Рок и хевиметъл поклонници

  • 28 431
  • 723
# 540
Има ли някой, който ще ходи на концерт на Iron Maiden? В мейла дойде информация, че са забранени всякакви чанти без значение от размера. Моля да споделите опит всичко по джобове ли слагате при такива условия.
Виж целия пост
# 541
Телефон, ключ, кърпички, евентуално цигари. Лична карта, дебитна карта и малко пари в брой в малко калъвче. Всичко това се събира в 2 джоба. Дълъг ръкав - на кръста. Ако сте с компания, може и без телефон, просто се уговаряте къде да се намерите след концерта, в случай, че се разгубите.
Виж целия пост
# 542
На концерта на AC//DC,вкарахме няколко бутилки домашна ракия. Yum Всеки скри под якето си,под мишницата по една бутилка.
Виж целия пост
# 543
Те билетите са в телефоните, няма как без тях, още повече в чужда държава. Малко прекаляват с изискванията и рестрикциите.
На концерта на Гънс уж искаха бутилките да са без капачки, махаха ги на входа, но после се продаваше водата с капачките.
Виж целия пост
# 544
На мен дори не ми погледнаха водата, нито ми провериха чантата. Иначе капачки винаги си нося резервни, скрити 🤣 в джобчето на чантичката. За чужбина е особено подходящо, защото там са по-стриктни.
Виж целия пост
# 545
Има ли някой, който ще ходи на концерт на Iron Maiden? В мейла дойде информация, че са забранени всякакви чанти без значение от размера. Моля да споделите опит всичко по джобове ли слагате при такива условия.
Само малки чантички и проверка за опасни предмети и без течности, поне така беше в Лондон.
Виж целия пост
# 546
На концерт никога не нося чанта. Само телефон (с телефон плащам също). Рядко нося връхна дреха или я връзвам на кръста. Мокри кърпички "нося" в джоба на дънките на съпруга ми.
Виж целия пост
# 547
Във Виена на Мейдън приятелката ми беше с банан, а аз с подобна на мешка платнена торба на гърба и не са ми правили забележка.

П.п.Застанете по-напред за да се насладите максимално на шоуто.Страхотно е.
Виж целия пост
# 548
На концерта на AC//DC,вкарахме няколко бутилки домашна ракия. Yum Всеки скри под якето си,под мишницата по една бутилка.
Доста грубо Grinning Grinning Grinning

Още ли няма информация поне за първа група за Мидалидаре 2026?
Виж целия пост
# 549
Днес сме на Мейдън ние. Така или иначе на концерти не нося нищо, освен телефон, ключ и кърпички.
Виж целия пост
# 550
Къде е концерта на Мейдън?
Виж целия пост
# 551
Берлин, Валдбюне. Страхотно място за концерти, чудесна акустика и супер гледка.
Виж целия пост
# 552


Виж целия пост
# 553
Почина легендарен музикант от Iron Maiden
Меломаните по целия свят са натъжени от новината, че Пол Марио Дей - оригиналният вокалист на метъл иконите Iron Maiden, е починал на 69-годишна възраст. Престоят на Дей в ранния състав на Iron Maiden е кратък, след като е привлечен от басиста Стив Харис, за да се присъедини към групата в края на 1975 г. Първоначалният състав на бандата просъществува само десет месеца, като Дей напуска след твърдения, че му липсват енергия и харизма.
https://www.actualno.com/music/pochina-legendaren-muzikant-ot-ir … news_2477701.html
Виж целия пост
# 554
На концерта на AC//DC,вкарахме няколко бутилки домашна ракия. Yum Всеки скри под якето си,под мишницата по една бутилка.
Къде?
В Берлин ме попаха и между гърдите. За първи път ми се случваше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия