Октомври е още далече, но сърчице тупка в коремчето на мама вече!

  • 21 889
  • 295
# 120
CTramell много съжалявам мила за загубата ти , не се отчайвай скоро пак ще си при нас  Hug
Добре дошли на всички нови мами и леко бременеене с нас.
Честита БАба Марта с закъснение вчера ви писах, но гледам не ми се е публикувало писаното сигурно заради лошия нет  #Cussing out
Тези дни толкова съм уморена и заета, че само ви четя и нямам време да ви пиша. Сега ви пожелавам много лека почивка събота и неделя и много ама много хубави мигове и дано времето е хубаво  Hug
Виж целия пост
# 121
Здравейте на всички! Simple Smile))

CTramell - много съжалявам.Sad Аз тъкмо се радвах, че в нашите редици всичко е наред ....дано да се възстановиш бързо и скоро пак се запишеш в отчетни!  Hug


Толкова много нови мами, нови сърчица, нови точици!  Hug Много ви се радвам на всички да знаете!   bouquet  bouquet  bouquet

Няма да изброявам по имена, защото ще забравя някой.  Blush

А колко съм загубена.  ooooh! Видях, че и meggyv не съм похвалила за хубавия отчет! Но и бебчо съм видяла и всичко съм прочела!  Hug

Alyona а твоят сладур е голям 18,3 мм и е сте били в 8 г.с. и 5 ден по време на прегледа според ехографа и той е определил термин 06.10.2007 ! Hug Лекарите забравят понякога да кажат колко са големи бебчовците, защото си мислят, че и ние като тях сме свиканли да разчитаме всичко, което ехографа показва.  Crazy

delana - Добре дошла при нас, радвам се, че има и друга бъдеща мама на моята възраст! Че и без това всички много се шашкат като съобщя новината Laughing Не се притеснявай за кистата и аз имам и док. каза, че ще изчезна. Но на миналия преглед толкова бяхме запленени от бебчо, че забравих да кажа за нея и не я погледнахме.


По въпроса с изследванията - на мен в 9 г.с. на втория преглед ми ги пуснаха. Даже в четвъртък ми излезнаха и всичко е в норми, но ми съобщиха, че съм Б отрицателна група. И аз  #Crazy Майка ми е Б положителна, баща ми 0 положителна и цял живот съм знаела, че съм Б положителна. Казах си ....ааа...тези от лабораторията май гаф са направили и хукнах към една друга лаборатория. И днес си взимам резултата - резус фактор отрицателен. Май ще трябва да повярвам най-сетне. Само едно нещо ме притеснява - на преглед съм чак на 27.03. т.е. в 14 г.с. До сега не знаех за отрицателния резус фактор и чак тогава ще кажа на док. Искам да попитам мамите с такъв - кога ви изследваха за антитела? Защото си мисля, че май ще е късно 14 г.с. и трябва по-рано да се направи.

П.С. Забравих да кажа, че днес редактирах първа страничка и добавих всички нови мами и термините на момичета. Ако нещо съм забравила и объркала свиркайте високо и ме порицайте.  Laughing

Виж целия пост
# 122
delana споко, аз също имам киста на десния яйчник, миналия месец беше 5см, а сега вече е 2. Не е проблем, доки каза ,4е обикновенно до началото на 4-ти месец изчезват.
Иначе и аз да ви се похваля със сърчице, супер бързичко тупка  Heart  направо  newsm81 неможах да повярвам, 4е толкова бързо се е организирало, и за има няма месец, от точица се е превърнало в мини-човече хихих  newsm62 Изписаха ми и хомеопатични капки против драйфус и са жестоки!!! Кеф  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Лека - полека май влизам вече в час  Joy Joy
Страхотно е, че станахме вече много мами  Sunglasses  Пожелавам на всички да си изкарат супер приятно и безпроблемно  времето до октомври, а засега ви пожелавам лека нощ  Hug и приятни , сладки сънища smile3524           /може и еротични /  newsm53 smile3503 smile3521
Ивон  10x за списъчето!   bouquet  Аз лично нямам забележки  smile3534
Виж целия пост
# 123
Здравейте! Присъединявам се към вашите редици. За двете чертички знам от 1 ден на закъснението, но на лекар днес ще ходя. Та за отчета - на 30г. съм, първа бременност. Чао засега!  Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Su Arzu - Добре дошла!   bouquet Лека бременност ти пожелавам и приятно прекарване с нас!  Hug Може ли само да ми кажеш кога точно е терминът ти, за да те запиша в списъчето? Simple Smile

Nigella - Да....така бързичко тупкат сърчицата на малките човечета и толкова бързичко растат! Честито сърчице!  Аз хем знаех, че то постоянно растеи пак толкова бях учудена в голямата разлика.  Mr. Green А сега като си мисля за следващия преглед..аз и пол искам да видя тогава.  Mr. Green Да са ни живи и здрави и все така да ни радват бебчовците!  baby_neutral
Виж целия пост
# 125
 Hug  Здравейте момичета  Grinning!

Добре дошли на всички нови мами и сърчица Heart Eyes

Да ви се похваля и аз от 2 дни вече се чуствам нормален човек  Joy, не ми се гади, не съм уморена. Отново съм пълна с енергия и сили!

Я да ви питам какви книжки четете за мами и бебета?  Аз съм си намерила " Аз съм бременна - Всичко за бъдещата майка " на Мари Клод Дьолае и ви я препоръчвам горещо. Бременността се проследява с характерните промени в организма на мама и растежа на бебо, във всяка една седмица! Дава отговор на почти всички възникнали въпроси!

И да ви се похваля  Joy Joy Joy вчера разбрах, че още 2 момичета от компанията са бременни  Crazy Hug Hug Hug с едната си бяхме обещали да бременнем заедно и то взе съвсем заедно да е ! Термините ни са със седмица разлика. А другата е в края на месеца или началото на ноември  Grinning Grinning Grinning Като допълня, че имаме 2 бебета в компанията на 6 и на 3 м и още една бременна мама в 5 месец  Grinning Grinning Hug Peace  Ехааааааааа, представяте ли си каква весела тумба ще сме, кат тръгнем на кафе с тумбаците и после със всичките тези колички ooooh!

Много съм щастлива!!!!! Само да сме живи и здрави! Praynig
Виж целия пост
# 126
delana и  Su Arzu честито пожелавам ви безпроблемно бременнеене   bouquet
Nigella честито сърчице  Hug
Ивон на мен следващия реглед ми е чак 28.03, но се съмнявам да видим пола на бебо, не е ли много рано за това. Предполагам на 3Д може и да се види, но на обикновенните апарати  Thinking
На мен пък изследванията ще ми ги пуснат чак на следващия преглед, не знам защо чак тогава, но щом докторът каза, че няма да е късно ще си чакам Heart Eyes
Днес ще имаме гости и трябва да чистим офффффффф, ама така ме мързи. Аз трябва дя подреждам и прах да бърша, а милото ще се вихри с прахосмокачката и с парцала за под -  Mr. Green  Mr. Green май ми се пада по-лесното.

маграт чеснова и на мен ми подариха тази книга и съм много доволна от нея, обяснява почти всичко - с колко въпроса иначе щях да ви затрупам  Laughing
Виж целия пост
# 127
добро утро сладки мамчета  Hug
Много се радвам че има толкова много нови мами - честито и леко бременеене, не успях да запомня всички затова няма да изборявам поименно   bouquet
моя одит вече мина и сега мога по спокойно и по редовно да ви чета  Mr. Green
Страхотни снимки момичета, много се радвам на тупкащите сърцица  Mr. Green
Ние за съжаление ще чуем сърчицето чааак след 3 седмици на втория преглед, сега като ви чета и ще се пръсна от нетърпение   Confused
Радвам се че повечето вече преодоляват гаденето а при мен май сега започва но ме избива повече на главоболие и световъртеж но май по добре така въпреки че понякога едва се държа на крака.
Маграт чеснова ние миналата година имахме 5 бебета които се родиха все по едно и също време и беше наистина страхотна забава в офиса. Като влезеше някой външен в счетоводството и насреща му 4 корема - голям смях падаше  Laughing А за книгата - ще я потърся защото съм страшно любопитна да знам повече и повече
Меги и ние сме на този хал с чистенето с тази разлика че моя нещо бяга по тъча като стане дума за прахосмучене.
Хайде аз да се мятам с домашните дейности и ще ви навестя по късно  Mr. Green
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 128
Здравейте и от мен....аз тъкмо свърших с  newsm79 1ironing wash hang 1dishes  bath и сега съм като парцал.....моя скъп пък все е на работа помага ми ама той толкова е изморен, че ми е съвестно..докато се прибере и заспива...дори ме бъзика, че сме направили бебчо докато е спял хахаха Blush
Днес и аз съм по добре...ще ходим на гости на майка ми, че е рожденичка.

Все забравям да ви питам абе вашите коремчета подуват ли се имам....чувството че задържам течности....не ,че не ходя до тоалетна но....как да ви обясня чувствам се подута...не съм надебеляла защото кантара все си показва едни и същи килца???? newsm78
Виж целия пост
# 129
Честит празник   bouquet
Добре дошли на новите мами и леко бременеене на всички ни  Praynig
Аз чета същата книга на Мари - Клод Дьолае и също бих казала, че  е сполучлива.
От вчера имам леки болки и бодежи в корема и малко ме притесняват, пия папаварин за да си успокоя пупата, но няма  ефект.
Момичата не мога да ходя до  тоалетна и се чувстам ужасно и преди съм имала от време на време този проблем, но съм го оправяла с хапове, а сега се притеснявам да приемам каквото и да е  Cry  Сега се мерих и виждам, че съм качила вече 1-2 кила и то заради пустото ходене до тоалетна   #Crazy
За списъка ми пишета първа бременност, на 06.03 съм на преглед и ще видя какво става в корема ми, аз ходя на частно и тъй като докторката при която ходя е запозната с моя случай ме прегежда всяка седмица, чак ми писва  Simple Smile , но пък така съм по-спокойна.
Желая ви слънчево настроение и по малко  Sick
Виж целия пост
# 130
 
Su Arzu - Добре дошла!   bouquet Лека бременност ти пожелавам и приятно прекарване с нас!  Hug Може ли само да ми кажеш кога точно е терминът ти, за да те запиша в списъчето? Simple Smile]

Ивон, бях на лекар днес, терминът го определиха на 25.10.2007, в пета седмица съм в момента
Виж целия пост
# 131
Здравейте момичета. Аз преди малко се прибрах от работа днес нямах нито една клиентка и цял ден кибичих, на стола  Whistling
Според мен малко корема ми почва да се оформя, качила съм 0.50 кг. до сега но  galentinass и аз си мисля, че е от ходенето до тоалетна и аз имам проблем.  Относно драйфуцикус един ден съм добре два не. Всеки ден си е за него си
Сега отивам да приготвя обяда и да хапнем и  после и ние у нас малко да се поразшетаме, че за 1 месец много занимарих положението с това мое постоянно спане и отпадналост  ooooh!
Целувки на всички и лека вечер  Hug
Виж целия пост
# 132
Здравейте на всички  Wink. Терминът ми е към 15 октомври 2007г., на 25 години съм и ми е  за пръв път  Shocked. Апетита взе да ме напада постоянно, дори в момента съм тоолкова гладна....
Виж целия пост
# 133
Да ви се оплача -мъжете понякога са големи скатавки  Confused
Познайте кой свърши днес повечето работа в къщи - аз, и съм страшно уморена и малко ядосана  Crossing Arms Чистене, подреждане, бърсане на прах, пране, смяна на бельото - отне ми 4 часа, а преди за два бях готова.
madnez добре дошла  Hug
ins_dimitrova , galentinass  пробвайте на гладно топла вода и 2-3 кивита, но да са от меките. Мен  ми помага сутрин мюсли с прясно мляко. Успех, че е много гадно да се чувстваш подута от неходене до тоалетната.
Виж целия пост
# 134
здравейте, мам4ета newsm53
CTramell, съжалявам за неприятна слу4ка. бъди силна! и скоро да се запи6е6 в От4етни
добре дошли на новите мам4ета Hug да си пожелаем да споделяме само хубави емоции
мисля другата седмица да ида на лекар, така 4е очаквайте новини. мисля и таткото да взема. за кураж Wink
до скоро
по4ивайте си и дебелейте спокойно Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия