Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Нормално ли е коремът да порасне значително в 7-мия месец от бременността?
Мога ли да ям суши с пиле по време на бременност?
Какво да правя при ниски лимфоцити и дефицит на B12 по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Нормално ли е коремът да порасне значително в 7-мия месец от бременността?
-
Мога ли да ям суши с пиле по време на бременност?
-
Какво да правя при ниски лимфоцити и дефицит на B12 по време на бременност?
-
Проблемно ли е да се използва повторно стерилизатор втора употреба?
-
Нормално ли е гърдите да намаляват по размер през 7-ми месец от бременността?
Миналия месец ми дойде на 16’ти , а сега с днес имам два дни закъснение . Днес си направих този кръвен тест и стойностите които излязоха са съвсем минимално над референтите . Референтните са 2.600 , а моят показател 2.770 , според вас говорим ли вече за наличие на бременност макар и много ранен етап ? Ще си направя след десетина дни нов тест, но искам да видя и вашето мнение дали имам повод за радост? Блоагодаря предварително.