ЧААТАЙ УЛУСОЙ - ТВОРЧЕСТВО, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ🧿ПЪЛЕН ДЖЕНТЪЛМЕН🧿ТЕМА 17

  • 14 828
  • 734
# 300
Честит да е Салих,
Здрав,щастлив и успешен!
Момичета,
Вижте, какво ми излезе на телефона,

Еххх, спомени....спомени
Виж целия пост
# 301
Честит рожден ден на Салих!

Здраве и щастие в семейството му и много професионални успехи!



Виж целия пост
# 302
Мелис Сезен е в Деха

Мелис Сезен, една от любимите женски звезди на младото поколение, стана новата главна актриса в "Деха".




Сериалът Deha е един от най-очакваните сериали за новия сезон. Една много напориста звезда се присъедини към силния актьорски състав на сериала с участието на Арас Булут Ийнемли, продуциран от Ай Япъм .



Имре, който е обект на любопитство в сериала, е обявен. Мелис Сезен, която продължава възхода си с успешно управление на кариерата, стисна ръката на „Деха“.
Бирсен Алтунташ

Интересно какво стана пък сега с Ахсенчета. Вече трета главна актриса идва.
Виж целия пост
# 303
Може би тя е на мястото на тая Деврим ли беше?
Нали й бяха предложили друга героиня и тя не се съгласи.
Едва ли са сменили Ахсен.
Виж целия пост
# 304
Не знам, Джаки. Нося каквото е написала Бирсен. Така е написала главна.
Виж целия пост
# 305
Вчера  ги хвалех за добрия избор на децата, които ще играят детството на героите.  Странно се получава с тези смени и обявяване в медиите на информацията  за нова  г. женска  роля.  Предполагам,че има просто и логично обяснение  за всичко това.  Във феновете си засажда някакво неприятно чувство на чудене и възникват доста въпроси, не е ок.
Иначе  сезен е супер, дано се задържи в каста.
Дано е за добро.
Виж целия пост
# 306
Ето ги малките герои на главните актьори







Така че Мелиса, явно ще е трети ъгъл във връзката на Арас и Ахсен(не им помня екранните имена)
Въпреки, че хич не искам да гледам любовни триъгълници в такъв тип сериали.
Но пък Мелиса съм сигурна, че добре ще се впише като жената-вамп.
Сериозен каст се очертава.

Редактирам се, да допълня актьорите на едно място. И Ахсен, и Мелиса са тук, значи и двете ще участват.

 Сериозен каст се очертава.
Виж целия пост
# 307
Добро утро, момичета!

||||||||||||-15та чертичка и поредна цигара.
От Чаатай ни вест, ни кост...
Да е честит Салих, жив и здрав, и много успешен в личен и професионален план!
Виж целия пост
# 308
Добро утро,  Момичета
Да изпием кафето си с Чачко

Един прекрасен ден  ви желая Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Здравейте!

От мен тази сутрин малко от партито на Салих Бадемджи за РД



 
Виж целия пост
# 310
Здравейте!

Празнувайки 40-ия си рожден ден, Салих Бадемчи показа подаръка на 4-годишната си дъщеря
https://x.com/2_sayfaofficial/status/1824202558639906872
Виж целия пост
# 311
Първи кадри от сериала "Деха"





Виж целия пост
# 312
"Споделено от Чаатай "
20.01.2017


27.01.2017-  написал е: "Мислех да погледна, но нямаше никой. Поздрави на целия екип на Medcezir!"

1.02.2017- Сарп Йълмаз


Паралелно във X
16.01.2017


Виж целия пост
# 313
И още малко промо снимки от Деха





Виж целия пост
# 314
Добре, Ахсенче е тук.
За момент си помислих, че се прави избор между двете актриси, като видях тази анкета.
Не,че разбирам за какво е. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия