Положителен ли е кръвния тест?

  • 675
  • 7
Ако е положителен на колко седмици съм според вас??
Виж целия пост
# 1
Това два теста ли са? На 26.07. стойност 92, на 29.07. стойност 102? Ако са два теста с тези дати, това е една бременност, която не се развива нормално.
Виж целия пост
# 2
Възможно ли е да е извънматочна бременност 🥹
Това два теста ли са? На 26.07. стойност 92, на 29.07. стойност 102? Ако са два теста с тези дати, това е една бременност, която не се развива нормално.
Виж целия пост
# 3
Да, възможно е, така и пише горе в заключението. Моят немски е слаб, но така го разбирам това extrauterin graviditat ist moglich.
Виж целия пост
# 4
Да, възможно е, така и пише горе в заключението. Моят немски е слаб, но така го разбирам това extrauterin graviditat ist moglich.
Много се притеснявам и ме е страх Sad
Виж целия пост
# 5
Много съжалявам, надявам се всичко да мине максимално добре.... Кураж.
Виж целия пост
# 6
Пише, че нивата не се повишават регулярно и е възможна извънматочна бременност.
Обаче като им гледам в коя седмица какви са нивата, може да се окаже, че няма никаква бременност или пък си с по-късна овулация.
Пожелавам ти щастлива развръзка. Късмет.
Виж целия пост
# 7
Много съжалявам, надявам се всичко да мине максимално добре.... Кураж.
Благодария ви че ми давате кураж в този тежък момент ❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия