Рок и хевиметъл поклонници

  • 28 437
  • 723
# 135
цени на билетите
Но тъй като този сайт ми е непознат и за първи път попадам на него ще изчакам да видя и другите оператори какво ще обявят.
Виж целия пост
# 136


Аз успях да купя билети, а вие?
Виж целия пост
# 137
Купих, разбира се - ще ги гледаме в Берлин.
Виж целия пост
# 138
Днес от 23:15ч. по БНТ ще пуснат концерти на Дженезис от 80-те години,а може би и от 70-те години,като гледам колко е млад Фил Колинс на анонса...
Виж целия пост
# 139


Аз успях да купя билети, а вие?

За къде купихте? Ние се чудим още къде да изберем, много жалко, че няма дати за Балканите, изненадана съм. Трябва да побързаме обаче, че като гледам как мълниеносно свършват билетите, да не увиснем накрая😁
Виж целия пост
# 140
За концерта в Лондон.
Виж целия пост
# 141
За концерта в Лондон.
И ние натам клоним.
Виж целия пост
# 142
Да разбутам темата, съвсем замря. Само не ми казвайте ,че не слушате любимата си музика в момента? MicrophoneNotesGuitar






Виж целия пост
# 143
https://youtu.be/4eVnNP4BKpo?si=Th-DYqi4NoF3GwXc[video][/video]
Виж целия пост
# 144
Днес съм на Анита Хегерланд... Тя не е точно рок,но пак...
Виж целия пост
# 145
Подготовка за концерта в петък MicrophoneGuitarHands Metal

Виж целия пост
# 146



Един от най-вълнуващите концерти, на които съм била тази година, накратко - не целия.
Виж целия пост
# 147
Чухте ли, че dream theatre ще имат концерт в Пловдив?
Много яко. Въпреки, че са леко скъпички билетите.
Виж целия пост
# 148
Разбрах аз за ДТ. Чудя се, не са ми от нааааай-големите любимци, но пък да ми дойдат на крака във Филибето майна и да не се възползвам. Ще го мисля още малко.

Сега се сетих, че наскоро попаднах на една българска фирма - Линкин Парк. Та оттам реших да проверя в търговския регистър дали има и други бг фирми с имена на банди. Оказа се, че има доста - Пърл Джам, Рамщайн, Туистед Систърс, Найт Уиш, Уайтснейк, Моторхед, Металики има много и др. подобни Grinning
Виж целия пост
# 149
Като прочетох, че ДТ идват в Бг и се стреснах понеже имам билет за Загреб и помислих,че датата ще е близка с него и ще го пропусна тук.
А той в Пловдив ще  е догодина.
Скъп е билета,но и групата ми е скъпа та няма какво да му мисля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия