Рок и хевиметъл поклонници

  • 28 423
  • 723
# 600
Bon Jovi и албума "Forever (Legendary Edition) и приятели



останалите парчета от този албум - октомври
Виж целия пост
# 601




Аз ще имам щастието да ги гледам пак още месец ноември тази година.



DEF LEPPARD 2026 European Tour Dates:
June 13 – Rättvik, Sweden – Dalhalla*
June 16 – Helsinki, Finland – Veikkaus Arena
June 19 – Zurich, Switzerland – Hallenstadion
June 23 – Dortmund, Germany – Westfalenhalle
June 26 – Belfast, UK – Belsonic
June 28 – Glasgow, UK – OVO Hydro
June 30 – Sheffield, UK – Utilita Arena
July 2 – London, UK – The O2
July 4 – Birmingham, UK – BP Pulse Live
July 6 – Manchester, UK – Co-op Live
July 30 – Wacken, Germany – Wacken Open Air^
August 2 – Dubai, UAE – Coca-Cola Arena*

Догодина ми се очертава много рок концертна година, пак BlushSunglasses
Виж целия пост
# 602
In Memoriam: 33 години без Димитър Воев
(21.5.1965 - 5.9.1992 г.)

Да, времето си върви - с едни, ала без други - и на мнозина не им пука какви следи някой е оставил по друмищата му. Виждат ги и помнят посоката онези, които са вървели с тях, които са стъпвали в контурите им..., които знаят на кого са и искат да ги има върху лицето на огромния кръстопът с безименни стъпки. Колкото по-виртуални стават те, наред със спомените за тях, колкото повече присъствия се въздигат от прашния път в Облака, толкова по-малко духове ще остават да трептят над отъпканите следи "долу". Те са съградили собствените си "отливки" там - в повърхността, огласяна от врява и безумство, не защото непременно са го планирали, а просто, понеже така са живели. Но безпаметното Време вече е дошло и мравките се лутат в безличните му секунди, минути, часове и години. И гмежта им става все по-голяма, а те самите - все по-малки, за да разберат, че са попаднали в една Следа, която не е безименна, а е Спомен от един живот и нечие дело. А тревата на забравата избуява и покрива всичко. "Докле изчезне(м) най-подир съвсем..." (последното е по Далчев).
Митко - обаче - остава един от Новата Генерация Завинаги.
Виж целия пост
# 603
Мир и светлина на душата на Димитър Воев.
Преди 79 години на днешния ден е роден Фреди Меркюри. Неповторим! Светло да му е на душата и на него! Като знам кои заминаха при него, едва ли им е скучно заедно.
Виж целия пост
# 604
Позволявам си да попитам дали някой има или може да ме насочи, много искам да гледам концерта на Фактор от 09/05/2024 г.
Виж целия пост
# 605
Тук съм да споделя, не знам дали някой е от Пловдив е чул за евента "Station Street Festiva 3" 2025. Но снощи много ми харесаха 1000mods (GR) , не съм чувала за тях. Но наистина много ми харесаха, на живо се усещаше просто страхотно!
https://www.1000mods.com/
Виж целия пост
# 606
Позволявам си да попитам дали някой има или може да ме насочи, много искам да гледам концерта на Фактор от 09/05/2024 г.
За съжаление намерих само няколко клипа от този концерт . Можеш да ги видиш тук https://www.youtube.com/playlist?list=PL7GlsndAaDVPGBqDcOq56ivexqSQCpy35
Виж целия пост
# 607
На 21 септ., в Маймунарника, поредното издание на "Силата на рока" - фестивала на Милена за изгряващи нови БГ групи. (Май пак ще съм в журито, ха-ха, не съм пропускал от 2013-та - виж по-долу Simple Smile Дано до тогава ми мине кракът, че нещо не ходя напоследък като здрав човек...)
Скрит текст:
Виж целия пост
# 608


Интересен кавър на Ken Tamplin
Следя и азиатските канали за рок. Ето едно страхотно изпълнение на една млада корейска рок банда

Виж целия пост
# 609
много ми харесаха 1000mods (GR) , не съм чувала за тях.

И на мен много ми харесаха! Nature Zap
https://youtu.be/4B8hpNup610?feature=shared
https://youtu.be/gNNdiknGwDc?feature=shared
Виж целия пост
# 610




Един кавър на Stairway to heaven  с традиционни японски инструменти

Виж целия пост
# 611
Iron Maiden обявиха дати за турнето догодина - на 26 май са в София!
Виж целия пост
# 612
Ще сме там и не само!
Страхотна новина!
Виж целия пост
# 613
Аз ги гледах тази година. Страхотно шоу. Ще се почудя още малко и за догодина. Само един съвет, ако ми позволите. Ако сте член на фен клуба има отстъпка и първо  на препродажба се пускат билетите за фен клуба .
https://www.ironmaiden.com/the-run-for-your-lives-world-tour-ret … d-beyond-in-2026/


https://www.instagram.com/reel/DLec0i5ILxS/?igsh=MTM0eGR3bWtxaWppMw==
https://www.instagram.com/reel/DLeds-6IzT3/?igsh=MTRmNHloNHB3ODZzdA==
Виж целия пост
# 614
Не налагам мнение на никого, но като бивш дългогодишен член на официалния фен клуб не Мейдън - отдавна не си струва. Преди години получавахме безплатни списания, тениски и всякакъв друг мърч, освен правото за First to the barrier. От години вече няма такива благинки, а цената върви нагоре. Ще си купя билети на 11.09. като всеки друг фен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия