Рицарят на Седемте кралства - нов сериал в света на Игра на тронове и Домът на дракона - 48

  • 21 677
  • 405
# 405
Гледах пак епизода и пак не се очудих на глупоста на Рена . Джейс изобщо няма да ми липсва , много искаше да участва в битка и разбирам защо Ренира толкова го пазеше . Таргите гледат само да раждат наследници , но след това нито ги обучават нито нищо . Алисент както каза и тя, поне че си го призна , през всичките тези години исках да кача Егон на трона , но не го обучих как да бъде крал , така и Ренира от толкова пазене да не се случи нещо на децата и изобщо не си направи труда да накара някой да ги обучи как да влизат в битка , не че за това не беше виновна Рена ( за мен ) , не мога да обвинявам дракона все пак е бил свободен преди това и не е имал контакт с Таргите за да знае кой са враговете и кой съюзниците . Аз обвинявам Рена не знам тя какво си помисли че със една споделена вечеря и вече може да го командва ли ? Според мен заради глупоста на Рена , Ренира ще обвини Бела след като се видя в трейлъра че и е бясна за нещо , и то вече се разбра защо . За Ренира ми стана прекалено тъпо вече , никой не я взима на сериозно понеже е жена . Цитатът който използва от Кралица Елизабет беше точно на място .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия