката учи със сина си до края на гимназията, в университета баща му го пое, но го изучиха за отличен. Удовлетворяващо е да има резултат, че някои магарета дърпат назад Simple Smile докато ги теглят напред.
Виж целия пост
# 54
Съседката учи със сина си до края на гимназията, в университета баща му го пое, но го изучиха за отличен. Удовлетворяващо е да има резултат, че някои магарета дърпат назад Simple Smile докато ги теглят напред.
Голям зор, но ако е дало резултат е ок 🙂
Виж целия пост
# 55
Съседката учи със сина си до края на гимназията, в университета баща му го пое, но го изучиха за отличен. Удовлетворяващо е да има резултат, че някои магарета дърпат назад Simple Smile докато ги теглят напред.

То не е хич за хвалба такова дондуркане докато се оженят.
Виж целия пост
# 56
Бебчо, да не си поръчала тениски XL? Мерихме с младежа и взехме XS. Той уж не е от дребните, освен, че е много слаб, но тези тениски XS на неговия приятел например, ще му стигат до колената. Joy

sanaka, на щерката бях писала голям размер. А тя е висока и слаба. На синковеца взех и аз XS, те са огромни мъжките, дано не са му като туника Joy
Виж целия пост
# 57
Съседката учи със сина си до края на гимназията, в университета баща му го пое, но го изучиха за отличен. Удовлетворяващо е да има резултат, че някои магарета дърпат назад Simple Smile докато ги теглят напред.

То не е хич за хвалба такова дондуркане докато се оженят.
Дундуркането е хубаво да се спре навреме, особено при момчетата, че става страшно/имам си/.😉
Виж целия пост
# 58
От три деца не съм ръчкала никого, освен набора сега в 7-ми клас. Ръчкането се изразяваше в многократно напомняне за домашните, защото иначе според него им идва времето към 22:30 часа /с големите дори не съм знаела имат ли домашни и кога ги пишат, ни какво учат, нищо/. А, и по история учих с него, че иначе можеше  и тройка да не хване. Joy Но и това ръчкане приключва до тук. Гимназист е вече, да се оправя както си реши.
Виж целия пост
# 59
Имам дете, което не знам какво учи от детската градина, винаги отлично, състезава се, де където види състезание, винаги с план да учи нещо допълнително. Имам и дете, което ако не гледам какво прави, нищо няма да направи.. Имам и трето, то пък съвсем друг модел..
Така, че като ти дойде до главата .. приоритизираш ..
Аз им се възхищавам на тези хора, че не се отказаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия