Косопад - тема 26

  • 64 166
  • 824
# 210
Аз мия с какво съм решила, после Меди и стоя с него няколко мин, по дължините маска, после балсам, крем без отмиване понякога и масло на крайчетата.


А медисотикъл само при миене ли го слагаш, или както синпуше два пъти на ден?
Виж целия пост
# 211


Чудя се, дали да не пробвам 😂
Виж целия пост
# 212
Аз мия с какво съм решила, после Меди и стоя с него няколко мин, по дължините маска, после балсам, крем без отмиване понякога и масло на крайчетата.


А медисотикъл само при миене ли го слагаш, или както синпуше два пъти на ден?
Говоря за шампоана, спреят да, както си пише го слагам като имам активен косопад.И ме спирам, докато ме свърши.После решавам какво да правя, защото са минали няколко месеца.
Виж целия пост
# 213
С котешки гранули дали ще стане 🤣


Чудя се, дали да не пробвам 😂
Виж целия пост
# 214
CoCoMilk, пробвай😄🤩
Майтапа настрана, аз започнах да се мия с един шампоан за домашни любимци 😁😉
Виж целия пост
# 215
CoCoMilk, пробвай😄🤩
Майтапа настрана, аз започнах да се мия с един шампоан за домашни любимци 😁😉
Как ти се отразява на косата този шампоан?
Аз съм се мила с конския шампоан но косата ми ставаше слама,нямаше разресване и хидратиране.
Виж целия пост
# 216
Дами,като количество колко ви е косопада,моя след сутрешното сресване свалям по толкова,в банята след къпане е същото и всеки ден от пода по стаите си събирам такава топка.Дължината ми е до раменете -не е дълга косата.
Виж целия пост
# 217
Дадох100лв.за шампоан,уж безсулфатен и балсам на марката Си Лаш.Специално създадена при косопад.
След ползване вече два месеца,такъв косопад не съм имала през живота си.
Виж целия пост
# 218
И аз получих невероятен сърбеж с почването на безсулфотен шампоан, възможно е и да е от боята, която мацам, но въпреки добавките пак си пада коса, всеки ден пълня пода....
Виж целия пост
# 219
CoCoMilk, аз съвсем отскоро се мия. Не ми става на слама косата, макар че имам много тънък косъм, поради псориазиса и обикновено космите ми са остри като медни жици . Забелязвам нов растеж над челото, т.е. това, което мога да видя сама. И май не пада много! Рано е все още да преценя. Но си стискам палци 🤞
Виж целия пост
# 220
Пробвала съм го този спрей на Меди. Не видях ефект при косопад. Минах след това на Аминексил на Керастаз и вече от това имах някакъв резултат.

Икономичен ли е и омазнява ли?
Шампоана от същата серия някой пробвал ли го е ?
Виж целия пост
# 221
Пробвала съм го този спрей на Меди. Не видях ефект при косопад. Минах след това на Аминексил на Керастаз и вече от това имах някакъв резултат.

Икономичен ли е и омазнява ли?
Шампоана от същата серия някой пробвал ли го е ?

Аз го започнах само спрея, за сега ведъж дневно. И то този жълтия, който е и за мъже и жени. За сега не ми се омазнява по бързо косата, а моята е склонна към бързо омазняване по принцип. Със спрея както и досега.

Аз обаче не мога да по ползвам по два пъти на ден както пише. И се надявам някой да сподели опит ако се ползва по-рядко, примерно веднъж на 2-3 дни, дали е имало ефект. Като аз не съм със силен косопад. По скоро слаб, досега му казвах сезонен есенен косопад, преди да се информирам от първа страница, че е спорно дали има такова нещо изобщо.
Виж целия пост
# 222
Аз използвам шампоан и серум на Меди за косопад - Folligen Normal Scalp & Hair Shampoo и Cellagen Follicle Revitalizer.
Шампоана много ми харесва- измива ми косата идеално. По принцип моята се омазнява много бързо и с други шампоани я мия всеки ден, с този мога да си позволя през ден като в края на 2рия ден вече си е видимо замърсена. Това обаче е ако не използвам серума, използвам ли го- няма шанс да я мия през ден. На мен серумът ми я омазнява доста, нанасям го само веднъж дневно.
Ползвам ги отскоро и към момента не мога да дам мнение дали имам подобрение относно косопада.
Виж целия пост
# 223
Пробвала съм го този спрей на Меди. Не видях ефект при косопад. Минах след това на Аминексил на Керастаз и вече от това имах някакъв резултат.

Икономичен ли е и омазнява ли?
Шампоана от същата серия някой пробвал ли го е ?

На Меди ли? На мен с трите косъма ми омазнява всичко.
Виж целия пост
# 224
Извинявам се, не съм видяла въпроса, чак сега влизам. Пих досега течен колаген в ампули 11 000 мг на Допел херц. После ми препоръчаха течния колаген в бутилка F 14, той съдържа 14 000 мг. и на една приятелка и е помогнало за болки в коляното. Проблемът е, че втория ми е малко неприятен на вкус и бутилката трябва да се държи в хладилника. МСМ е органична сяра. И двете неща помагат както за ставни заболявания, спортни травми, така и за косопад, което разбрах в последствие от резултата🙂 За ставите не мога да преценя дали ми е подействало, защото аз правя и други неща - гимнастика, минерални бани.
Celeste, какво означава МСМ и какъв колаген и в какви дози го взимаш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия