Априлче 2025

  • 51 171
  • 753
# 285
Вие споделяли ли сте вече на приятели за бременността? Аз вече го споменах в предишен коментар, че утре ще кажа в работа на ЧР след прегледа ми при АГ и ми се иска на най-близките колежки да кажа също (те са 3)
Виж целия пост
# 286
Вие споделяли ли сте вече на приятели за бременността? Аз вече го споменах в предишен коментар, че утре ще кажа в работа на ЧР след прегледа ми при АГ и ми се иска на най-близките колежки да кажа също (те са 3)

Аз на работата смятам да кажа след 3тия месец, ако нещо не ми се наложат отсъствия дотогава. На най- близките приятели (4 семейства) и на роднините казахме, след като видяхме пулса Simple Smile на мен ми идва на всички да кажа, но все още се сдържам 🤣
Виж целия пост
# 287
Като видяхме // черти бях против да казваме ,но мъжа ми от радост каза на всички.
Майка ми и тя казала на познати и роднини...
За сега всичко е наред,важното е да мислим в положителна посока.
Виж целия пост
# 288
Ние искаме да изчакаме поне още месец преди да кажем на близки и роднини. Засега никой не знае. Първият триместър е най-критичен. Аз в момента съм със зацапване от няколко дни и честно казано не искам да казвам нищо на никого поне засега.
Виж целия пост
# 289
Здравейте дами, минах при АГ днес и по принцип съм 8гс+3дни, но като го видяхме беше 9гс+1ден... предполагам расте бързо? хаха Видяхме му сърчицето как тупка, но за съжаление не успяхме да го чуем, заради самия апарат на АГ-то ми. Споделих и в работа на една колежка и ЧР и сега съм по-спокойна.
Виж целия пост
# 290
Здравейте, мами. Как се справяте с гаденето? Изчетох сумати информация, пробвам какво ли не, но по цял ден съм като парцал. Повръщам не повече от един, два пъти на ден и то не всеки ден, но през цялото време се чувствам много отпаднала, тежко ми е на стомаха (най-вече областта на слънчевия сплит), през нощта даже, като се събудя и ми се гади. Пуснаха ми една седмица болничен, макар че работата ми не е натоварена, но през един час трябва да легна, иначе имам чувството, че ще припадна. Много се радвах в началото, че имам симптоми, но започвам да се притеснявам, дали ще мине. Лекарката ми изписа Вомекс, който помага само първите 40 Мин след прием. Ще се радвам, да споделите вашите преживявания. Благодаря.
Виж целия пост
# 291
При мен може би газираната вода ме успокоява, но за кратко, по същия начин съм и аз от няколко дни. Мисля да пробвам с чай от джинджифил, гледах, че тук го препоръчват.

Здравейте, мами. Как се справяте с гаденето? Изчетох сумати информация, пробвам какво ли не, но по цял ден съм като парцал. Повръщам не повече от един, два пъти на ден и то не всеки ден, но през цялото време се чувствам много отпаднала, тежко ми е на стомаха (най-вече областта на слънчевия сплит), през нощта даже, като се събудя и ми се гади. Пуснаха ми една седмица болничен, макар че работата ми не е натоварена, но през един час трябва да легна, иначе имам чувството, че ще припадна. Много се радвах в началото, че имам симптоми, но започвам да се притеснявам, дали ще мине. Лекарката ми изписа Вомекс, който помага само първите 40 Мин след прием. Ще се радвам, да споделите вашите преживявания. Благодаря.
Виж целия пост
# 292
Аз пия антиметил по 2 пъти на ден. Пак е джинджифил. След няколко приема започна да ми намалява симптомите на гадене, но не ги спира. Хапвам от време на време препечен хляб или сухари, т.е да не е празен стомаха за дълго.
Виж целия пост
# 293
Здравейте,някой вече ,взел ли си е болничен
Виж целия пост
# 294
Здравейте,някой вече ,взел ли си е болничен
Аз съмс болничен от личен лекар от 16 септември почвам с 30 дневните
Виж целия пост
# 295
Аз почнах да пия ментов чай без подсладител и много ми успокоява стомаха. Също така като усетя, че почва да ми се гади хрускам някакви неща или взимам ментов бонбон.
Виж целия пост
# 296
Аз почнах да пия ментов чай без подсладител и много ми успокоява стомаха. Също така като усетя, че почва да ми се гади хрускам някакви неща или взимам ментов бонбон.

Що пробвам с ментов бонбон и неподсладен чай. И аз пия чай, но слагам мед и лимон. Или пия водя с джинджифил и лимон. Днес си разредих половин кола с газирана вода и оживях за няколко часа, даже успях да си изчистя вкъщи. И сега усещам, че пак "нещо се надига" 🤣
Виж целия пост
# 297
За дамите от София, къде се/ще се следите? Моят АГ не следи бременности и ми каза няколко имена, които аз така и не запомних, но също така ме посъветва сама да си потърся и реша. Във Вита сумата е доста висока само за следенето и се ориентирам към Пентаграм - д-р. Тошева и след това за раждане ще го мисля. Имам позната, която се следи в Пентаграм и е доволна. Скоро трябва да ходя на фетална и не знам накъде да се ориентирам Sad
Виж целия пост
# 298
За дамите от София, къде се/ще се следите? Моят АГ не следи бременности и ми каза няколко имена, които аз така и не запомних, но също така ме посъветва сама да си потърся и реша. Във Вита сумата е доста висока само за следенето и се ориентирам към Пентаграм - д-р. Тошева и след това за раждане ще го мисля. Имам позната, която се следи в Пентаграм и е доволна. Скоро трябва да ходя на фетална и не знам накъде да се ориентирам Sad

Обмислям Свети Лазар.

 Първата  морфология в края на месеца -  Неоклиник , след това обмислям от втори триместър живот и здраве в Свети Лазар.
Виж целия пост
# 299
За дамите от София, къде се/ще се следите? Моят АГ не следи бременности и ми каза няколко имена, които аз така и не запомних, но също така ме посъветва сама да си потърся и реша. Във Вита сумата е доста висока само за следенето и се ориентирам към Пентаграм - д-р. Тошева и след това за раждане ще го мисля. Имам позната, която се следи в Пентаграм и е доволна. Скоро трябва да ходя на фетална и не знам накъде да се ориентирам Sad
За фетална морфология -МЦ Марковс 🤌🏼 проф. Марков или д-р Павлова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия