Баба Марта идва вече, скоро ще усетим малкото човече!

  • 11 805
  • 322
# 255
Абе хора, не се притеснявайте и наистина мислете положително!

Честно казано от работа, не ми остава време да мисля за това и онова! Дори преди малко имах такъв скандал с единия управител, че имах чувството, че нещо ще ми стане. Но когато човек е на ръководна длъжност, никой не се смилява над него. Така че, карайте наистина по-спокойно.
Едно е ясно, всичко е Божа работа. Така, че от допълнително притеснение, абсолютно никой няма никаква полза.

Повече усмивки и радостни моменти!  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 256
разговора на бебетата беше много сладък  Hug

Гита Ог стискам всички палци и не само! Дано всичко е наред!

Като чета за всички подготовки и за сватби и ми става толкова романтично  Heart Eyes Ще взема да си пусна диска да си погледам нашата  Blush

Мимиксим честито момченце и на теб!

За черните мисли, гадното настроение и други такива, реших да не им се давам...бяха ме обзели за повече от месец  Crossing Arms
Виж целия пост
# 257
Мами, вие смятате ли да не си режете косите докато не се роди бебето? Това пак е някakва бабина девитина..че не бивало! А моята коса вече е в ужасно състояние  Rolling Eyes..
Виж целия пост
# 258
pivanov , пази се! аз в понеделник имах направо инфарктен ден и цял ден и цяла нощ ме боля корема. хем се заричам да не се впрягам, че е вредно за бебето, хем не ми се отдава да запазвам спокойствие или да не ми пука smile3538  е, казват, че влиянието на стреса по принцип е доста преувеличено, но все пак не е хубаво да си постоянно така  newsm61
Мегита, къде изчезна?
Беличка, това са пълни глупости. дай и да не се къпем сега или да не си махаме космите по тялото  Joy аз се и боядисвах вече и сега обмислям да си сменям цвета, ама се пиртеснявам, че не ме лови боята като съм бременна и не знам какво ще се получи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 259
Мами, вие смятате ли да не си режете косите докато не се роди бебето? Това пак е някakва бабина девитина..че не бивало! А моята коса вече е в ужасно състояние  Rolling Eyes..
Аха, да не му отрежеш пишката на момчето hahaha. Аз по същата причина се постригах в деня, в който видях двете чертички и доста пъти след това Mr. Green...
Виж целия пост
# 260
Аз вече се постригвам за 3 ти път откакто съм бременна! Simple Smile Чувала съм подобни неща,че не било хубаво ама.... hahaha бабини щуротии! Казват като си режеш косата ще му срежеш пишката Mr. Green А ако е момиче  Laughing hahaha не знам не бих седяла с непостригана коса,аз си ходя всеки месец отделно всяка седмица на сешоар Simple Smile И за боядисването вече 2 ва пъти Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Тя моята коса е доста дълга и къдрава и не и личи много..Ама днес не мога да вкарам гребен в нея!!! Ще си запиша час за фризьор определено!!!!
Виж целия пост
# 262
Преди да се отчета за прегледа да кажа: Гита Ог и Констанс - всичко ще бъде наред, не се тревожете  Hug Hug
Много бъдещи булки сте се събрали  Grinning От нашата сватба сякаш мина цяла вечност - 7 години, че и отгоре. Като гледам понякога снимките какво момиченце съм била ...  Mr. Green
Обичайте се много  Heart Eyes
Сега за прегледа - както писах по-горе агитката беше с мен /детето и мъж ми/. Като легнах на кушетката направо се тресах от нерви - какво беше това чудо не зная  Rolling Eyes Докторът /този при който искам да раждам/ ме прегледа много обстойно /няма 3Д, но е много добър професионалист, а смятам че това е по-важно/. Обясняваше и показваше всичко много подробно на 2-мата ми мъже, на сина ми му беше наистина любопитно. На бебчо всичко му е наред, отговаря си на седмиците и засега се записвам в отбора на  stork-girl Не можа да ми даде 100% сигурност, т.к. човечето не спря да шава и да се върти, но доколкото можа да види - момиченце  newsm44 . Чак не смея да се зарадвам, защото на моя близка бяха казали така отначало, но на следващ преглед се видя мъж. Но все пак имам надежда, защото с първата бременност като ходих на видеозон /мисля че пак бях в приблизително същите седмици/ като ми казаха мъж и такъв и излезе. Ох, много объркано стана, но така се вълнувам в момента, моля да ме извините  Embarassed
Бели4ка, подстригвай се спокойно - доказателство - на сина ми си му е съвсем наред  Peace
Виж целия пост
# 263
Мами, вие смятате ли да не си режете косите докато не се роди бебето? Това пак е някakва бабина девитина..че не бивало! А моята коса вече е в ужасно състояние  Rolling Eyes..
Аха, да не му отрежеш пишката на момчето hahaha. Аз по същата причина се постригах в деня, в който видях двете чертички и доста пъти след това Mr. Green...
за това ли било  Joy Joy Joy Joy Joy
dimianki , лови ли те боята? на мен май ще ми е проблем това - уж се боядисвам, ама приличам на изоставена любовница  Sad
mentina , честита ти госпожица  Grinning
Виж целия пост
# 264
Херелина боята ме лови но...... за две миенета и почва да червенее! Twisted Evil Аз съм си руса пи рождение и се боядисвам черна, но до сега този проблем не съм имала и както е тръгнало ще се боядисвам по честичко и така  hahaha 
Виж целия пост
# 265
Ментина, честито момиченце  Hug, вече се бях притеснила, че ще сме само мъжки майки Wink
Виж целия пост
# 266
Ментина,Честито за госпожицата  bouquet и дано си остане такава Mr. Green
Аз още не съм се подстригвала-ама то от мързел.Иначе спрях да се боядисвам от 2 год и съм много доволна Wink
Виж целия пост
# 267
Благодаря, момичета  Hug
Само се надявам момиченцето да не стане по-нататък на момченце  Wink  Mr. Green
Виж целия пост
# 268
Беличка, и аз се боядисах вече.Из4аках да минат първите 3 м и на бегом при фризиора.Обаче резултата не е много добър, седях близо час със боята и след 1 седмица пак ми червенее.За постригването и аз съм чувала, че не било хубаво, моята перука и без това си е до задника, ако изтрае без да се проскубе, няма да я режа, но ако стане зле ще я пострижа. Heart Eyes
Виж целия пост
# 269
Мимиксим честито stork-boy и на mentina  stork-girl еее време беше да се появи още някоя принцапеса Simple Smile
Хей мами какво ви става?Чета тука някакви черни мисли и взех да се плаша  Sad Я се успокойте гледайте напред и да знаете че бебтата усещат вашето настроение тъй че не ги натъжавайте. Усмихвайте се живота е прекраасен а и ви предстой най-хубавото нещо да дадете живот!
Толкова много сте изписали че незная по кои теми да взема отношение Simple Smile
Косата и аз съм на мнение че да не я режем са глупости. Дай да заприличаме на Баби Яги Simple Smile И аз мисля да ида тия дни да се пооправя..
Ааа за сватбите и ние не сме женени с таткото. Предполагам че лятото ще сложим по някое подпишче в съвета. А така ми се искаше сватба, даже и списък си бях направила, ама няма да стане.. Бяхме пред дилемата да направим ремонт или сватба. И реших че е по-добре да е ремонта.. Пък сватбата ще почака. Аз така или иначе даже и годежен пръстен нямам  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия