ЧААТАЙ УЛУСОЙ - ТВОРЧЕСТВО, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ🧿ПЪЛЕН ДЖЕНТЪЛМЕН🧿ТЕМА 17

  • 14 828
  • 734
# 510
Прекрасни!


Виж целия пост
# 511
Фенско творчество

Виж целия пост
# 512
Много хубава двойка



Виж целия пост
# 513
След 1 месец и 5 дни Или след 36 дни Или след 5 пълни седмици и 1 ден
Ще се срещнем с Нехир и Сайгън в Пълен Джентълмен

Виж целия пост
# 514
Ама какъв е Гъзар!


Виж целия пост
# 515
Джентълменката с фен

Виж целия пост
# 516
Тази е любимата ми снимка
Виж целия пост
# 517
Вкусът му ще остане на небцето ни...
Виж целия пост
# 518
От Ергюн:



Виж целия пост
# 519
След като еуфорията ми попремина да сложа и вица за днес





И клиентките на Джентълмена



Виж целия пост
# 520
Ох, едва сега успях да прочета всичко,което сте сподeлили! Благодаря ви много!!! Hug
Голяма изненада и голямо вълнение!!!
Сега ще слагаме други чертички! Wink
Сайгън, означава уважаван, а Нехир е река.
Как ли ще го повлече тази река?
Страхотно стоят един до друг двамата!
Сигурна съм,че ни очаква нещо много хубаво!
Виж целия пост
# 521
Нези,
Точно преди новината за Джентълмен поставихме аз и Жаки  едно видео на Бусе, нещо я питат журналистите,
Може ли да споделиш за какво иде реч Simple Smile стана ми любопитно Simple Smile

Когато ти е удобно Simple Smile
Виж целия пост
# 522
След като еуфорията ми попремина да сложа и вица за днес


Ох, Цвети, колко тематичен виц!
Много се смях!!!


Ето го репортажа, за който говори Нани!
https://www.instagram.com/stories/gazetemagazin/3439382128644988414/
Виж целия пост
# 523
Ами общо взето казва,че лятото е минало много хубаво, направила си е голяма ваканция. За първи път прави толкова голяма ваканция. И сега, както им е казала, се върнала и иска да работи.
Не се чува много репортера, но явно я пита за Арас и тя веднага започва- "благодаря ви много, лека работа на вас, много ви благодаря,  приятна вечер". После опитаха да я провокират, като казаха, нещо за майка му, която е била болна- Гечмиш олсун(да оздравява скоро)и тя каза " да, наистина, бързо оздравяване".
Това е.
Виж целия пост
# 524
Значи отново, нито е потвърдила, нито е отрекла!
Продължават да се следват в Инстаграм, което означава, че са си приятелчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия