Баба Марта идва вече, скоро ще усетим малкото човече!

  • 11 805
  • 322
# 105
Ето ме и мен, мамчета! Все едно съм във ваканция с тези болнични - бездействам до припадък  Mr. Green

Херелина, за болките питах няколко лекари: допустими са тъпи болки ниско долу, но да няма кървене.

Вярно е, че когато се хапне нещо сладко, бебчо мн. се активизира - имайте го впредвид, когато ходите на ехограф. Докато бях в болницата, няколко пъти гледаха нашия бебчо на 3D ехограф - изживяването е наистина невероятно, всичко се вижда толкова ясно - очичките, устето, пръстите на ръчичките. Дори единия път си смучеше палчето - идеше ми да се разрева от умиление, не можех да повярвам, че това се случва в моя корем...

Беличка, стискам палци, да няма повече кървене.

С килата, засега съм + 1-2, но пък аз от преди да забременея се бях отпуснала и си имах 4-5 отгоре. А да ви кажа от около седмица корема видимо ми порасна и почни нищо не ми става - преди два дни, когато се приготвях за разходка, направо изпаднах в криза. За гърдите да не говоря. Още януари минах на чашка С, а сега и тя ми е малка. Страшно ме сърбят и мн. ме е страх да не се нацъфкат и да не увиснат, май вече и по 3 пъти ще почна да ги мажа.

Сонита, ще чакам за още италиански вкусотии. По принцип аз не съм голяма фенка на стагетите и сие, но моя тати страшно обича и покрай него, и аз взех да хапвам.

Честито момченце на Манчева!   bouquet
Виж целия пост
# 106
Елхичка, теб като са те гледали на 3Д не го ли видяла малчето какво е? А за гърдите, моите изведнъж спряха да растат и сърбят...Само зърната са по-тъмни..И‌ коремчето сякъш е в някаква поичвка, не е мръднало от преди 1-2 седмици сигурно..Аз верно, че много бях отслабнала и много се бях нашашкала..Но сега с на Мариетка снимките на сладкиши..мисля че апетита ще ми се възвърне Wink !
Виж целия пост
# 107
beli4ka и моите зърна станха много тъмни,направо към черно вървят. Crazy
Виж целия пост
# 108
Манчева, честито момченце!!!
Наистина доста момченца имаме вече в нашата групичка, ще се надяваме и на повечко дамски попълнения в бъдеще  Wink
На мен гърдите леко ми порастнаха, но сутиени не съм сменяла, влизам си в моите. Аз съм с размер 85 Б или просто размер 2. Мъжо все се надява, че има време и ще порастнат повечко  Laughing
Като сме се отворили на тема хапване- аз в момента хапвам домати с фета и царевица, вискчо това полято с малко оцет и зехтин  Crazy След малко ще спретна едно шоколадово кремче, за радост на стомахчето на мъжо тази вечер. А вечерята ще бъде малко полуфабабрикат- готови картофки / като пържени, ама за фурна/, панирано рибни филе / пак замразено, готово за 25 мин във фурната/  Crazy
А тази торта с рула на Лео ще я пробвам другата седмица, когато ходим на покупки в събота или петък вечер, ще взема необходимите продукти  Crazy
Мари Ета, вземи си презареждащи батерии и зарядно. Ни есме така и сме много доволни, като с еима предвид, че всичко е безжично и освен камерата зареждам батериите за мишката, клавиатурата. Модема също е безжичен, добре обаче, че не е на батерии и той  Laughing
Виж целия пост
# 109
Мари ета   личи си че си страхотен кулинар   chef
Поздравявам те, всичко изглежда много вкусно, а и вярвам не само изглежда  newsm10 smile3501
Виж целия пост
# 110
Не, Беличка, не ми казаха нищо, а таткото вече изгаря от нетърпение, все пита дали пишока се е видял. Но мисля др. седмица да ходя при един лекар, за който всеки казва, че бил мн. добър диагностик на пола.
Гърдите ми до преди седмица бяха в застой, но какво им стана, направо пощуряха тея дни. Буквално са посинели от вените, които наизкочиха и гледам аеролите са взели да се уголемяват, направо се шашкам колко бързо става всичко. Татито само се приблизва като ме види, но нали сме на сухо...
Виж целия пост
# 111
елхичка я кажи ко0й е този дето така добре вижда пола?
Виж целия пост
# 112
Здравейте, отново мами!
Ама вие наистина сте много активни, човек само малко да се отдели от компютъра, и ето колко много сте изписали Party

Man4eva-честито за пола на бебето, страхотно! !!!Съпругът ти сигурно е много щастлив Grinning stork-boy

Що се отнася до килцата, и аз пълнея-вече 5 оггоре. Проблемът е основно в талията, която вече не съществува, иначе дупето и краката са ми същите. В бюста промяната също е много голяма!
Ама, верно както сте започнали с тези рецепти, ми се струва, че сайта ще го превърнем в кулинарен както е тръгнало newsm53

Хайде до скоро!  bouquet
Виж целия пост
# 113
Уау, Мариетка, страхотни вкуснотийки. Чак ми се прияде сладко, така че мисля да попрескоча до кухнята на офиса и да преровя шкафа.  Crazy
Манчева, честито ти момченце.   bouquet
Мен тук ме поядоса една колежка в офиса и аз реших, че вместо да си хабя нервите ще и затворя телефона и няма да и вдигам. Ако ще да ми се сърди, ама тя такъв тон ми държа, все едно ми е шефка. Добре, че шефа вече знае за състоянието ми та се държи много мило милия и каза да не съм и обръщала внимание и той щял да се погрижи за нея. А сега си се чудя що не съм му казала по-рано, а едва миналата седмица. Сега всеки ден ме пита по няколко пъти на ден как съм. Много е сладък милия, ама така и трябва.  Joy
Виж целия пост
# 114
Ех, днес е супер весело  Hug, вярно сме много активни за моя радост, че по цял ден под домашен арест не е лесна работа  Crossing Arms..След малко и кафенце ще си пийна докато си ви чета..абе чудничко!
Виж целия пост
# 115
Меги, става въпрос за Росен Петров. Работи в ДКЦ 4 (до Сани в Смирненнски). Ако се интересуваш, ще издиря координати те му и ще ти ги пусна.
Виж целия пост
# 116
Честито на усетилите ритници!
По- нататък става още по-забавно - карате, тичане,плуване, баскетбол...изобщо бебетата владеят всички спортове. Моята дъщеря  например редовно хълцаше Laughing. Така разбрах, че предлежанието е седалищно, за разлика от лекарката(нямаше ехограф)...
Аз ще разбера пола към средата на март.
Умишлено няма да се включа в кулинарната беседа Mr. Green
 Най-накрая си взех изследването за белтък, но нищо не разбирам, а лекарят ми приема чак в четвъртък Tired
Виж целия пост
# 117
Сонита, апаратът ни е от Испания и за жалост точно такава батерия, но зарядна няма! Много тъпо. А иначе имаме вкъщи две-три зарядни устройства и сумати зарядни батерии, но точно такава не се произвеждала презареждаща се Sad...
Питате ли ме мене как успявам да запазя форма? Добре, че мъжлето е по-ящничко и много малко остава за мене Mr. Green... А ако ви кажа, че детето ми почти не яде от моите вкусотии, а търси само вафли и шоколад? Наказание е за такава като мен ooooh!.
Катка, я кажи какво пише, може пък да го разгадаем.
Виж целия пост
# 118
Специално честито на всички, които успяха да си видят вече пола на бебчетата  Heart Eyes

За гърдите преди няколко дни, мъжа ми ме гушна и по едно време го гледам с облещени очи и с доволна физиономия, мммм ама те много са пораснали  hahaha

За вкуснотии няма да говоря, че пак огладнях  ooooh!
Виж целия пост
# 119
За гърдите преди няколко дни, мъжа ми ме гушна и по едно време го гледам с облещени очи и с доволна физиономия, мммм ама те много са пораснали

Ха ха! И при нас стана същото!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия