Априлче 2025

  • 51 111
  • 753
# 90
B_vas, благодаря ти 🤗☀️❤️ Какви хубави новини! 🤗 Пожелавам ти до края да върви по учебник! ❤️
Аз имам точно 1 седмица до прегледа и много се вълнувам.
Виж целия пост
# 91
Електра, как си днес? При кървене се изписва попринцип прогестерон - дуфастон или утрогестан, може и друго но да не знам. Както и вит Ц за сгъстяване на кръвта. Много почивка, даже лежи максимално и ставай до тоалетна и да ядеш, ако е възможно. При първа бременност 2 пъти прокървих, съответно от отлепяне на сакчето и двата пъти и лежах и почивах дълго, докато не се захвана хубаво. Чакам да пишеш как си, ако трябва отиди на 2ро мнение.

Добре дошли и честито на всички ❤
Виж целия пост
# 92
Kactus, виж в Гугъл плей има и безплатни приложения за Проследяване на бременност.

На мен ми изписаха при кървенето - Пролутекс инжекции + магнезий с Вит В6 Aleract
Виж целия пост
# 93
Електра, в чужбина за бременност преди 8г.с. никой не се интересува, ужасно е просто! Стискам палци за едно малко чудо, но прогестеронът е много нисък.
За момичетата, които взимат дуфастон - питайте следващия път АГ дали не е по-добре утрогестан, той е биоидентичен, а дуфастон е синтетичен. Просто е по-чист вариант, действието му е все едно и също.
Кактусче, много се радвам да те видя тук ❤
Аз имам няколко неуспеха, така че засега няма да се включвам официално в редиците, а ще си изчакам прегледа, но ще ви хвърлям по едно око Simple Smile
Виж целия пост
# 94
theDoodLe, добре дошла 🤗☀️❤️ Нека всички си останем в темичката чааак до здрави бебчета на термин! 🍀🍀🍀
Да не ме издадеш само в другата тема 😅 Искам да мине още малко време 🤗
Виж целия пост
# 95
theDoodLe, добре дошла 🤗☀❤ Нека всички си останем в темичката чааак до здрави бебчета на термин! 🍀🍀🍀
Да не ме издадеш само в другата тема 😅 Искам да мине още малко време 🤗
Думичка няма да кажа 🤐
Виж целия пост
# 96
Утрогестана не е ли само вагинален? Аз съм вагинално на Циклогест и перорално на Дуфастон.
Виж целия пост
# 97
Утрогестана не е ли само вагинален? Аз съм вагинално на Циклогест и перорално на Дуфастон.
Не, този от 100мг може и да се пие ( то сигурно и този от 300мг може). Аз съм на циклогест и утрогестан.
Виж целия пост
# 98
Здравейте,

Скоро влизам в 8 г.с., но понякога имам много неприятни болки в кръста, пия Нош па и ми помага. В началото имах подобни болки, които изчезнаха за две две седмици, но вчера вечерта пак се почувствах супер зле през половината нощ.

Странното е, че преди да ме заболи кръста усещам ужасни пукания и болки в червата, не знам дали може болката да се прехвърли и към кръста, заради забавената перисталтиката. От самото начало съм с подут корем.

Дали някоя от Вас е имала подобно усещане?

Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 99
Здравейте,

Скоро влизам в 8 г.с., но понякога имам много неприятни болки в кръста, пия Нош па и ми помага. В началото имах подобни болки, които изчезнаха за две две седмици, но вчера вечерта пак се почувствах супер зле през половината нощ.

Странното е, че преди да ме заболи кръста усещам ужасни пукания и болки в червата, не знам дали може болката да се прехвърли и към кръста, заради забавената перисталтиката. От самото начало съм с подут корем.

Благодаря предварително.

И аз съм по същия начин и утре влизам в 8ма седмица,при мен обаче все още не се е видял ембрион последно бях в 6седмица когато бях и доктора каза рано е след две седмици пак ела ,та се надявам всичко да е наред и да видя ембрион и пулс
Виж целия пост
# 100
Здравейте,

Скоро влизам в 8 г.с., но понякога имам много неприятни болки в кръста, пия Нош па и ми помага. В началото имах подобни болки, които изчезнаха за две две седмици, но вчера вечерта пак се почувствах супер зле през половината нощ.

Странното е, че преди да ме заболи кръста усещам ужасни пукания и болки в червата, не знам дали може болката да се прехвърли и към кръста, заради забавената перисталтиката. От самото начало съм с подут корем.

Благодаря предварително.

И аз съм по същия начин и утре влизам в 8ма седмица,при мен обаче все още не се е видял ембрион последно бях в 6седмица когато бях и доктора каза рано е след две седмици пак ела ,та се надявам всичко да е наред и да видя ембрион и пулс

Надявам се всичко да е наред. При мен се видя ембрион и пулсации в края на 6г.с. седмица. Така че най-вероятно на следващия преглед ще видите и вашето малко сърчице.

Това ми е втора бременност, с първата нямах никакви болки в началото, като изключим, че накрая ме хванаха ранни контракции, които ме принудиха да лежа два месеца.

Но сега тези болки в началото доста ме притесняват, не знам от червата ли идва проблемът... Само през нощта ми се случват тези неприятни усещанията, много странно...
Виж целия пост
# 101
Аз имам съмнения, че тези болежки идват от червата.....просто това подуване и този запек....Аз съм по същия начин.
Виж целия пост
# 102
Здравейте,

Скоро влизам в 8 г.с., но понякога имам много неприятни болки в кръста, пия Нош па и ми помага. В началото имах подобни болки, които изчезнаха за две две седмици, но вчера вечерта пак се почувствах супер зле през половината нощ.

Странното е, че преди да ме заболи кръста усещам ужасни пукания и болки в червата, не знам дали може болката да се прехвърли и към кръста, заради забавената перисталтиката. От самото начало съм с подут корем.

Благодаря предварително.

И аз съм по същия начин и утре влизам в 8ма седмица,при мен обаче все още не се е видял ембрион последно бях в 6седмица когато бях и доктора каза рано е след две седмици пак ела ,та се надявам всичко да е наред и да видя ембрион и пулс

Надявам се всичко да е наред. При мен се видя ембрион и пулсации в края на 6г.с. седмица. Така че най-вероятно на следващия преглед ще видите и вашето малко сърчице.

Това ми е втора бременност, с първата нямах никакви болки в началото, като изключим, че накрая ме хванаха ранни контракции, които ме принудиха да лежа два месеца.

Но сега тези болки в началото доста ме притесняват, не знам от червата ли идва проблемът... Само през нощта ми се случват тези неприятни усещанията, много странно...

На мен ми е трета бременност,предишните две са инвитро от втората имам дъщеричка и пак така имах болки доста ,постоянно ме болеше кръста и корема в началото,не се притеснявайте,всичко ще е наред
Виж целия пост
# 103
.
Виж целия пост
# 104
Здравейте,

Скоро влизам в 8 г.с., но понякога имам много неприятни болки в кръста, пия Нош па и ми помага. В началото имах подобни болки, които изчезнаха за две две седмици, но вчера вечерта пак се почувствах супер зле през половината нощ.

Странното е, че преди да ме заболи кръста усещам ужасни пукания и болки в червата, не знам дали може болката да се прехвърли и към кръста, заради забавената перисталтиката. От самото начало съм с подут корем.

Благодаря предварително.

И аз съм по същия начин и утре влизам в 8ма седмица,при мен обаче все още не се е видял ембрион последно бях в 6седмица когато бях и доктора каза рано е след две седмици пак ела ,та се надявам всичко да е наред и да видя ембрион и пулс

Надявам се всичко да е наред. При мен се видя ембрион и пулсации в края на 6г.с. седмица. Така че най-вероятно на следващия преглед ще видите и вашето малко сърчице.

Това ми е втора бременност, с първата нямах никакви болки в началото, като изключим, че накрая ме хванаха ранни контракции, които ме принудиха да лежа два месеца.

Но сега тези болки в началото доста ме притесняват, не знам от червата ли идва проблемът... Само през нощта ми се случват тези неприятни усещанията, много странно...

На мен ми е трета бременност,предишните две са инвитро от втората имам дъщеричка и пак така имах болки доста ,постоянно ме болеше кръста и корема в началото,не се притеснявайте,всичко ще е наред

Силно се надявам! Благодаря за споделения опит ❤️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия