Баба Марта идва вече, скоро ще усетим малкото човече!

  • 11 805
  • 322
# 90
Здравйте сладурки,
Какви вкусни теми сте подхванали, чак лигите ми текат!
Да Ви се похваля днес ходих на ЖК и  доктора успя да излови бочето  Grinning ще си имаме момченце  stork-boy
Иначе то милото си мърдаше опъваше краченца, макар че аз да си призная нищо не различавам  Embarassed едно движещо се бяло петно... Но си е нащо бебенце. Доки каза че всичко му е наред гръбнак, главичка, ръчички и краченца:) Даже се пошегувах да ми каже дали прилича на мен  Grinning
Живо се заинтересовах за ФМ и той ме прати на БХС  в Майчин Дом и изследването ще е готово в Понеделник. Ако няма висок риск от вродени аномалий се избягват ФМ и  Амниоцентеза.
Многооо съм щастлива Simple Smile

Забравих да ви кажа че съм + 5, 6 кг. хмм  #Cussing out Но видимо не съм напалняла нито в крака, дупе... Само коремче и гърди.
Е и аз да се видя вече с по-голям бюст.Ще си купя чашка С  Mr. Green, при вас как са нещата?

Хайде тумбачета лек ден!
Виж целия пост
# 91
Манчева, честито ти момченце  bouquet! Голям юнак да стане и много да те радва Peace!
dimianki, цифров апарат имам отскоро, така че това далеч не са нещата, които правя. А и от повече от месец няма кой да му смени батерията и изпуснах много неща за снимане...
Машината ми е Северин. Леле, как не използваш твоята, моята бърка почти всеки ден.
Сонита, тортата е по рецепта на Лео и наистина е много вкусна и ефектна.
Виж целия пост
# 92
ООоо... много се радвам,че вече знаете пола! Simple Smile На мен ми казаха ,че било рано newsm78  За килограмите и аз съм +6 Simple Smile ма колкото  толкова и на мен за сега ми личи на коремче на цицки и талията ...тя я няма вече  де hahaha
Виж целия пост
# 93
Мари ета Simple Smile не обичам да се занимавам за съжаление много с това но сега вече няма да ходя на работа и ще почна да се уча да меся Simple Smile с машинката Wink По натам ще правя вкусотиики на бебчо /бебка Simple Smile
Виж целия пост
# 94
Сега ви оставям малко Simple Smile Въпреки,че като гледам какво е на жън не ми се излиза но трябва да отида за малко до работата ми която е на 10 мин пеш от нас Simple Smile Имам да взимам парички и се прибирам при вас на топличко!  Joy 
Виж целия пост
# 95
man4eva Честито момченцееее!!!!
Ама айде стига момчета бе мамчета, дайте някоя друга мацка за синчетата ни Wink
А и като станат кандидатгимназисти голяма конкуренция ще са си Wink Wink Wink
Да са ни живи и здрави  Hug!!
Виж целия пост
# 96
Мен все ми викат момиченце ще имаш,момиченце ще имаш Simple Smile пък ще видим! Simple Smile
Виж целия пост
# 97
Мариета потекоха ми лигите-особенно по Жадната монахиня,много я обичам.Направо незнам как си спазвала режим и само си гледала как твоите мъже нагъват.
man4eva Честито ти  stork-boy.Май момченцата по рано се виждат? newsm78
Виж целия пост
# 98
Коремчето ми растяло така отстрани и нали казват,че като расте така а не остро било за моми4е  newsm78
Виж целия пост
# 99
Ако се виждат по рано момченцата може и прави да излезнат моите хора Simple Smile с това ,че ще е девоийка! Simple Smile
Виж целия пост
# 100
Е вече наистина излизам за мъничко! Simple Smile До скоро  Heart Eyes
Виж целия пост
# 101
Меги, чопвах си по малко или повече, а после компенсирах с воден ден. Никога не съм била привърженичка на крайните и строги диети.
Виж целия пост
# 102
Ей, голямо съм прасе, да знаете  Twisted Evil Преди малко се прибрах, прибрах си и детето от училище и оттогава само ям - 2 препечени филии на тостера със сирене и домат, после нали синчето е много "ящно" доизядох неговия обяд и сега пак нагъвам още 2 препечени филии. Всичко ми се услажда,божке-е-е, ще стана  smile3535 И на сладичкото в шкафа няма да му се размине  Mr. Green
Ман4ева, честито  stork-boy
Виж целия пост
# 103
dimianki , не мисля, че това за коремите и полът е вярно. ами то от много неща зависи - дали носиш бебето ниско или не, ако ти е по-тесен ханшът ще растеш повече на корем и по-малко настрани - съответно и няма да ти е толкова остър коремът ако си с широк ханш, бебето как е застанало също има значение.
аз тъкмо си похапнах и си викам  - е, сега вече мога да разгледам кулинарните изкушения на мариета. да, ама не- то и сладорийки имало. сега ще трябва и нещо сладичко да си купя  Embarassed
Виж целия пост
# 104
Да Ви кажа много често се случва и да не познаят много за пола Simple Smile затова аз лично няма да бързам със сините покупки.. каквото взимам ще е неутрално на цвят нито розово нито синьо. Ама за да каже толкова рано доки сигурно е надарено  hahaha  Да са ни живи и здрави бебчетата  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия