ЧААТАЙ УЛУСОЙ - ТВОРЧЕСТВО, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ🧿ПЪЛЕН ДЖЕНТЪЛМЕН🧿ТЕМА 17

  • 14 828
  • 734
# 315
Ето, Нези за какво иде реч в анкетата.
Ще бъде любовен триъгълник.

Виж целия пост
# 316
Много ми харесват Ахсен и Арас заедно!


И нашите любимци
Виж целия пост
# 317
Хич не обичам да ни поставят в такава ситуация. Да избираме от две готини актриси.

Иначе Ахсен е много сладка, но не ми е от най-любимите. Но двамата си отиват поне визуално.

Нези, а кое е момичета на снимката. От телефона не мога да я разпозная. На Хазал ми прилича, но знам ли…
Виж целия пост
# 318
Гери-това са Серка и Чачо/Мира и Яман.
Grinning
И в момента, в който го написах, осъзнах,че не са те!
Ясно е колко добре виждам!
Joy Joy Joy
Да, Хазал е.
Веднага се поправям! Grinning


Виж целия пост
# 319
Хей, Нези
Любимите Мира и Яман Simple Smile
Аз ви нося Чачо и Хазарче
Виж целия пост
# 320
Нези, не си само ти. В инстаграм точно видях, че са  тагнали Приливите под същата снимка. Ми то те в приливите не са измислили топлата вода. Просто по-хубаво им се е получило.

Извинете ме за глупостите , които пиша, но аутокоректа е безмилостен.
Виж целия пост
# 321
Тука са ми много сладки Краля и Кралицата!

Виж целия пост
# 322
Още малко снимки от Деха







Виж целия пост
# 323
Много интересна компилация

Всеки, някъде се е засичал с Чачо
Виж целия пост
# 324
От Бирсен Алтунташ:
Според задкулисна информация, първите трейлъри на телевизионния сериал "Лоша кръв", който се казва, че ще бъде излъчен в петък, 13 септември, и "Leyla", който ще бъде излъчен в сряда, 18 септември, са в СЕГА тази вечер ... Чакаме с любопитство.



Значи, по всяка вероятност сериала на Ебру с Мурат ще е във вторник.

Виж целия пост
# 325
Значи, този "Лоша кръв" го хвърлят в петък на вълците.
Нашия "Гадар" не издържа, да видим този дали ще успее.
Този сериал "Лейля" му пуснаха трейлъра....изглежда интересен.
Сега ще чакаме и трейлъра на "Лоша кръв", да го видим и той какъв ще е.


Laila Series - Трейлър, който разказва сложна драма за отмъщението; Бащата на Лайла е убит и детството й е откраднато. Години по-късно самоличността й се променя и тя се завръща, за да отмъсти на мащехата си, която я е изпратила в друг град в детството й и заради което е живяла труден живот.

Виж целия пост
# 326
Пуснаха и трейлъра на "Лоша кръв", за който се говори, че ще е в петък

Ето сюжета:
„Лоша кръв“ ще покаже на публиката как бившият полицай Картал, който се забърква в опасна мафиотска група, докато работи като мениджър по сигурността на нощен клуб, се премества при децата си, които от години живеят настрана, и се опитва да получи отърваване от мафиотското блато, в което е бил замесен, а от друга страна, изпитанието да бъдеш баща на децата си.

Виж целия пост
# 327
Наш Чачо със сигурност пропуска сезона в телевизията...
Дано поне за платформа да започне да снима нещо!
Виж целия пост
# 328
Добро утро!



Една прекрасна Айча


Да пусна линк, да ви подсетя да гласувате.
https://www.kineo.info/vota-i-film-preferiti/

Виж целия пост
# 329
Добро утро, момичета!
Жаки, благодаря, че напомняш за гласуването! Hug
Аз драсвам още едва чертичка- 16та поред
|||||||||||||||| с която отброяваме липсата на Чаатай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия