Рок и хевиметъл поклонници

  • 28 426
  • 723
# 570
Соловият ѝ албум наистина е доста попаджийски, но е приличен поп.
Виж, албумът с китариста на Pagan's Mind е сред най-добрите неща които изобщо е записвала, и ако продължи в този стил, би било доста по-добре.
Виж целия пост
# 571
Чудех се дали да пиша,ама пуста метълска душа надделя.Първо искам да се извиня на авторката на темата, все не се престрашавах да и пиша,много гузна се чувствам.Бях и обещала че ще се видим в Лондон на концерта на Джудас,Саксън и Юрая Хийп.До последно на работа ме държаха в напрежение,ще ме пуснат ли,няма ли.В крайна сметка отидох едва ли не в последния момент,изпуснах Юрая и влязохме в началото на Саксън.След концерта ни подбра младежът,където нощувахме,и...среща с нея нямаше.А исках! Обещавам,че следващия път ще гледам да поправя нещата! Искрени извинения! Сега за Флор : Да,хареса ми на Мидалидаре,държа се много предразполагащо с публиката,пя чудесно.Но въпреки всичко не я харесвам .Гледах я при двете гостувания на Найтуиш в България.В София закъсняха ужасно много,определените за подгряващи,ако не се лъжа,бяха Севи.Е,не можахме да ги чуем.После се писа,че багажа им се загубил,че ги държали много на румънската граница-не знам кое е истина,но това не ги оправдава да се държат ужасно надменно,да си изпеят песните и да се изнесат веднага от сцената.Вторият път-във Варна.Отново закъснение,отново претенции-щяха да свирят Бендида преди тях,но не ги пуснаха.Шофьорът,който ги е возил през деня,беше при нас (оказа се познат на компанията до нас),сподели ужасно надутото поведение на Флор,хилядите и претенции,и за капак това,от което най-много ме заболя,думите на Флор,когато видяла къде ще пее :Какво е това ш...но място?Е,скъпа Флор-с Найтуиш може да се правиш на велика,но като солов изпълнител нямаш интерес от това,нали?На Мидалидаре я изгледах и изслушах с интерес-там беше бяла и добра....Между другото,Таря и Марко направиха велик концерт ,с нужното внимание към публиката.Danifin1,стискам си палци да ме пуснат от работа за Helloween и  Beast in Black в Лондон,ако имам късмет,задължително ще се видим,ако не ми се сърдиш:) Надух ви главите-черпя виртуално по една бира!
Виж целия пост
# 572
То не е и нужно всеки да харесва всички.
В случая приказката тръгна от плюенето по нея ей тъй, понеже някого си още го е яд за Таря от преди 20 години, то това е тъпото а не че не е на всеки по вкуса. Много ясно че няма да е, то няма такъв изпълнител.
За този им концерт във Варна май чувах нещо тогава че сцената или мястото не били каквито са се уговаряли, не помня вече подробности какво се говореше тогава. А и едва ли някой ги знае всичките да ги разкаже...
Виж целия пост
# 573
Разбира се.Винаги има някакво противопоставяне ,което в много от случаите е ненужно.Винаги спорим в къщи кой е по-велик-Бон Скот или Брайън Джонсън,Брус Дикинсън или Пол ДиАно,Ковърдейл или Гилън и т.н.,но поне сме единодушни,че от Фреди по-велик няма Simple Smile
Виж целия пост
# 574
Те са несравними,тоест не може да се сравняват едни други... Все едно да се спори кой е по-велик писател – Шекспир или Гьоте... И двамата,но различно...
Виж целия пост
# 575
Разбира се.Винаги има някакво противопоставяне ,което в много от случаите е ненужно.Винаги спорим в къщи кой е по-велик-Бон Скот или Брайън Джонсън,Брус Дикинсън или Пол ДиАно,Ковърдейл или Гилън и т.н.,но поне сме единодушни,че от Фреди по-велик няма Simple Smile

Обожавам всички изредени по-горе и мисля, че е неуместно да ги сравняваме. Всеки от тях е велик.
Виж целия пост
# 576
Не помня тук или в друга тема някой питаше дали още се провежда рок вечер във Варна. Днес ми излезе в нета този анонс
Виж целия пост
# 577
Като каза вход свободен ...
Виж целия пост
# 578
Родната група Hellbound се нареди на трето място от 30 финалисти, селектирани от рекордните 12 633 групи, кандидатствали за участие във Wacken Metal Battle 2025!
https://www.actualno.com/music/rodnata-grupa-hellbound-e-v-top-5 … news_2479875.html
А по повод Варненския рок - мога да помогна с леко връщане във времето (е, само докъм 35 г. назад) и о, чудо!, хрониката е озвучена с над 2-часов звуков файл (като радиопредаване). Който още може да се чуе/слуша.
Скрит текст:

https://offnews.bg/kultura/tcvetia-ot-kraia-na-80-te-d-r-dulital … chast-231521.html
В началото на тази 2-ра част има линк към първия текст. А в края и на двата (освен "сетлист" с използваните парчета) е линкът към звуковия файл в archive.org - бая демозаписи има включени, които вече няма къде да се чуят... Почти целия единствен демоалбум на "Д-р Дулитъл" например.)
Виж целия пост
# 579
Не помня тук или в друга тема някой питаше дали още се провежда рок вечер във Варна. Днес ми излезе в нета този анонс


Я, някои познати сънародници Simple Smile))
Явно Варна са решили да правят конкуренция на Съмър феста в Бургас - 8, 9 Авг. на който ще присъствам. ☺️🌞
Виж целия пост
# 580
Какъв е този Съмър фест за първи път го чувам, а съм от Бургас.
На 8 и 9 е Spice music, но той е за ретро диско.
Виж целия пост
# 581
https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_n54-YtJEZ7JfU_tLYDH1m2ph2aNRoh-d0



Виж целия пост
# 582



Едно мое откритие от азиатския регион Ю Корея, от преди няколко месеца. Имат много приятно за мен звучене.

Виж целия пост
# 583
Аз пак да питам дали някой е ходил на предишните издания на метъл феста на къмпинг Стринава до Дряново за напише какви са условията там.
Виж целия пост
# 584
Аз съм от Дряново,какво точно ви интересува ....( Не съм била на фестивала)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия