Октомври е още далече, но сърчице тупка в коремчето на мама вече!

  • 21 889
  • 295
# 135
Здравейте и от мен!  bouquet 
На 24 години съм, от Пловдив и чакам първото си бебе. Според доктора терминът ми е на 28.10.
До сватбата ни останаха 2 месеца, но желанието ни за бебе надделя... Embarassed
Виж целия пост
# 136
dari.iv, поздравления Laughing Laughing Laughing и добре дошла Hug
леко бременеене Grinning
Виж целия пост
# 137
Здравейте, dari.iv, madnez!   bouquet Добре дошли при нас! Много е хубаво, че още се множим!   bouquet

Мами по последни данни сме 54   newsm44 newsm68 smile3501

galini - Ще чакаме отчета, нали знаеш?  Mr. Green Взимай и таткото, аз винаги взимам нашия. Първи път уж щяха да го извикат за ехографа, но забравиха и втория път си напомних - защото друго е да види сърчицето и как бебо мърда, вместо само на снимката после.  Laughing Пък и е хубаво да слуша какво казва докторката. Simple Smile Пък аз нашия татко освен, че на всички прегледа ще го водя и на раждането до мен ще е.  Mr. Green

meggyv - А за пола....всичко зависи как ще е застанал бебо. Иначе вече би трябвало да се вижда, но наистина няма гаранция. Нищо де...аз ще чакам с нетърпение.  Praynig
Виж целия пост
# 138
Здравейте мами! Днес май съм най ранобудна или всички са ги затиснали домашните дейности newsm64 1dishes cook Аз днес ще си почина, вечара ходих до Бургас на покупки и още немога да си почина. Още немога да свикна с това стоене из къщи, че трябва да не се преуморявам, като се почувствам по-добре и не ми се гади и имам желание да литна afwitch
Много се радвам за новите мами във форума Hug Леко бременеене и хубави и здрави бебета!
Весел ден на всички newsm51
Виж целия пост
# 139
Добър ден
ка сте? Надявам се да има по малко  Sick
Мен ужасно ме цепи глава и се чудех дали поне един аспирин мога да пия  newsm78
някой да знае нещо по въпроса  newsm78 а аз ще се поразровя да нямеря нещо, дано намеря нещо  Praynig
Виж целия пост
# 140
mimeto_iv - аспирин в никакъв случай по време на бременност! Naughty
Виж целия пост
# 141
да за съжаление и аз така разбрах от форумите  Confused
Май ще си полегна  smile3507 и без това неделята винаги е една такава сънлива
до скоро мамчета  Hug
Виж целия пост
# 142
Добър ден
ка сте? Надявам се да има по малко  Sick
Мен ужасно ме цепи глава и се чудех дали поне един аспирин мога да пия  newsm78
някой да знае нещо по въпроса  newsm78 а аз ще се поразровя да нямеря нещо, дано намеря нещо  Praynig
За глава можеш да пиеш парацетамол или някакво лекарство на парацетамолна основа - само това се разрешава по верем на бременност.
Виж целия пост
# 143
здравейте, къщовници  bouquet
е сега ве4е се включих в отбора на тия две две не виждат от гадене. много ло6о. по4ти на умира4ка. не мога да се храня втори ден, и вода не ми се пие хи4... само когато съм легнала и не мърдам съм горе долу добре...
уффффффффф, неволи... newsm09
Виж целия пост
# 144
Здравейте, момичета! Колкото повече чета в нета, толкова повече се притеснявам. Ето защо: вие кога, в коя г.с. чухте сърчице? След прегледа вчера се оказа че съм в 5 г.с., но тонове нямаше. Също така размерите ни бяха 15мм. които като сравня с инфо от нета трябва да отговарят на по-голяма г.с.  Thinking Искам да споделите при вас как беше? И въобще какво мислите. Мерси
Виж целия пост
# 145
Su Arzu, здрасти Hug
5 г.седмица е твърде рано. доста ехографи не могат да "уловят" сърчице още. в добрия слу4ай ще се види плодния сак. това е и при4ината и аз да не съм посетила още лекар. 6те го направя в 7 г.седмица. тогава може да се огледа и да се разбере дали не става дума за кухо яйце (дано не се случва). това разбрах от обясненията на ли4ната лекарка.
така 4е - споко. зареди се с търпение Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 146
Здравейте,
Да се запиша и аз при Вас. Казвам се Мирослава, на 27 г. и съм от Пловдив.  Бременна съм в 8 г.с. Терминът ми е около 10-ти октомври. Имам си едно момченце на 2г.3 м. и сега се надяваме на госпожица. От известно време влизам тук при вас да ви чета, но вчера видяхме сърчицето и реших да попълня вашите редици  Simple Smile.

Su Arzu, аз бях за първи път на преглед в 6 г.с. с вагинален ехограф и не видяхме сърчицето. Гинеколожката ми каза да отида след две седмици и така вчера го видяхме с коремен ехограф.
Виж целия пост
# 147
Терминът ми е на 26.10.07.
В сряда съм на преглед и се надявам да  видя как му бие сърчицето Grinning
Виж целия пост
# 148
 Hugблагодаряя за съветите момичета!От ден на ден ставам все повече като спящата красавица..... Blush...голямо спане пада....Добре дошли на новите мами..Леко и безпроблемно бременееене!Като съм по добре ще пиша повече... Sick Sick Sick ooooh!
Виж целия пост
# 149
Здравейте най - накрая и от мен! Не съм  влизала от няколко дни и сега какво да видя: CTramell с лоши новинини: Мила много съжалявам за това, което  се е случило, но бъди силна. Скоро може пак да си  тук с други нови мами! Стискаме палци! Успех!  newsm17
Ноооо имаме си и много нови мами, на които казвам ЧЕСТИТО и  welcome и дано си изкараме една прекрасна бременност всички заедно.  newsm44
Аз от 2-3 дни с това гадене едвам издържам вече. Мислех  че е отминало,но явно е на моменти. Дано в най скоро време да няма такива моменти, че  Rage #Cussing out Иначе имам и с какво да се похваля. Онзи ден ни се прецака съвсем компа. Той отдавна ни мъчи, и ние отдавана го чакахме тоя момент, че да отидем да си купим лаптоп, че нали и място трябва да освобождаваме (живеем в една гарсониерка и е тесничко). И така в петък и двамата с половинката сърдити на стария кашон си направихме подарък лаптоп. И днес най-после го  подкарахме него.  bowuu
Тази  седмица трябва да отида при личната за направление и да ви питам за иследванията може ли  тя да ме изпрати или трябва АГ-то който ми води бременността.
А сега отивам да се опъна пред телевизора, че и мен ме е налегнала здраво сънната болест. Ох ... тези първи месеци ще има да ги помня .... за следващите ще говорим по-нататък (сигурно друго ще ни мъчи)  smile3506
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия