ЧААТАЙ УЛУСОЙ - ТВОРЧЕСТВО, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ🧿ПЪЛЕН ДЖЕНТЪЛМЕН🧿ТЕМА 17

  • 14 828
  • 734
# 525
Нищо не каза, освен "бързо оздравяване ".(нали майка му беше болна, ако правилно помня)
Всъщност леко редактирах, защото казва,че за първи път прави такава голяма ваканция. Wink
Виж целия пост
# 526
Излъчвайки класа и харизма с всяка негова стъпка, 😲
представете си всеки герой и той ще го вдъхне идеален живот. Какъв скандален актьор
Cagata Ulusoy Tam Bir Centilmen
Премиера на 26 септември в netflixturkiye 💫


Виж целия пост
# 527
Не мога да повярвам,че  дочаках да видя трейлъра на Джентълмен.  Чакането си е заслужавало.
Изглеждат чудесно... Но не знам, Ебру многа ми харесва, направо сияе  във всеки кадър е уау🥰🤗😋
Страхотна е... Тя се е  красавица, но визията й тук е бомба.
Виж целия пост
# 528
Не мога да повярвам,че  дочаках да видя трейлъра на Джентълмен.  Чакането си е заслужавало.
Изглеждат чудесно... Но не знам, Ебру многа ми харесва, направо сияе  във всеки кадър е уау🥰🤗😋
Страхотна е... Тя се е  красавица, но визията й тук е бомба.
Наистина е много красиво нашето момиче!

Виж целия пост
# 529
Не мога да повярвам,че  дочаках да видя трейлъра на Джентълмен.  Чакането си е заслужавало.
Изглеждат чудесно... Но не знам, Ебру многа ми харесва, направо сияе  във всеки кадър е уау🥰🤗😋
Страхотна е... Тя се е  красавица, но визията й тук е бомба.
Наистина е много красиво нашето момиче!


И на мен много ми харесва , Simple Smile
Чачо, също...
Определено смятам, че ще са супер двамата Simple Smile
Нинка, за теб: топло, топло 😉
Скрит текст:
Виж целия пост
# 530
Ето един фенски постер

Виж целия пост
# 531
Има още... изненади



Виж целия пост
# 532
Още един фенски постер

Виж целия пост
# 533
Наздраве Simple Smile


Днес е денят на Джентълмен,
Супер изненада Simple Smile
Виж целия пост
# 534
Нани на това му се вика телепатия.
Тамън тръгнах да се редактирам, за да ви кажа едно наздраве с това гифче, ама ти ме изпревари!
Тогава ти отговарям!
Наздраве!
Виж целия пост
# 535
Връщам ти жеста 😘
Виж целия пост
# 536
Уаууу Нани, започна да става горещо!

Още малко красота!
Виж целия пост
# 537
Много горещо Simple Smile
Обаче какъв секси  гръб има...
Отива му много такава роля, ...
Виж целия пост
# 538
Нани, на същото мнение съм!

За сценария не съм много обнадеждена, но пък ще се нагледаме на красота и игра.

Виж целия пост
# 539
Чачо и басейн.....
Очаквано добра комбинация ,
Обожавам да го гледам във вода....

Хайде малко да ви развеселя......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия