"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 65

  • 36 327
  • 778
# 165
Здравейте. 8 дни след овулация съм. МЦ на 23 дни. Трябва да ми дойде на 08.09. (дано не идва)
Тази вечер, даже преди малко отивайки в тоалетната по бельото ми имаше лепкаво кафеникаво зацапване. По принцип преди цикъл си имам лепкаво течение, но слабо. Този месец беше доста обилно след овулация, а тази вечер кафеникаво, ръждиво... Не мога да го опиша, само по бельото, като се забърсах нямаше нищо .. според вас на какво може да се дължи?
За тест е рано. Иначе си правим опити Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Здравейте. 8 дни след овулация съм. МЦ на 23 дни. Тази вечер, даже преди малко отивайки в тоалетната по бельото ми имаше лепкаво кафеникаво зацапване. По принцип преди цикъл си имам лепкаво течение, но слабо. Този месец беше доста обилно след овулация, а тази вечер кафеникаво, ръждиво... Не мога да го опиша, само по бельото, като се забърсах нямаше нищо .. според вас на какво може да се дължи?
За тест е рано. Иначе си правим опити Simple Smile

Аз имах същото толкова дни след овулация, на сутринта си направих ранен тест (wondfo) и отне 5 минути, но се появи втората чертичка. Сега съм 29 гс.
Виж целия пост
# 167
Здравейте. 8 дни след овулация съм. МЦ на 23 дни. Тази вечер, даже преди малко отивайки в тоалетната по бельото ми имаше лепкаво кафеникаво зацапване. По принцип преди цикъл си имам лепкаво течение, но слабо. Този месец беше доста обилно след овулация, а тази вечер кафеникаво, ръждиво... Не мога да го опиша, само по бельото, като се забърсах нямаше нищо .. според вас на какво може да се дължи?
За тест е рано. Иначе си правим опити Simple Smile

Аз имах същото толкова дни след овулация, на сутринта си направих ранен тест (wondfo) и отне 5 минути, но се появи втората чертичка. Сега съм 29 гс.

Аз съм си взела lady test лентички. Не знам дали утре ще покаже вярно, нали са с висока чувствителност...
Живот и здраве ще ми е трето детенце, много желано. Със второто имах такова зацапване на датата на мц, а теста показа бледа черта 3 дни преди мц. ...
А при теб лепкаво и само по бельото ли беше.
Като забърсах бельото с тоалетна хартия тогава видях....
По принцип си следя течението, та затова
Виж целия пост
# 168
Моето го видях само на тоалетната хартия, беше много леко
Виж целия пост
# 169
Моето го видях само на тоалетната хартия, беше много леко

Давате ми надежда Simple Smile
Ще направя тест утре сутрин, т.е 5 дни преди мц. Макар да мисля, че е рано.
Виж целия пост
# 170
Моето го видях само на тоалетната хартия, беше много леко

Давате ми надежда Simple Smile
Ще направя тест утре сутрин, т.е 5 дни преди мц. Макар да мисля, че е рано.
Моя тест (Лейди тест лентички ) показа + резултат 4 дни преди М ,и също имах леко розово зацапване в продължение на 3/4 дни,това и ме накара да направя тест ИЗобщо. Следя ви и стискам палци утре теста да е положителен 🤗🤗
Виж целия пост
# 171


Lady test първа урина....
Или е рано или няма нищо Sad


Edit: Момичета, след час погледнах теста има още една чертичка, може би със въображение може да се види.... Дали е изпарителна? Имам тест на един ден и няма такава чертичка...
Виж целия пост
# 172
Не гледайте чертички след час. Не са валидни. Само в указаното време. След два дни пробвайте пак тест
Виж целия пост
# 173
Не гледайте чертички след час. Не са валидни. Само в указаното време. След два дни пробвайте пак тест

Теста без стрелката, която съм маркирала е от вчера ... Аз знам, че след час не се гледа, но и съм чела, че ако хормона е в много ниски нива бавно отчита... Или вече откачам, не знам хахах. Току що поръчах тест със висока чувствителност, като дойде веднага ще го направя.. надеждата умира последна
Виж целия пост
# 174
Няма черти и на двата.
Реактивът или отчита, или не. Химическа реакция е това.
После просто се изпарява и виждаш къде е бил, затова след 5 или 10 Мин става невалиден.
Виж целия пост
# 175
Няма черти и на двата.
Реактивът или отчита, или не. Химическа реакция е това.
После просто се изпарява и виждаш къде е бил, затова след 5 или 10 Мин става невалиден.
Ами с камерата не се вижда както аз го виждам. Но може и сте права. Както казах, надеждата умира последна ... От вчера теста се е изпарил и то много, но такова нещо не виждам на него, не знам, може и да плод на въображението ми. След 2 дни пак ще направя
Виж целия пост
# 176
Вижте производителят какво е казал. В началото по-бавно излиза чертата, но пак трябва давай е в указаното време. Може да отнеме целите 5 минути, но си е в тях. Вижте какво пише за това кога да не разчитате резултатите. Повечето казват не след 15 минути.

Може да забременеете този месец, може и не. Просто този тест не показва засега, но е раничко. Не съм запозната с него и не знам доколко е точен
Виж целия пост
# 177
Аз също направих няколко Лейди тест и то ми показа първия положителен. Но на мен вашите тестове ми изглеждат, извинявам се за израза - мръсни. Потапяли ли сте ти по-нагоре от маркировката? И отваряни ли са непосредствено преди използване? За сравнение моя тест, който е правен вечер, на следващия ден в 14 часа кръвния е бил 43, така че според мен чувствителността му е поне 20:

На камерата се вижда само петно. На живо се виждаше много леко оцветяване.
Виж целия пост
# 178
Сега видях по-горе, че тези тестове са на 5-ти ден преди цикъл.  На този ден само кръвен тест може да хване бременност и пак стойността няма да е висока. За лентичка трябва да мине още поне 2-3 дни минимум.
Виж целия пост
# 179
Момичета какво мислите за този тест ? Марката е Престо . Имам закъснение от 2 дни . Направих теста вчера видях,че след 5 Мин мн леко се показва втора бледа чертичка , не обърнах внимание повече . След което като го погледнах след няколко часа беше много видимо,но изглежда някак странно . Дали това не е изпарителна черта ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия