Случи ми се нещо странно XXX

  • 74 275
  • 793
# 375
Моите съболезнования!
Историята с телефона ми напомни новелата
„Телефонът на господин Хариган“ от Кинг.
Виж целия пост
# 376
Аз не бих приела като нещо странно някакво присветване на телефона. За мен всякаква електроника се държи много често непредсказуемо или аз не съм усвоила всичките номера, които може да ти погоди.
Виж целия пост
# 377
Има не един описан случай, когато се получава телефонно звънене от телефон на скоро починал човек. Смята се, че е един от знаците, че наскоро починалия дава знак за себе си.
Виж целия пост
# 378
Даже съм чувал история за починал, чийто телефон е "звънял на много хора" и така властите са успели да открият тялото му, засичайки телефона. Естествено, притежателят му е бил мъртъв, когато телефонът е звънял!
Виж целия пост
# 379
Има не един описан случай, когато се получава телефонно звънене от телефон на скоро починал човек. Смята се, че е един от знаците, че наскоро починалия дава знак за себе си.
А преди да измислят телефона, скоро починалите най-редовно са пращали писма до близките си, за да им дадат знак за себе си. От там и израза "от умрял писмо"...
Виж целия пост
# 380
Последното мнение навярно е убийствена ирония Grinning
Виж целия пост
# 381
Когато дядо ми почина , понеже картата не беше на негово име, а на наше и нямаше как да се закрие изчакахме да изтече договора. През това време баба ми не знам защо, но беше решила да звъни от неговия телефон. Хем знам, че тя го ползва, хем се стрясках като видя неговото име. Само й се карахме да си ползва нейния 😁
Виж целия пост
# 382
Ох, и майка ми така звънеше от телефона на татко дкато изтече договора... всеки път подскачах, като видя изписано "тате" на екрана Simple Smile Въпреки, че назад в темите едно момиче беше писало една крийпи история, как мъртвата баба звъняла по телефона да даде инструкции на майка и при кой лекар да се лекува и къде да си намери работа. В крайна сметка изходът и от двете бил успешен. Кой знае...Simple Smile
Виж целия пост
# 383
Когато свекър ми почина периодично вайбъра му показваше, че е на линия, мен лично ме стресираше доста. Техники, какво да правиш. Телефонът все още не беше закрит, беше изключен и прибран.
Виж целия пост
# 384
Интересно пък как ви върви на 13-ти петък. При мен си е редовен ден, нищо необичайно.

13 петък е свързано с изтребването на темплиерите. На тази дата са ликвидирали една голяма група от тях. Сега се опитват да възстановят този орден. Ще видим Ватикана дали ще приеме. Защо Ватикана? Защото темплиерите са давали отчет само на Папата.
Виж целия пост
# 385
Може, може…
Но в дългата човешка история сигурно на всяка дата може да се припише холокост, отделно и че дните със светци ги почитат основно покрай мъченическата им смърт…
Виж целия пост
# 386
Да ама това съчетание от дата и ден с такава "поличба" едва ли има да се е запазила толкова века. От 14 век, кажи-речи от както България пада под турско робство. По него време става това масово изтребление.
Виж целия пост
# 387
Случвало ли ви се е, докато тъкмо заспите и се онася мозъка ви, да се събудите и така почти цяла нощ?
Виж целия пост
# 388
Да, все едно някой ме буди. Такова ми е усещането, почти за нечие присъствие, което не ти дава да заспиш. Слава богу, рядко става при мен.
Виж целия пост
# 389
Случва ми се много често, но това не го намирам за странно - просто е една от проявните форми на нарушенията на съня. Водеща причина са стресът, напрежението, тревожността...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия